Jump to content

WoW Launcher pitanje.


Sajro

Recommended Posts

Heya,

zanima me neshto.. vetj mesec dana, or something, me freak out-uje jedna stvar.. s'vremena na vreme umesto WoW Launchera mi se pojavi WoW Logo na sred ekrana sa belom pozadinom (velichine otprilike 250x250px) i tako stoji jedno 40sec-1min i onda se upali WoW (Launcher se ni ne pokaze). Totalno random i totalno me nervira. =)

Znam da nije keylogger or something, ne paranoishem se, samo me nervira shto ne znam shta je - ffs. =)

Jel ima neko ideju shta je to ili mozda zna?

Link to comment
Share on other sites

A što prosto ne uputiš prečicu na WoW.exe, umesto na LAuncher.exe?

To nije odgovor na moje pitanje, to chak nije ni odgovor - U FAIL KK? [:D]

Ma ne smeta meni Launcher, shta chak vishe gotivan mi je, nego me nervira to shto ponekad ne dobijem Launcher vetj taj usrani WoW logo na sred ekrana i chekam 1 minut da mi se uchita igra.. niti znam shta je, niti mi se svidja :P pa sam dzast kurious.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam isao prvo na wowlauncher, bezveze, iz dosade, a onda je pocelo da mi se desava da mi se wowlauncher otvara pola minuta a wow 5 sekundi, pa sad idem direktno preko wow.exe , btw , nikad nisam imao problema , probaj da napravis novu precicu do wowlaunchera, nemam ideju [cao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

I ja sam isao prvo na wowlauncher, bezveze, iz dosade, a onda je pocelo da mi se desava da mi se wowlauncher otvara pola minuta a wow 5 sekundi, pa sad idem direktno preko wow.exe , btw , nikad nisam imao problema , probaj da napravis novu precicu do wowlaunchera, nemam ideju [cao]

Hvala na normalnom ogovoru (voodoo_ uchi se od youngstera ;P) ali nije ovo neki problem.. samo me nervira zato shto ne znam shta je, pa ajde rekoh da vidim jel se isto deshava josh nekome sa RUR-a i da li mozda ima ideju koji je to pa sada k'rac. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ciro otvori wow , pre nego sto se ulogujes imash dole levo gde ti pise "Remember Account Name" ispod toga shtikliraj "Show Luncher" ... posle podeshavaj u opcijama Lunchera kako i sta hoces , hf :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Khm izgleda da se mi ne razumemo! :(

Meni je Show Launcher shtikliran i u 98% sluchajeva se Launcher upali ALI ponekad, totalno random, dobijem taj WoW Logo sa belom pozadinom umesto Launchera i tako chekam 1 minut da udjem u WoW.. pa me zanima shta je to i zashto se pojavljuje.

Link to comment
Share on other sites

Nisam obracao paznju, ali kad startujem wow.exe i meni se pojavi taj logo sa belom pozadinom, samo sto on stoji par sekundi i ukljuci se wow, ne znam sta je problem .....jednostavno ti je sve prslo <--------ovo mora da je pomoglo :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Pazi vako, meni je taj zeleni logo iskočio jednom posle nekog velikog apdejta, jebem li ga kog, a s obzirom da su raniji apdejti imali običaj da prečicu u startu, koju sam ja preusmerio na wow.exe, ponovo prebace na launcher.exe, dete im jebem, odma sam vratio tako da ne znam šta da ti kažem da li se posle pojavljivalo opet jer nisam bio u prilici da vidim :) ali sigurno mi to nije stajalo minut, nego svega par sekundi, čisto kao "kupite tbc odma sada!" blitz navlakuša :)

bottom line, launcher je smaračko sranje, koristi wow.exe :)

Link to comment
Share on other sites

Okej, znachi to se pojavljuje i drugima - samo sam to hteo da vidim, da nije neko sranje od mene. Jedini problem je shto kada se meni pojavi taj WoW Logo umesto Launchera chekam i do par minuta da se igra uchita a sa Launcherom celo to startovanje WoW-a traje par sekundi.

Ahh ko ga 'ebe, iovako se pojavi jednom u nedelju dana or something.

Thanks na helpu. ;P

Link to comment
Share on other sites

Josh jedna stvar od sledeceg patcha show luncher ce biti default stiklirano tako da nece biti slichnih problema posle updatea .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...