Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

hm :D poenta je :D on hoce da kaze :D da ne ocekuje od njih da ulete i sabiju 5 likova iz 5 metaka :D nego da se trude :D ako ima kaze idi levo onda idi levo :D za to ti ne treba znanje :D mene to isto smara :D mi kad smo igrali :D kad god je neko nesto rekao tako je i bilo :D idi levo ajmo levo :D idi desno ajmo desno :D to se meni desava sa basketom izadjemo da igramo znam da ne znaju ali makar da se trude oni drkaju karu :D ne oznojis se na basketu ..koja je poenta :D

eto :D choveka :D koji je iole :D skapirao shta :D sam hteo :D da kazhem ;)

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je :D porazavajuca :D cinjenica :D

Unkinde organizuj onda bar dejani v salexandri ;)

respect my authoriteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey :D

i ne vidim po chemu je porazhavajuca,al ajd'

i da znash ima da organizujem... :D

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

e unikind jbg bro sta da ti kazem .. istina je sve sto si rekao ... jedini si ti igrao kako treba i da smejao si se ta ts celo vreme :)) rezimiram sa moje tacke gledista ... sale kasni cijeli SAT VREMENA ... zvao drugara taman da krenemo igrat dodje sale i nema ts ... krene igra sale se nervira od samog pocetka .. ali od svega sto je bilo najvise sam se iznervirao kada je sale poceo da psuje .. tu sam i ja izgubio volju za igru ... neorganizovani smo bili ... nervozni ... i itd ... btw unikind dobio sam onu zadnju rundu ... a da mogli ste bar reci poz ti i sale ne onako da izadjete sa servera kao ma ko ih ebe ...

nikad losiji mix video nisam ... gde nas shoosh sastavi jbt :)

stvarno shoosh aj promeni rur3 malo u pravu je unikind ! malo mix ovo ono ..

Link to comment
Share on other sites

@lesko ocu trofej :D

@RUR2 OSVAJAMO SAIGRACI !!! :D

za vikend necu moci nikako, mixujte bez mene ;) a sto se tice veceras ... gia je raspolozen, kao i ja, za mix od 19h...

da li je neko raspolozen? shoole? darko? ostali?

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

osim shto se natezete oko satnice i vidim da sam 6-ti tako da ono...coolirajte me i dalje mozda i dobijete msn koji niste ni trazili...hvala!

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

shto se tiche satnice standardno vreme je 21h utorkom, sredom i chetvrtkom redovni mechevi, ponedeljkom ako je neshto zaostalo od protekle nedelje. naravno nekad se desi neshto vanredno tipa polufinale ep-a ili koncert na koji ide pola beograda te normalno da se taj mech pomeri u drugi termin. naravno, nismo ni mi roboti pa da mozhemo svega da se setimo, stoga ako se neko poput riviere seti da zbog necheg objektivno nije moguce da se skupi veci deo ekipe slobodno neka kazhe. ne obazirite se na to shto neko napishe "ja ne mogu u 21, ajde da igramo u 23" jer ako se tako budemo dogovarali nikad se necemo dogovoriti. mislim da je 21h dovoljno rano da ne smeta onima koji idu na posao ili u skolu sutradan, a ipak je radnim danima tako da ne smeta ni onima koji redovno izlaze petkom/subotom kada je i najveci broj deshavanja u gradu.

shto se tiche igracha, svaka ekipa ima 6, eventualno 7 igracha i po zakonima verovatnoce jedan od tih 6-7 mora da ispali a praksa pokazuje da je cheshce to i vishe od jednog. no lakshe je naci zamenu nego gomilati igrache i pritom rizikovati da se veci broj njih sushi. takodje nema rangiranja igracha po sistemu ko je prva petorka a ko rezerva vec su svi podjednaki. ti si upisan shesti jer prosto neko i to mora da bude. uzdamo se u kolegijalnost forumasha da ako vas bude vishe od shest na nekom mechu da cete se nekako organizovati da svi odigraju barem po 2 mape, ako vec ne mogu sve 3.

shto se tiche msn-a, prijavilo se 35-40 igracha i josh 10ak je na standby-u. nikog nismo jurili da igra pa tako necemo ni tebe, jer ako tebi samom nije stalo zashto bi nama. svakome od nas 40 je svejedno da li cesh igrati ti ili neki tamo laza, pera ili zhika. po defaultu se ochekuje od igracha da dodju na zakazan termin osim ako nisu javili nekome da ne mogu (na forumu, shushu ili meni na pm/msn, rekli nekom od timmejtova). mislim da svi imaju razumevanja za takve situacije, osim ako igrach cheshce izostaje nego shto se pojavljuje. takodje mislim da je fer prema ostalim igrachima da im se na vreme javi izostanak da bi oni mogli da se lakshe organizuju i da bi se manje chekalo na pochetak mecha.

mislim da niko ne mozhe da kazhe da sve ovo nije racionalno, i ja bih voleo da nikog ne brishemo sa liste ali to prosto mora da se radi da se ne bi ponovila situacija od juche kada je su iz jedne od ekipa doshla samo dva igracha. kao shto sam vec rekao, posle 2-3 kola iskristalisace se ko ce igrati a ko ne. potom sledi sezona letovanja tako da ce ekipe verovatno biti dodatno proshirene al otom potom.

uh kolko sam sad ljut shto sam morao ovoliko da kucam...

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

osim shto se natezete oko satnice i vidim da sam 6-ti tako da ono...coolirajte me i dalje mozda i dobijete msn koji niste ni trazili...hvala!

Ja veceg debila na forumu nisam video od tebe...tebi treba jedna BANCINA,pa da malo odrastes,i naucis da se ponasas...

@shoosh mislim da definitivno ne treba racunati na njega...

@Gia&manager pa naravno da osvajamo bre :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

osim shto se natezete oko satnice i vidim da sam 6-ti tako da ono...coolirajte me i dalje mozda i dobijete msn koji niste ni trazili...hvala!

brate istripovao si se lose :/

ne znam da li napusavas saigrace ili shoosha, ako je shoosha nije na njemu da organizuje tvoju ekipu, a ako je saigrace jbg mozes i sam da se "nametnes" ... dobar deo ljudi koji ovde igraju se ne znaju od ranije, a ja sam pre ovoga imao iz svoje ekipe kontakt samo od exilea ... takodje sve sto sam saznao oko toga kad da dodjem da igram i slicno sam saznao iz ovih topica, a ne od saigraca

nigde i ne pise da si sesti vec da treba da se izjasnis da li zelis da igras posto koliko znam nisi bio prosli put kad su igrali

manager je koliko znam bio smatran za "6." kod vas, ali je bio prosli put tu

taj nesporazum koji imas postoji samo sa clanovima tvoje ekipe pa ih kontaktiraj ako mislis da su te nepravedno izostavili iz nekog razloga, ali mislim da ako si prisutan nema nikakvih problema

meni prvom nece biti problem da neki dan preskocim ili da se susim neku mapu ako xnikolax, ko god da je, pozeli da igra

I ne smarajte vise oko uNkinda ... decko ima pravo da ne zeli da igra na taj nacin i meni je bilo jasno da ce rastimano sve biti itd. ali sam zeleo da odigram malo CS-a posle sto godina + sam zeleo da igram sa ljudima kao sto je Shoosh koje nisam video do 2003.

Ono sto stoji je da je bezveze izaci ljudima na pola mape, jer su se protivnici iscimali takodje da dodju i slicno, meni bi bio bedak da mi neko to uradi ponovo. Ovo nema veze sa tim sto su to uradili Dejan i Sale i ok jbg desilo se, ne treba niko da se drka na njih sto ne zele da igraju tako ili sa nekim (pogotovu sto je nepojavljivanjem dosta ljudi taj CW propao pre nego je i poceo), ali bi bilo jednostavno lepo da se ne ponavlja ... jasno je i meni da je bezveze zbog toga sto neki nisu imali TS, ali jbg ...

to je sve nesto oko cega mozete da se organizujete kao ekipa ako uopste zelite...

cini mi se da smo termine dogovarali i razvlacili vise od nedelju dana i za sve je imalo vremena i jednostavno bi bilo ok da oni koji hoce da igraju organizovano probaju da se dogovore oko toga ako im to znaci

meni nivo organizovanosti koji smo mi imali (2 coveka sa mikrofonima + rasovanje sajtova ili trcanje po mapi gde kome padne na pamet) odgovara sasvim i ja nemam zelju da ga menjam :D

nekima mozda odgovara da se ipak to odradi na malo visem nivou, ali oni moraju da budu svesni kakvim igrackim kadrom raspolazu i neka na kraju krajeva sami odluce da li im je to vredno truda

Link to comment
Share on other sites

Ako bude tog meca Aleksandri vs Dejani, cimajte me ! :D

btw, od danas su sve osnovne/srednje skole na raspustu tako da ce biti bolje valjda ^^

poshto ti ne znam ime,ako si alexandar,onda ce te sale cimati... dejana sam vec skupio...

manda

skrimke

genky

dejan J

my self (looser)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

u redu ja se izvinjavam,nisam bio tu 2 dana i nisam sve prochitao i nisam mogao da igram jer mi je umrla devojka,poginuo mi najbolji drug,umro mi stric,jutros mi je umro deda i ochekujem da moja bolest predje u zavrshnu fazu i da zavrshim sa ovim vishe shto se zove zivot.

Nisam mislio da ishejtujem ikoga nisam jednostavno stigao da napishem smajlice i da stavim da se shalim za neshto...

a to shto me konstantno na ovom forumu prozivate i vredjate necu vishe da se obazirem jer svi ste jaki na rechima preko foruma,neki su hteli da me gepekuju pa kada sam im doshao kuci onda je sve to bila shala.

Bjeli istripovo se jesam veruj mi da i tebi 80% osoba koje volish umre i ti bi bio istripovan i meni niko nije poslao iz ekipe ni pm da me pita da li ocu stvarno da igram jer sam ispalio jednom vec,shoosh je ispao korektan pa mi je pre neki dan poslao pm i pitao o chemu se radi tachno da li zelim da igram ili ne i on mi je dao sve msn-ove od likova iz moje ekipe, na to mu hvala puno i ispao je majstor(btw sve najbolje u nastavku old chap).

Imao sam i zelju i volju da igram ovo sa likovima za koje sam mislio da su cool...nashli ste 6-tog good luck have fun na mene vishe ne rachunajte posle ovoga.

PS:no hard feelings.

Edited by Play * Planetar

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...