Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

To je to, iamo i admina za veceras to ce biti stanoviti The_Rock :)))...clash of the titans moze da pocne :) sada nam treba glas onog previous guy-a iz da najavi mech :)

tim 6 bi trebao da je ceo na broju vecheras sem kjoota od koga josh nema ni traga ni glasa (kurve, droza, alkohol... iskreno ni ja se ne bih igrao sa nama [:D] ). stim shto je mrki obaveshten kako mi genki reche pa valjda imamo petorku!

hehe, smisljeno ste to odradili...kao kjoot se ne javlja, a igra mrk1, nice 1 :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i jel se odigralo?

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Okacicu vam ujutru Dust2 i Nuke, na infernu se prekinuo hltv ko u prvoj polovini na 9:5 :(

Inace prve 2 mape su bile ludilo, skroz ste bili egal, plus masa ninja style i ol scool poteza :)))

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Bilo je vrh zezanje kad smo poveli 13-0 hahahaahaha [8D][:D] [:D] [:D][8D]

@Lu sledeci metch da si dosao ovde [8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha bilo je extra zezanje! dosta dobrih fragova i ninja akcija! [:D]

nuke smo se prodavali previshe ali bitno je da smo se zabavili. sorry ekipo ako sam "malchice" smarao i bio naporan ali nisam mislio nista lose!

kad cemo opet? [:D]

nadam se da ima ono kad zabadam imenjaka deglom na infu ... ^ ^

obavezno kaci demo-e sutra! [:D]

Edited by GenKy

ONE LOVE, TJM!

Link to comment
Share on other sites

Au ne secam se kad sam pratio neki klanski kanter ili kad sam uchestvovao u klanskoj igri...svaka chast na igri nakon mecha :D...bilo je extra...pogotovo na nuke i napetoj zadnjoj partiji. kad ste mogli da izjednachite...haha sve u svemu gg sa moje strane :) Pozz

Link to comment
Share on other sites

ono, da se izvinim ekipi ako sam prodao previshe puta, ali bash dugo nisam igrao, a i kada sam igrao aktivno uglavnom sam se zezao sa ekipom iz kraja. veze vam ja nemam sa taktikama i slichnim chudima, pratio sam kolko sam umeo, ali akd neko kazhe "dvoje prolaze na booth (mislim da je booth:)..." ja veze nemam shta je booth :p

plus standard, igram na uzhasnom mishu, nikako da podesim sens, laguje pomalo, izlazili mi ljudi pred nishan bash kad sam chachkao nos ili levo mudo, machka mi pojela doruchak, itd... =]

fazon, pucam prvo na prd prd kao pogoditju neshto, medjutim mrka kapa pa prelazim na rafalno gde kao imam vishe sretje. ali sam sebe sam zachudio kako sam umeo da prodam clean kill :p

bitje bolje, bitje bolje :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...