Jump to content

Quake 4 na ESWC qualiju


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cao,

mislim da treba da se iskoristi svaka prilika za organizaciju turnira.

Nazalost ne vidim da ima dovoljno zainteresovanih, bar za q4 jos uvek.

Moj predlog je da to iskoristite za Q3 CPM/OSP duel ili plafon 2v2 ako ima zainteresovanih.

(2. i 3. jun mi nikako ne odgovaraju zbog obaveza, u sred ispitnog roka mi je..)

Zbog toga najvishe shto bih pomogao je da podesim servere i napravim raspored, trebao bi neko drugi da provede ceo dan na mestu i smeshta ljude, belezi rezultate, kopira konfige, pokupi demoe (i donese mi kasnije da aplodujem..).

Ako ima neta mogu da dignem i gtv, scorebota itd.

Napravite neko glasanje i pitajte sve redom koji igraju kvejk, da vidimo da li nas ima dovoljno...

Pozdrav..

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Jeste Corey isti mi je telefon, i moja poenta je da bude samo zezanje ne ocekujem milion ljudi.

Pa naravno, ja sam rachunao 8 ljudi za 1v1 q4/q3cpm ili ako ima dovoljno mashina onda q3osp 2v2 za plafon 16 ljudi (s' tim da kapiram da bi se realno pojavilo 10-12 ili ti 5-6 timova)..

Turnir je u sred ispitnih rokova i pred kraj godine za shkolarce, predpostavljam da ce odziv (koji je slab iovako) biti jos slabiji..

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ok.

Kompovi nisu problem, stim što sam ja imao nedelju prepodne na umu, ali ako ljudima više odgovara subota, ok nije problem. Treba mi samo neko da dodje dan ranije da poinstalira sve što treba pošto se razumem u Quake kao Saint i Rambo zajedno u sex, znači totalni sum nub [^]

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

Na svim kompovima ima neta, i imam ja mislim 5 fiksnih adresa.

Super, poshto bih digao GTV preko SBB servera.

Ako treba instalacija tu sam da pomognem, al' bi bilo dobro da neko drugi radi sam turnir,..

npr. Corey, Sima, ranbo, sa1nt..

Javi mi na pvt ako hoces kontakt..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...