Jump to content

Champions League 07/08


manager

Recommended Posts

AHAHHAHA jadan rendzers majko mila:))))))))) imace gol razliku 1-25.Dosta zanimljive grupe inace...real,milan i liverpul sa pola snage prvi u grupi.E grupa ce da bude krljanje i DA,najzad barsa-lyon :)

Rendzers - Shtutgart 2:1 , shta sam ja radio? Igrao iz xa u keca,samo shto sam jebiga puk'o na mrtvi Manchester :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rangers - Stuttgart 2-1

Barcelona - Lyon 3-0

Roma - Dynamo Kyiv 2-0

Sporting - Man. United 0-1

PSV - CSKA Moskva 2-1

Fenerbahçe - Internazionale 1-0

Arsenal - Sevilla 3-0

Slavia - Steaua 2-1

cak 7 pobeda domacina sinoc!!! LOL

za iznenadjenje dana moze se reci da je poraz intera u turskoj gde kezman nije NISTA uradio, mislim jeste, napravio je par gluposti, imao 4 kontakta sa loptom a od toga je 3 odma izgubio :))) jes da je dodao loptu asistentu kod pogotka sto mu je povecalo ocenu na kraju :))

dosta je i nasih sinoc odigralo, jedino je stepanov presedeo na klupi porta, danko je cak uspeo i da da gol!

meni upecatljivo ostalo to da se ronaldo u fazonu izvinjavao navijacima sto je dao gol za mancester.. svaka mu cast na tome..

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju Kezman je uradio vise od Stankovica tako da...

Onaj alex je do jaja odigrao..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Dorbo su odigrali nashi u prvom kolu.

Dushko je asistirao,kao i Djordjevic.Danko je dao gol,a Kezman je pruzio solidnu igru.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Rendzers - Shtutgart 2:1 , shta sam ja radio? Igrao iz xa u keca,samo shto sam jebiga puk'o na mrtvi Manchester :)

Ali kad sam znao da ce neko da me quotuje;)) Ja sam pukao na mancester 3+ i Inter 2 eh

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Barsa igra nikad gore.

Rajkard nikad nece znati da sklopi normalnu postavi i taktiku.

Lion se raspao nije onaj isti od proslih godina pa je zato bilo 3-0 ...

drago mi je da je bar neko realan..ovako ljudi pomisle `a zgazili su ih 3-0 karanje`

ne igra barsa dobro nego je lion jadan ekstra..a rendzers moze slobodno da se nada prolazu u sledece kolo..vise nema iznenadjenja..kad turci onako igraju,kad mrtvi marsej nekog pobedi,kad rosenborg igra x sa celzijem..a u kurac sve..

ali highlight svega - odbranu sampiona nemacke stutgarta kod prvog gola prosetao Adam..desni bek prosecne skotske ekipe..pakao..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rendzers bije,vi kako hocete :)

Inache danas se Nemanji bash dosta pevalo na tekmi :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

da mi je neko rekao da ce Rendzers za 6 tekmi skupiti 6 bodova,nasmejao bi mu se u facu

a oni odoshe u osminu finala

gg no re jebote

i ne mogu da verujem da se opet Mancester provukao

dokle vise

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da mi je neko rekao da ce Rendzers za 6 tekmi skupiti 6 bodova,nasmejao bi mu se u facu

Za dve mislish?

i ne mogu da verujem da se opet Mancester provukao

dokle vise

Uopshte se nije provukao,ljudi su igrali totalno taktichki i odradili posao

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Lyon - Rangers 0-3

Stuttgart - Barcelona 0-2

Man. United - Roma 1-0

Dynamo Kyiv - Sporting 1-2

CSKA Moskva - Fenerbahçe 2-2

Internazionale - PSV 2-0

Steaua - Arsenal 0-1

Sevilla - Slavia 4-2

veliko iznenadjenje u francuskoj!!! ne verujem da je iko ocekivao da ce rendzeri dobiti lion, koji ove sezone nikako da nadje igru koja ih je krasila prethodnih par sezona. nastavlja se tradicija klubova koji izbace zvezdu u 3. kolu kvalifikacija da odlicno igraju lsh... mozemo ocekivati MINIMUM cetvrt finale za glazgovlljane :))

sve ostalo je u sustini realno, mozda je blago iznenadjenje pobeda sportinga u kijevu..

Link to comment
Share on other sites

Za dve mislish?

Uopshte se nije provukao,ljudi su igrali totalno taktichki i odradili posao

da si video statistiku znao bi da su se provukli, manje shuteva u okvir i van, i slicno..usrani manchester

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@lesko

dobro si shvatio :)

@savke

koje crne taktike,svinjska faca ga da iz okreta,a vamo Toti sa 5 m prebaci gol,Perota shut u praznu mrezhu vrati na centarshut a Espositov shut olize stativu...Mancester za 90min nije imao 100% sansu(u stvari nek bude 100% sansa onaj Runijev volej),sem nekih suteva iz daljine i one Nanijeve precke koju ni on nije hteo tamo da posalje...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi se Zigitj uopshte ne uklapa u koncepciju igre Valensije,vidi se da su naglo promenili stil kada je on ushao,a ti dugi,visoki pasevi im nisu ishli bash najbolje(bar ne vecheras).

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...