Jump to content

QCG-vs-NGH - 4v4 TDM i CTF rezultati


Recommended Posts

da , aplodujte u /pohranu

evo mojih:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/demoi/Quake%20III%20Arena/razno/qcg%20vs%20nbh

gg, nbh, mozda malo bezveze na kraju shto sam ja igrao..

mogli bi da igramo i ovako, jednom nedeljno, i meshani timovi itd.

samo da se dogovorimo da vam se obezbedi q3 install sa svim ctf mapama.., mogu da vam bacim neki full za deus ili da sly donese svoj!

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

E pa imam ja tvoju instalaciju niko.

Jel izlazilo jos mapa?

Znaci ova verzija koju ja imam ima threewave "mod", cpma, defrag, osp, dsc i 1.45 gb. Ako ima jos toga ili daj odakle da skinem ili nek neki od banovackih vunica to donese.

Vidim da je bio fin ping :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Igore ne javljaj se... tuzno je videti kakv tretman imaju jedini ljudi [pored tebe i oxa] koji su ikada boravili u deusu radi q3-a. tuzno ...

-prvo smo seli na 4 kompa , pa nas digli na druga 4.

-pa 3 od 4 su imala q3

-jedna od ta 3 nije imao BaseQ dir , pa ne moze q3 da se startuje ..

.. :( to mora da se sredi :))

elem , svaka cast QCG , mi realno nismo ni ochekivali vishe od ovoga , sabili su nas na TDM mapama duplo razlike :) osim na q3dm7 tu smo se kao nesto , trudili da ne umiremo puno .

svaka chast niko , nisam verovao da "couch" ovako igra :D

nbh ipak , non activ u q3 vecj duze vreme , pa nismo ni mogli bolje... zhao mi je sto smo izgubli Q3CTF3 sa 3:2 u poslednjih 20 sec. je ZQL odneo zastavu... i da presudio je HolyShit [ko god da me je rejlovao 2 mili seknude pre zastave] ... -_- , mapel4 ste nas izvostili :D

josh jednom GG Momci i drago mi je da smo se druzili ... mozda se u toku sledecje nedelje opet skupimo pa ako ostatak ekipe [koji se prijavio za druzenje] bude voljan da igra , odigracjemo :)

demoe cju da pokupim iz deusa , ako ne obrishe bagra [jer treba im mesta za wow i dota riplejve :) ]

edit: Raynor je kupio ispred DeuS-a zeleni peskir pred pocetak ovog event-a : )))))

Edited by sly*zomb1e

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

ZeroQl nemoj se uciti lagati! Ja sam bio u bazi kad je sly dosao za zastavicom i ispalio sam raketu zadje nade (sa prilicne razdaljine) i pogodio ga 2 milimetra od naseg flaga i bilo je "holy shit" .. ti si bio u napadu celo vreme :)

Link to comment
Share on other sites

Izinjavam se zbog greske koja je nacinjena u brzini i zelji da vam se izadje u susret....Ne treba Igora sa spominjes vec mene, Sly. Pored izuzetno velike guzve i rezervacija proslog dana ostavio sam vam 5 kompova u slucaju da nesto podje po zlu...Ako ubuduce neko planira da igra tako vazne mecheve kod nas, zamolio bih da se najave dan ranije da eventualno ne bi dolazilo do slicnih situacija.Uvek smo maximalno izlazili u susret ne samo Q3 igracima vec i ostatku igrache scene....

6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nema frke Joco. Igoru sam se izvinio na PM , sorry jos jednom . Jbga cekali su nas momci iz QCGa na serveru , sedeli smo odvojeno na kraju ... mnogo sam se smorio. Na opremu , net i cenu nemam primedbu.

Joco fala za rezervaciju , cekao sam zadnji trenutak da vidim gde mi je 4ti igrach , tako da je rezervacija pala na dan igranja.

sledecji put svakako dan ranije . [moja greska]

Jos jednom fala Joco , Igore za rezervacije i support.

ako ste voljni , dogovorio sam se sa Nikom da pokupim q3 full clean install... dostavicju vam.

Edited by sly*zomb1e

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...