Jump to content

e vidi ideje!


f4ts0

Recommended Posts

Sergio4pb /salute za guild .....malo je pre tbc guildova koji su opstali do danas ....i svaka cast ovom Mordt-u... 5k postova na guild forumu i nije se smorio o.O

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sergio4pb /salute za guild .....malo je pre tbc guildova koji su opstali do danas ....i svaka cast ovom Mordt-u... 5k postova na guild forumu i nije se smorio o.O

Hehe hvala, Sanitarium je, kao i Bronzebeard, opusten guild sa opustenim ljudima i blagim tendencijama ka PvEu :). Valjda nas ta neobaveznost drzi na okupu.

A sto se Mordt- a tiche, on je GM. Kad vidish 5k+ postova na guild forumu mislish "u jebote, koji spammer", ali nash vorum je vrlo aktivan tbh, za razliku od vecine guild foruma. A i imao je vremena da postuje :) tu smo vishe od godinu i po, od kako je server otvoren.

Edited by Sergio4pb
Link to comment
Share on other sites

pa nisam rekao ja da je spamer ....samo dobar deo od tih 5k postova su informacije/novine/promene u guildu i sva ona oficijalna sranja od kojih se ljudi koji vode guild brzo umore i batale ....pa zato mi je cudno

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

za tvoje nezadovoljstvo krive su samo 2 osobe

20% osoba koja je predlozhila ovu akciju (iz sopstvenih sebichnih pobuda ofc ;oP)

i

80% osoba koja ga je poslushala aka - ti!

moj savet (za koji cesh opet biti ti 80% kriv ako ti se rezultat ne svidi ;oP)

izaberesh sam sebi server na kom cesh da igrash kako zhelish da igrash i snosish sam svu odgovornost za ono koliko te igra zabavlja

dao bog igra wow josh bar 2.5 miliona evropljana, lakshe cesh medju njima naci online na svakom serveru 5 normalnih ljudi za zezanje nego sto cesh 5 svoji rl ortaka usaglasiti da budu online u isto vreme "zezanja" radi =o))

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, nema nikakvog nezadovoljstva. Posle pochetnih problema, stvari su se znatno poboljshale. Sad sam lvl20 i dobar je druid (sa dobrom opremom josh bolji! :D), para imam vishe nego shto mi treba na ovom nivou, dalje - mozda se tripujem al' mi se chini da je mnogo lakshe naci ekipu za low-lvl instancu na ovom malom normal serveru nego na medium/full PvP serverima [nazalost, procenat retarada/totalnih newb-ova je isti (pre neki dan lvl15 dwarf rogue hoce u Deadmines... u cloth-u! jeste li ikada videli dwarf rouge-a u haljini? :DDDDD)], battlegroup je velik i chekanje na WSG je kratko (al' zato twink-ova pun kurac!). Chak shtavishe, u poslednjih 4-5 dana, ovo je postao lik sa kojim trenutno najvishe igram... and now I go da vidim shta se prodalo preko noci. ;)

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

hmmm s obzirom da sam nalazio cloth iteme sa agijem i sa strngtom cak, uopste me ne cudi. Uostalom i ja sam sa paladinum uvek nosio neke haljine, djasvi mi se kako stoje :P

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Ko sto rekoh ranije, ne razumem se u cene uopste, jer ne trgujem van guilda. Iako sam enchanter sa mainom nemam pojma ni koliko materijali ni gotovi enchanti kostaju. Mislim da ti je najbolje da sam nabavis materijale i pitas nekog prijatelja enchantera da ti uradi to. Ako nemas prijatelja, uvek mozes da pitas nekoga iz top guildova, oni su uvek ljubazni :)

Link to comment
Share on other sites

Ideja polako zamire, ja sam lvl 18, Nalim je 20 ja mislim. Ostalih nema.

ja sam (mentalno) zaostao na 13 lvlu, jebiga ne igram ovih dana jerbo sam u frci oko posla tokom dana, a uvece stalno nesto izlazim (fckin rl [8D]), cim bude vremena celebrity se vraca u sigurnost contested teritorija [:D]

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...