Jump to content

RUR RAVERS ATTACK CHEMICAL BROSS !


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o muzici ste sve rekli... mene je smorilo što srednjih tonova tamo gde sam stajao nije bilo prvih 20 minuta (ide galvanize a ja uopšte ne čujem "push te button" glas), što je bila gužva i što se šaban ispred mene skinuo.

ali one vizuelizacije su omg svrš!

smara i što nikako da napravimo baš mega osvetljenje za neku žurku ovde. ovi laseri su bili blizu toga, ali falio je tu dobar strob i još neke stvari. i sve je bilo napred, a trip je da nešto dolazi i od zadnjeg dela hale. no i pored toga, mislim da je ovo za sada vizuelno najbolji koncert u srbiji (ne znam jedino za ove na kojima nisam bio ali ne verujem da su mejdeni ili 50 napravili nešto lepše).

to je i meni bio najbolji momenat ubedljivo. doprinelo je tome i što su se svi oko mene smirili jer nisu znali pesmu.

Kontam da Tiesto da je radio u Areni bi ih oprao sa VJingom ako proporcionalno uporedimo Halu 10 i Arenu...naravno ako ne poredimo proporcionalno onda Chemical...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...