Jump to content

WoW - Poceo da smara.


byte

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde prosvetli nas

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ono sto pominju 6 meseci odnosi se na ugasene accaunt-e a ne zamrznute tj oni ti garantuju da kada ugazis acc narednih 6 meseci mozes da obnovis uplatu i sve ce biti ok kao da se nista nije desilo a navodno ako prodje vise od 6 meseci oni brisu sve podatke o acc-a. Ali provereno znam da ni to nije tacno, imam druga koji je obrisao lika i ugasio acc a onda posle skoro godinu dana uplatio opet acc i povratio lika. Tako da moji drugovi po oruzju iz ranih dana wow-a, nebrinite nista svi vasi likovi verovatno came tamo negde u naftalinu i cekaju da opet usrecite blizz i obogatite ga za svoju mesecnu pretplatu :P

Link to comment
Share on other sites

Ne diraju nista, vec kada budu gasili sve servere ostavice jedan i veliko groblje na kome ce biti sve ploce sa imenima igraca. Onako odvojene, parcele paladina, lopova, magova i vestica.

loled irl on this

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Opa ... desi jumperu 100godina :) <3

evo ziv jesam , ali zivim u wowu ^_^

Inache jel igras wow i dalje ? Sta je sa Straletom i kompanijom ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da to je taj dzamper:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Opa ... desi jumperu 100godina :) <3

evo ziv jesam , ali zivim u wowu ^_^

Inache jel igras wow i dalje ? Sta je sa Straletom i kompanijom ?

<3 storme brate bubladinski ;-)

Ma igram jebo im ja pas mater da im jebem debilske retardirane HACKOVALI ME i jebao sam kevu GM-ovima jer sam pisao 3-4 puta ticket da bi odgovorili i onda posle svakakvih reci resili da mi kao pomognu i da mi vrate sve stvari, i onda me DEBILI lockovcali i evo lockovan sam vec 20 dana iako sam 3-4 puta poslao sve sto su trazili (poslao sam i krvnu grupu FFS)

JumpeR .. aka Natasa Bekvalac iz Guild Wars ? :)))) Ili neki treci?

Pajo FFS pa ti igrash i WOW???

Btw ja godinama radio na tome da Jumper bude svetksi poznat nick ali natasha bekvalac nick me upropasti FFS a koristio sam ga samo godinu dana u wow-u? Svi kao a ti si Natasha Bekvalac iz GW-a? aaaaaaaa [:(]

E da pajo i Max je samom u wowu vec vise od 2 godine kako sam ga navukao :-)

da to je taj dzamper:)

E moj Taba druze, ukrstaju se nama putevi po realmovima non stop i kako li uvek nadjemo samo debile u guildu?!?!?!?!

Btw Taba ja znam da niko ovde nema RL ali ti brate ili si u igri ili po forumima... insane!

omg taba i jumper ffs ode forum u kurac ... :)

Pozdrav i tebi :-D

Jako bih voleo da znam ko se krije iza tog nicka!

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

Auuu jbg ... cekaj jesi probao da ih zoves na fon ili si samo slao majlove , jg nikada nisam cuo da nekoga drze 20 jebenih dana locked ?! wtf

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Auuu jbg ... cekaj jesi probao da ih zoves na fon ili si samo slao majlove , jg nikada nisam cuo da nekoga drze 20 jebenih dana locked ?! wtf

E moj Srdjo debilchine su to... znash i sam da placam 20+ accounta sa jedne viza kartice svaki mesec, sada sam pod investigate i sta ja to radim sa tolikim accountima da nisam mozda i gold seller... Upao mi keyloger u igraonici i rasturio nas, pa sam sa jednim acc imao problem jer nisam znao secret question answer, ali sam i to resio posle par dana... Medjutim kada sam povratio acc dobio sam 72 sata ban "last warning before delete account" jer je preko tog lika prodavan novac... nasta ja napishem "dal ste loodi pa zar ne vidite da je bio hackovan i da sam retrieve password i da ne zelim da pishem ticket da mu zakljucate 20+ dana", ali.... blizz je blizz zakljucali mi i taj... i tako na 10-ak accounta cekam 20+ dana!!!!! i shaljem po 3-4 puta sve informacije za sve accounte...

E da.. strale se vratio na Chromaggus, tamo je i Naria, Kumiko, Gstyle...

Kada je United disband u aprilu ja sam napravio 4 meseca pauzu jer sam popizdeo, vratio se i ushao u onaj Mindblast guild... bilo je fino stigosmo do Vashj, spusytismo je na 3% i disbandovasmo i taj guild ROFL... tako da sam free sada i gledam gde cu da idem... Mozda odem na Veknilash u Pacifism guild (moj stari Definition guild sa chromaggusa je to sada) ili se vratim na Chromu i pikam causal PvP....

Video sam na armoryju da si se extra nabudzio GZ!

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

a znaci jos se nisi transferovao... ma burning blade je cao, ja sam prestao tamo da igram... Nema smisla nolajfovati da bi se ubila vashj. Kad budem mogao da ubijem ilidana onda cu da nolajfujem... verovatno kad zaledi napolju:)

Sad igram casual hordu i do jaja mi je. Strale mi je poslao poruku da se vratim na chrom al i to mi mrsko.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

E moj Srdjo debilchine su to... znash i sam da placam 20+ accounta sa jedne viza kartice svaki mesec, sada sam pod investigate i sta ja to radim sa tolikim accountima da nisam mozda i gold seller... Upao mi keyloger u igraonici i rasturio nas, pa sam sa jednim acc imao problem jer nisam znao secret question answer, ali sam i to resio posle par dana... Medjutim kada sam povratio acc dobio sam 72 sata ban "last warning before delete account" jer je preko tog lika prodavan novac... nasta ja napishem "dal ste loodi pa zar ne vidite da je bio hackovan i da sam retrieve password i da ne zelim da pishem ticket da mu zakljucate 20+ dana", ali.... blizz je blizz zakljucali mi i taj... i tako na 10-ak accounta cekam 20+ dana!!!!! i shaljem po 3-4 puta sve informacije za sve accounte...

E da.. strale se vratio na Chromaggus, tamo je i Naria, Kumiko, Gstyle...

Kada je United disband u aprilu ja sam napravio 4 meseca pauzu jer sam popizdeo, vratio se i ushao u onaj Mindblast guild... bilo je fino stigosmo do Vashj, spusytismo je na 3% i disbandovasmo i taj guild ROFL... tako da sam free sada i gledam gde cu da idem... Mozda odem na Veknilash u Pacifism guild (moj stari Definition guild sa chromaggusa je to sada) ili se vratim na Chromu i pikam causal PvP....

Video sam na armoryju da si se extra nabudzio GZ!

Jbg to za accove normalno da si sumnjiv kada placas deci sve sa jedne kartice :P

Ajde pozdravi Straleta , Nariju , Kumika i Dzija :) nisam se cuo sa njima od kada sam otisao sa bba , bar i dalje igraju ^_^ .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

a znaci jos se nisi transferovao... ma burning blade je cao, ja sam prestao tamo da igram... Nema smisla nolajfovati da bi se ubila vashj. Kad budem mogao da ubijem ilidana onda cu da nolajfujem... verovatno kad zaledi napolju:)

Sad igram casual hordu i do jaja mi je. Strale mi je poslao poruku da se vratim na chrom al i to mi mrsko.

Pa nisi upucen, citaj gore...

Tranferoao sam se ali mi se server zove LOCKED ACCOUNT

[:(]

Vazi storme pozdravicu sve, pitaju me cesto ljudi za tebe a ja reko Dumro coek za tastaturom i flash of light-om [:D]

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

a znaci jos se nisi transferovao... ma burning blade je cao, ja sam prestao tamo da igram... Nema smisla nolajfovati da bi se ubila vashj. Kad budem mogao da ubijem ilidana onda cu da nolajfujem... verovatno kad zaledi napolju:)

Sad igram casual hordu i do jaja mi je. Strale mi je poslao poruku da se vratim na chrom al i to mi mrsko.

Sve sve ali ove reci da cujem od tebe ccc

Zaista ... Taba nije Taba ako nije no lifer

Steta ... velika steta dragi moj prijatelju .

Pa nisi upucen, citaj gore...

Tranferoao sam se ali mi se server zove LOCKED ACCOUNT

[:(]

Vazi storme pozdravicu sve, pitaju me cesto ljudi za tebe a ja reko Dumro coek za tastaturom i flash of light-om [:D]

Sta im je bre ... pa ne mogu da umrem pre nego sto se ispisam po Arthasu :P

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

HeHe , ma ne verujem Taba no lifer goes casual ... fake :P

Inache BloodStorm je cuveni gnome jebac sa roze bradom aka Roflpops :)

btw reci Nariji da my je dobar FROST build ... secam se kada mi je rekao da bi se pre ubio nego da igra frost :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...