Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u redu ja se izvinjavam,nisam bio tu 2 dana i nisam sve prochitao i nisam mogao da igram jer mi je umrla devojka,poginuo mi najbolji drug,umro mi stric,jutros mi je umro deda i ochekujem da moja bolest predje u zavrshnu fazu i da zavrshim sa ovim vishe shto se zove zivot.

Nisam mislio da ishejtujem ikoga nisam jednostavno stigao da napishem smajlice i da stavim da se shalim za neshto...

a to shto me konstantno na ovom forumu prozivate i vredjate necu vishe da se obazirem jer svi ste jaki na rechima preko foruma,neki su hteli da me gepekuju pa kada sam im doshao kuci onda je sve to bila shala.

Bjeli istripovo se jesam veruj mi da i tebi 80% osoba koje volish umre i ti bi bio istripovan i meni niko nije poslao iz ekipe ni pm da me pita da li ocu stvarno da igram jer sam ispalio jednom vec,shoosh je ispao korektan pa mi je pre neki dan poslao pm i pitao o chemu se radi tachno da li zelim da igram ili ne i on mi je dao sve msn-ove od likova iz moje ekipe, na to mu hvala puno i ispao je majstor(btw sve najbolje u nastavku old chap).

Imao sam i zelju i volju da igram ovo sa likovima za koje sam mislio da su cool...nashli ste 6-tog good luck have fun na mene vishe ne rachunajte posle ovoga.

PS:no hard feelings.

what a load of crap !!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

E ljudi...ae da opalimo mi neki mix vecheras :)...Od 22:00 ako hocete ili kasnije?.....Ili ranije? :D...au bre ne znam losh sam orgaizator...ali rachunajte na mene ako ne mozhete da se okupite...a ja cu chekirati forum s' vremena na vreme ako uspete neshto da iskombinujete pa da se pucamo malo ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...