Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko imam kakv skor na svim mechevima zajedno i da , bez obzira na broj odigranih mecheva , na kraju ko bude imao najvishe ubistava , ili mozhda najvetju skor razliku , dobije nagradu , a to je pivo i burek od svakoga ko se prijavio za ovo pa makar mu na gajbu morali odlaziti . a shta kazhete ?

ne pijem pivo, ali hvala u svakom slucaju [:D] [:D] [:D]

e ja igram u 7 polufinale neke lige, pa cu posle toga ako me ne bude mrzelo da upadnem

Link to comment
Share on other sites

Au bre extra zaebancija,samo da se vi ne smorite tako brzo :D...to jest ja sam malo kasnije ushao pa mi mozhda delovalo tako,ali bilo je OK samo shto sam ja bio zheljan igranja tako da sva sreca tu je bio kali pa smo se "malo" iscimavali :))) I na kraju me i on prod'o pizda i ode sa servera :))))

Link to comment
Share on other sites

eo i od meni jedan sori za odlazak na pola... ali em sam bio jedini iz moje ekipe, em sam bio u ultra bed mudu (koji je samo pojachao onaj "omg uletjete ko pichke, ti ne znash da pucash, sandzak ti si retard, da igrash cs znao bi ko sam" idiot), em sam imao smrtan sluchaj gajbi, em sam zheleo shto pre da izadjem napolje da se izduvam malo, a i imao sa sa kim i tako :]

tu sam za sledetji mix valjda :]

Link to comment
Share on other sites

Ok postalo je jasno da ce RUR CW da predje na igranje mixeva pozivnog tipa, izdvojilo se dvadesetak ljudi koji zele da igraju, rev i ja imamo MSN-e od svih njih i organizovacemo se kada kod nam se bude igralo ;)

@tRanquiL

Dobices svoju sansu :)))

@Krmak

Setio si se passworda za rur acc :))))

fml

Link to comment
Share on other sites

Au bre extra zaebancija,samo da se vi ne smorite tako brzo :D...to jest ja sam malo kasnije ushao pa mi mozhda delovalo tako,ali bilo je OK samo shto sam ja bio zheljan igranja tako da sva sreca tu je bio kali pa smo se "malo" iscimavali :))) I na kraju me i on prod'o pizda i ode sa servera :))))

odvalio sam te posle u 1 na 1 :D u vise disciplina :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ok postalo je jasno da ce RUR CW da predje na igranje mixeva pozivnog tipa, izdvojilo se dvadesetak ljudi koji zele da igraju, rev i ja imamo MSN-e od svih njih i organizovacemo se kada kod nam se bude igralo ;)

Taj fazon...svaki dan od 21:00 da se igra i okupljanje neka pochne od 20:30 i prvih 10 koji upadnu da se razvrstaju i to je to...ali treba nam i neki od admina koji ce isto da se igra svaki dan :D...au bre...zaebano je i to.Ili neka Sandzi ili Darko (za njih samo znam da su admini :)) ) budu pri kompu pa da ih neko iscimava da nam menjaju mape i restartuju haha...ili dajte shoosh-u admina poshto je on glavni :)..au bre moramo da sklopimo neshto BRE :)...ili ako mozhe neka opcija za vote restart i vote map da se ubaci pa da ne bude iscimavanja? aaaa? haha prso sam :))

edit: @Kal1mero

Mozhda bi bilo zanimljivije da si ti bio kanter a ja terorista :D...ali levoklikni zakolji u skoku i ono vrtenje i pucanje su mi omiljene discipline i igranje sa strelicama :)))

Edited by masta b
Link to comment
Share on other sites

eo i od meni jedan sori za odlazak na pola... ali em sam bio jedini iz moje ekipe, em sam bio u ultra bed mudu (koji je samo pojachao onaj "omg uletjete ko pichke, ti ne znash da pucash, sandzak ti si retard, da igrash cs znao bi ko sam" idiot), em sam imao smrtan sluchaj gajbi, em sam zheleo shto pre da izadjem napolje da se izduvam malo, a i imao sa sa kim i tako :]

tu sam za sledetji mix valjda :]

Dobro znas da ne mozemo da se naljutimo na tebe razime :))

A ko je taj car sto je tako prozivao?

fml

Link to comment
Share on other sites

el mi verujesh da sam vetj zaboravio nik. onaj shto nam je bio peti... jedini, meni, nepoznat nik u mixu je bio. ne znam ko je ochigledno, iako bi trebalo da znam da mu ne povredim sujetu :))

sve u svemu, manite me takvih igracha. igramo mi rurovci, pa kad zafali neki igrach zovemo sa strane i to je kul. ali zovemo kul ljude a ne demente ma kako dobro igrali (a ovaj chak i ne deluje TOLIKO dobar, kolko meni deluje raven recimo <3)

Link to comment
Share on other sites

rami .. onaj lik je bio neki seaway (gay ) ... krenuo lijepo kao teror posle se sjebao pa sam ja njega prozivao ... btw gg

daj jbt sta se izvinjavate ne kontam ?? evo svaku noc za redom igram i sve zamena ... smoor bre .. ocu sa svojom ekipom da igram masta b love you still :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...