Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mene ne boli glava kada spavam previshe, ali me zaboli glava kada je prvo sto vidim u subotu ujutro prizor keve kako mi usisava sobu, cisti prashinu i baca zamaskirani hejt "dorucak te ceka vec dva sata"

enivej, danas cu bash da se naradim, da bih se sutra samo veselio. bash sam mravac

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

mene ne boli glava kada spavam previshe, ali me zaboli glava kada je prvo sto vidim u subotu ujutro prizor keve kako mi usisava sobu, cisti prashinu i baca zamaskirani hejt "dorucak te ceka vec dva sata"

moja je to uradila juče, a prekjuče je uradila nešto još gluplje. oko 21h me je uhvatio umor, i legao sam da spavam, sa planom da se probudim relativno rano i uradim gomilu stvari juče. oko 22h uleće keva sa pričom "omg spavaš a ne učiš". onda nisam zaspao do 2 ujutru i juče upao u cajtnot.

vreme je da se selimo :)

Link to comment
Share on other sites

sto volim kad ustanem sa glavoboljom :P

inace, treba da palim za nekih sat vremena, ortak polaze za 2. Dan karate-a, pa cisto da vidim kako izgleda i to polaganje :]

posle neki cirk, pa trk kuci na tush/pranje kose, onda dok se kosa sushi da ponovim sa sestrom neku matematiku, pa uvece na ubercirku [:D]

jebote, otkad nisam imao ovako isplaniran dan [:p]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ako postoji neki strucnjak za zene koji ovo moze da objasni nek se javi.... saljem pm od 12 strana :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Odo da pijem \o/

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...