Jump to content

TIESTO !


Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A inace Dino ti si kompetentan da procenis da li neka muzika valja ili ne valja?

OMG ! :\

Brate gde ti je mozak ajde reci mi ?!!?!?!?? Ti ces meni da kazes da ja nisam kompletan ajde idi kuci samo zapocinjes svadju nista vise i da mozes da mi se sagnes usput :DD

Ko si ti bre neki coban mby ???:DDD

Da kompletan sam i mogu da procenim sta mi se svidja a sta ne .

Ajde paljba omg on ce meni nije me ni video u zivotu ni nema pojima nista o meni reta ce meni da ja ne mogu ovo ovo mogu i tako to pa brate samo dokazujes koliki si reta nista vise , a sto je najbolje ni ne dotices me ni najmenje ako ti je to cilj :)))) [:D]

E da a usput jos igras counter LOL . STRASNO ..

Link to comment
Share on other sites

Brate gde ti je mozak ajde reci mi ?!!?!?!?? Ti ces meni da kazes da ja nisam kompletan ajde idi kuci samo zapocinjes svadju nista vise i da mozes da mi se sagnes usput :DD

Ko si ti bre neki coban mby ???:DDD

Da kompletan sam i mogu da procenim sta mi se svidja a sta ne .

Ajde paljba omg on ce meni nije me ni video u zivotu ni nema pojima nista o meni reta ce meni da ja ne mogu ovo ovo mogu i tako to pa brate samo dokazujes koliki si reta nista vise , a sto je najbolje ni ne dotices me ni najmenje ako ti je to cilj :)))) [:D]

E da a usput jos igras counter LOL . STRASNO ..

Brate nisi kompetentanta, samo je moj tjale kompetentan i mozhda moj deda...ako prichamo o rejvu - ako je do prebranca - onda keva ima all rights reserved.

P.S. Nadam se da kontate shta otju retji sa zadnja dva posta?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

I posle sam ja reta i glup...lol

a ako hoces da vredjas,dodji na pm da se dogovorimo...

A sto se tice KOMPETENTNOSTI,naravno da nisi...kao sto niko nije da proceni da li neka muzika valja ili ne...jer jednostavno,opet cu to reci "ukusi su razliciti",i tu je zaista kraj svakoj diskusiji...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih te da cutis ili razmislis sta stvarno znas o muzici jer iz posta u post pokazujes koliko si glup.

Slushaj me majmune mali,sledeci put kada te vidim na nekom rejvu imam da te dezintegrishem.kraj.

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

I posle sam ja reta i glup...lol

a ako hoces da vredjas,dodji na pm da se dogovorimo...

A sto se tice KOMPETENTNOSTI,naravno da nisi...kao sto niko nije da proceni da li neka muzika valja ili ne...jer jednostavno,opet cu to reci "ukusi su razliciti",i tu je zaista kraj svakoj diskusiji...

Sta je pisac hteo da kaze :DDDDDDDDDDD

Pa procitaj pazljivije sta sam ja napisao .

I da kako brate ti meni mozes da kazes da ja ne mogu da procenim sta se mni svidja a sta ne !>!>!>!>!

Jel si ti na dorgama nekim :D ?

Da usput hoce li on gostovati nekada kod nas :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...