Jump to content

ESWC 2007 duel


Recommended Posts

Gospodin Sima i moja malenkost smo danas posetili gospodina Vuka.

Gospodin M.Ludak je fin chovek i dogovorili smo se sledece:

Turnir ESWC duel u subotu 2. juna od 12 chasova (okupljanje u 11 chasova, radi kopiranja cfg, razmeshtaja itd.).

Turnir ce biti odrzan u klubu FORUM, Beograd - Balkanska broj 21.

Kad silazite ulicom iz pravca Terazija 21 je sa leve strane ulice,

prodje se kroz kapiju tj. prolaz i udje u kucu/zgradu.

(vishe informacija o klubu: http://eswc.clubforum.org/about_us.html)

Imacemo sobu, tj. prolaz na prvom spratu levo, 12 rachunara.

--------------------------------------------------------------

Quake 3

(1.32c OSP 1.03a)

Duel turnir za do 16 igracha (tj. u zavisnosti koliko se ljudi pojavi).

Pochetak u 12h.

Mape: hub3aeroq3, pro-q3tourney4, ztn3tourney1, pro-q3dm6.

Vremensko ogranichenje: 15. minuta.

Sistem: grupe, na dve dobijene mape, prva dva igracha u grupi prolaze dalje.

Podeshavanja: respawntime 5 sekundi, cl_maxpackets do 125 (40 za sve ako bude bilo problema sa radom u mrezi), snaps 40, rate do 25000, cl_timenudge 0.

*Ufur/nagrade: za sad ne postoje i najverovatnije nece biti.

Quake 4

(1.4.1b Q4MAX 0.78b)

Duel turnir za do 16 igracha (vazi isto kao i gore..).

Pochetak jos uvek nismo odredili, najverovatnije oko 17h/18h.

(Odrzace se ako bude dovoljno igracha!)

Mape: Phrantic, Galang*, Monsoon*, Placebo Effect, Torment

[*Galang v1.1 (map_l4dm1_1), Monsoon v1.1 (map_l4dm2_1)]

Vremensko ogranichenje: 15 minuta.

Sistem: dve grupe, na dve dobijene mape, prva dva igracha prolaze u polufinale.

Podeshavanja: respawn 5 sekundi, overtime 2 minuta .

*Ufur/nagrade: za sad ne postoje i najverovatnije nece biti.

--------------------------------------------------------------

KONFIG fajlovi

1.Konfig fajlove mozete slati na FTP u direktorijum /pohrana.

Samo prevucite cfg kada otvorite ovu stranu:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/pohrana

(radi sa Internet Explorer-om bez problema)

2. Ili na i-mejl adresu: niko@keepdsmile.com .

(mada savetujem slanje na ftp)

----------------------------------------

Uputstvo/procedura za povezivanje i slanje fajlova:

http://www.serbiangamers.com/forum/index.php?topic=82.0

jednostavan primer:

internet pretrazivachem

Kada udjete na server, i autorizujete se, udjite u direktorijum /pohrana.

Vashe fajlove samo prevucite sa desktopa u direktorijum i internet pret. ce sam zapocheti prebacivanje fajlova.

Ip adresa servera je: 82.117.194.235

korisnichko ime i lozinka je: sbbquake

(u internet browseru kucate ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235 )

----------------------------------------

Adrese na kojima ce se nalaziti konfizi:

Q3:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/ko...ena/eswc%202007

Q4:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/ko...204/eswc%202007

--------------------------------------------------------------

Zvanichne informacije:

http://eswc.clubforum.org

Instalacija Q3 1.32c OSP 1.03a:

http://www.serbiangamers.com/forum/index.php?topic=80.0

Instalacija Q4 1.4.1b Q4MAX 0.78b:

http://www.serbiangamers.com/forum/index.php?topic=81.0

//

Za ufur mozemo da se dogovorimo.

npr. da bude 100 din. a da se od toga kupi pice/grickalice ili da se da za prvo mesto ili da se kupi neka nagrada..

Ja verovatno necu moci ceo dan da budem tu, dolazim od 10 da podesim sve pa bi bilo lepo da turnir odrze Sejnt, Ranbo ili neko treci i da organizuje da shta cemo sa tim ufurom.

Od mene ce dobiti ref passove, tabele sa grupama, vremenski raspored i ostale gluposti.

*Sve je instalirano i podesheno, izvucheni su shortkati za ded servere q3/q4 i klijente ibla bla, sve radi,..

Procedura za biranje mapa bi trebala da bude (to je po nekom ESWC pravilniku):

0. svaki igrach bira svoju mapu

1. kaze je adminu, igraju te 2 mape

3. ako je se igra treca: na serveru se napishe lista mapa

4. jedan od dva igracha bira pismo/glava ako dobije on prvi izbacuje mapu

5. igrachi izbacuju mape dok ne ostane jedna mapa

(mapa koja ostane se igra)

Ako vas mrzi da se smarate, onda jebem li ga mozemo da izvuchemo trecu mapu iz papirica ili tako neshto..

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Torment je ubachen, nisi obratio paznju.

Sve je prema ESWC.com uputu:

Game Version: Quake 4, 1.4.1.

- Mode : Q4MAX latest version.

- Tournament Format: Group Stage 8 x 5 / Group Stage 4 x 4 / 8-players Single Elimination Bracket.

- Match Format: Best of three games.

- Map Pool: Phrantic, Galang*, Monsoon*, Placebo Effect, Torment

*Galang v1.1 (map_l4dm1_1), Monsoon v1.1 (map_l4dm2_1)

Tel. nazalost ne mogu da upalim, crkla mi je baterija, mozes da me okrenesh ako se chujemo preko MSN (znaci da sam kuci..). :/

Mislim da Torment nisam ubacivao na Q4 server i FTP. Sredicu to malo kasnije.. ;)

Pozdrav!

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ja verovatno netju dotji, nisam u gradu za vikend, potruditju se da to izbegnem, ako stignem ponetju i kamericu malo da vas snimam :)

Samo se dogovorite ko su 4 favorita i ostale izvucite random vetjina vas se zna vetj 5 godina..

Danas tju da okrenem telefonom sve koji mozhda nisu obaveshteni..

btw, slobodno napishite ovde ako imate neki predlog za ufur/nagrade pa da vidimo shta mozhe da se uradi.

Edited by Sima Fuse
Link to comment
Share on other sites

cestitam svima.. turnir uspeo... zabranjeno pusenje...ocekivalo se finale zero vs remy, ali boze moj, jedva cekam demoe da vidim zeroa sampiona..sergio stari laf, uvelicao turnir, simo sine idemo sledeci put, javlja mi se...ja sam izvukao pouku da nosim i u wc misa i podlogu...niko dao sve od sebe i sarmirao kompove i okolinu.. tigar bio malo krezav ali jos uvek ujeda.. saint ponosno marsirao, a veske sledeci turnir igra u USE i zaposli se u NASE...Corey izvukao q4 jokera i povukao nogu....cdw izgubio zivce i zapalio salas u pancevackom ritu... oobi i nitro su odigrali hrabro i hitro, ali vazno je da su sve od sebe dali....sale i peca, kao dva pokisla zeca, cucali na t-trojci i pojeli ih moljci, taurus je rejlovao simu slasno, ali za pobedu je bilo kasno...remy se kao predator pretvarao cas u zmiju, cas u svinju, ali mu je zero nabio brnjicu finu..a onaj rale, 4over, na samom pocetku doziveo gameover, i otisao podvijenog repa da se ko svinja ushljepa..........iz mog stana s ljubavlju...Rale..

Link to comment
Share on other sites

haha rale zmijski kralju (: samo sto ja nisam igrao sa zerom ovaj put.... sabio me je serdjo

I toplo ti preporucujem da pogledas moje i serdjoe partije (2:1 u mapa za njega), ja sam dobio hub3.. a on je dobio pro-t4 i ztn... obe mape sa fragom razlike i s 10 helta ostatkom u poslednjoj sekundi, dobre partije bash...

sve cestitke zeru, ali za mene je serdjo pobedio !

gg

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

u portal uleti svinja, a s druge strane u bljesku stvori se zmija sinja ... sergio nezna sta ce pre, kako zmiju da sabije..napeto je bilo do samoga kraja, evo i sad kad se setim utrnu mi jaja...radilo se o sekundama, heltu i stitu, remy se stiso ali mu sergio uvali kitu.

ispravka autora jer sticajem okolnosti nije bio do kraja, kad su se delile medalje, i kad je zero postao baja.

Link to comment
Share on other sites

:))) rale legendo :)

eeelem.. ukratko o turniru iz pov-a sime fjuza..

Falilo nam je par legendarnih kvejkera kao shto su kiki(izvini brate zabo sam..), oxo(ja igram samo tmp njanjanja), raven(peder netje da dodje ako nema nagrada lol). Ekipa se skupila vishe zbog druzhenja nego zbog samog kvejka, dan bi bio josh lepshi da veske i sale nisu prodali na pola turnira :)

Dobili smo celu sobu za kvejk, i niko nas nije dirao do kasne vecheri.. klima nije radila, ali na to smo se hvala bogu odavno navikli na nashim kvejk turnirima.. televizije je bilo svuda(tjao kjoote:) nije bilo ufura i nije bilo nagrada, zhao mi je ako je neko ochekivao vishe.. za wcg su najavili velike nagrade, samo ne znam da li tje forsirati q4 ili tje biti q3.. ali saznatjemo uskoro pa vezhbajte.

Kad sam stigao rale se vetj prihvatio pravljenja grupa i izvukao favorite (medju kojima sam bio i ja muahah), na brzaka smo nekim random izvlachenjem popunili grupe i samo je 2. grupa bila preterana. U njoj su se nashli sergio, zeroql i cwd. Gledao sam da razdvojim remedija i zera poshto su na poslednja 3 turnira igrali finale. Na zhalost to je mene dovelo do situacije da vetj u chetvrtini finala dobijem serdja kao protivnika :)

Veske se potrudio da na vreme pobegne sa turnira, kako bi kasnije mogao da pricha "ee da sam ostao.. ali znash.. zhurio sam.." shto mu nije smetalo da se vrzma u okolini sledetja 2 sata.

Iako nisam mashio rejlom, serdjo je uspeo na neku prevaru da dva puta stigne moju brzu igru i nadoknadi razliku fragova te su poslednja 2-3 minuta bila jebeno napeta, ali ubrzo sam se vratio "organizaciji" turnira :P Ipak najbolje partije su odigrali serdjo i remedi. Ovo su must see demoi, potrudite se da ih odgledate.. i na t4 i ztn-u obratite pazhnju na poslednje 2-3 sekunde gde serdja ima 20 a vodi jedan frag, dok se remedi muchi ko da nije kenjo 10 dana :)

Zero je smlatio ramba na onoj novoj:) mapi hub3aero, rambo je pokushao da uzvrati na ztn-u dobrom partijom (usput je sedeo ko devojchica, pics soon).

Zatim veliko finale, serdjo i zero.. revansh mecha iz grupe, gde je zero ubedljivo dobio ali znajutji serdja i samo chinjenicu da je imao vremena da u grupi prostudira protivnika ochekivali smo svashta u finalu. Publika je bila dosta naklonjena serdju, pushtali smo muziku iz rokija i dobacivali kako tje mu smetati vishak kalcijuma na zglobovima, chak je i obi dobacio zeru:"E DA VIDISH SAD KAKO JE MENI NEKADA BILO".

Serdjo je pruzhio dobre partije, napeto do samog kraja.. ali zero, talentovan i dobro pripremljen za tur (priznao je na televiziji da je vezhbao) josh jednom uzima titulu najboljeg dueliste u nashoj skromnoj zemlji. Nadam se da tje neko videti tvoj intervju na rts-u i da tje te malo sponzorisati :)

Spremajte se za wcg, bitje lepih nagrada.

Edited by Sima Fuse
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...