Jump to content

Quake 4 1.4.2 FULL PATCH


Recommended Posts

windows 1.4.2

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/dodatno/Quake%204/windows/Quake4-1.4.2.exe
windows 1.3-1.4.2
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/dodatno/Quake%204/windows/Quake4-update-1.3-to-1.4.2.zip
linux 1.4.2
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/dodatno/Quake%204/linux/quake4-linux-1.4.2.x86.run
linux 1.3-1.4.2
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/dodatno/Quake%204/linux/quake4-linux-update-1.3-to-1.4.2.x86.run
windows 1.4.2 sdk
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/dodatno/Quake%204/source/Quake4-1.4.2-SDK.exe
linux 1.4.2 sdk
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/dodatno/Quake%204/source/quake4-linux-1.4.2-sdk.x86.run
maxscores 1.3.6 windows
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/programi/Quake%204/maxscores/MAXScores_1.3.6_WindowsBuild.zip
maxbrowse 1.1 windows
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/programi/Quake%204/maxbrowse/MAXBrowse11.msi
q4max 0.78c
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/modovi/Quake%204/q4max/q4max078c.zip

Rekli su da ce da izbace 1.4.2 multipleyer demo, mozda se pojavi 1.4.2 krek za to posle. : )

btw jeste li znali da je krmak bio ushao u takmichenje za X Prize (prvi komercijalni let u svemir) i da je napravio svoj svemirski suborbitalni brod (nije pobedio ali sada i dalje ulaze u to).. kakav ludak.. znachi da cemo za 10-tak godina da letimo u svemir i pikamo q na brodu u svemiru.. : )

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Q4MAX 0.78d

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/modovi/Quake%204/q4max/q4max078d-update.zip

Q4 1.4.2f Q4MAX 0.78d

82.117.194.235:28004

Mape u uputstva:

http://www.serbiangamers.com/forum/index.php?topic=81.0

btw pojavio se i krek za 1.4.2f koji radi na serverima (bar ljudi prichaju da radi..)..

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Zasto nemogu da igram na sbb-ovom serveru??

Imam instaliran q4 sa 1.4.2 patchom,skinuo sam onaj 1.4.2 crack,takodje imam zadnju verziju q4max 0.78c,ali kad se konektujem on kaze missing game binnaries i treba da downloadujem nekih 21mb.

Kad mu potvrdim da skida,automatski se sam otkaze download,net_clientdownload mi je 2.

Link to comment
Share on other sites

Trenutno http ne radi zbog problema sa instalacijama, samim tim i clientdownload.

Proveri da li imash sve mape na stranici za instalaciju:

http://www.serbiangamers.com/forum/index.php?topic=81.0

U 1.4.2 su napokon ubacili autodownload koji ne zavisi od http servera, i koji nazalost Q4MAX jos uvek ne podrzava, tek od naredne verzije, tako da ce tad biti definitivno otklonjeni autodownload problemi. Http download ce biti nameshten tek za nedelju dana.

A obrati paznju da su preko noci izbacili 0.78D i da je server odmah prebachen na tu verziju. ;)

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Video sam :) i skinuo sam sa nekog ruskog servera taj 0.78D

Nema nikog na serveru,uglavnom se stranci ponekad nakace.

Da li neko moze da baci neki link gde ima da se preuzme neki sredjeniji cfg.

Btw,jel ima negde da se skine bot da se malo vezba gadjanje?? nisam provalio kako se ukljucuju botovi iako ima opcija addbot

Edited by Jerry[ns]
Link to comment
Share on other sites

guglaj oakbot

q4 na nashem serveru igraju neki bugari uglavnom (stalno cimaju za update..)..

cfg,.. hm.. www.esreality.com www.cyberfight.ru ?

i da,.. odlichan forum za sve kvejkove http://www.quake3world.com/forum/ za q4 su jedno vreme bili bash aktivni a na teme je (dok sam pratio) odgovarao neki lik iz id-a (ala odnosi sa javnoscu, syncerror i likovi koji rade q4max)..

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Šporet, prvo mene dobi pa onda izazivaj Taurussa i ostale :)

I što se tiče botova, imaju q4max botovi ali još uvek nisu u full verziji, prvo treba napraviti navigacioni fajl tako što u konzoli dok mapa nije pokrenuta kucamo runbotaas mp/ ima mape, a kucanjem malist dobijate listu mapa sa njihovim imenima.Nakon toga samo addbot ime bota.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Corey thx za info kako se kompajlira bot za odredjenu mapu,nisam znao to,sad sve radi.

Cini mi se da mora za svaku mapu posebno,ali nije prob i onako se ne igra puno mapa.

Jel postoji neka komanda koja uklanja onu poruku logging in authorization server i stalno smara pre nego sto ucita mapu??

Link to comment
Share on other sites

Sve imam,patch,q4max,mape valjda i napravljen folder demos u q4max ali kad pokrenem q4max mod i udjem na demos ne vidi se nijedan demo.

Nemogu da pustim ni preko playnetdemo ni playdemo...

Mozda su igrani u 1.4.1?

demo je fatality vs coller,vidim da je snimljen u decembru 2006-te.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...