Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izashao je gejmplej teran video! jeeee :)

http://www.starcraft2.com/movies.xml#m5

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

glupi torrent... grejt... dajte neki url :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Skinuh ga jedva,sa 1mb protoka :(

10-tak minuta traje i generalno nema nishta novo, pokazuje sve shto se vec zna samo sada to vidimo na delu.

Riperi ce biti opasni mamojbebachi...Tor ima neki AoE koji ujeda(to je onaj mod kad izbaci one topove s'ledja),

kruzeri imaju i dalje jamato ali sada imaju i neko opasno imba sranje koje bije AoE.

Kobre mi izgledaju poprilichno glupo,bar su mi ostavile takav utisak...Vikinzi ce isto biti extra za hit&run.

Banshi je jedinica sa malo hp, koja izuzetno snazno bije po zemlji plus ima i clock.

Onaj radar shto vidi jedinice u pokretu to radi samo u (poprilichno velikoj) oblasti oko njega,a ne po celoj mapi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Imate na gametrailers.com taj filmić, tamo je iz dva dela i sniman je kamerom sa strane, ali vidi se dosta toga fino.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ma skinuo sam, nista posebno, manje vise ono sto smo vec znali, samo lepo prikazano.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

zerg ultralisk

current role:

kicking ass

current flaws:

doesn't have a jetpack

+jetpack?

[roflmao]

procitajte ovaj topic ako vam nije smeshan quote :) http://www.teamliquid.net/forum/viewmessag...?topic_id=59531

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno kako ljudi josh uvek ne kontaju koncept sc dvojke

morali su neshto novo da uvedu, a to je mnogo prustniji high ground low ground odnos

i protosi imaju colosuse koji mogu da prelaze sa jednog na drugo, imaju one kurce shto se teleportuju, imaju abiliti da se spounuju bilo gde na mapi i tako dalje.

dakle, protosi - increased mobility. terrani - increased mobility. zergovi - OMG SHTA CE LI ONI NOVO IMATI?!?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Pa kao i uvek kod ovakvog tipa igara, dve stvari su bitne:

1. koriscenje mozga

2. apm

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

nadam se da ce izbaciti glupi neograniceni selekt unita...to mi bas ne ide sa sc-om nikako...

Da to svakako ne ide, ali moras uzeti u obzir da ce vecina unita novih imati neki ability, tako da ces morati da micrujes mozda i vise nego u sc1 kako bi iskoristio svaku jedinicu maksimalno, no videcemo kad igra izadje sada je rano prognozirati da li je to dobro ili ne.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Naravno za takve stvari treba sacekati barem betu ili neshto....ne zaboraviti da SC1 nije bio bash TAKO dobar kao kada je izashao BW. A meni se licno cini da je tek tamo negde oko 1.06 patch-a postao bash onaj pravi dobri izbalansirani SC.

Mada bilo je to davno pa se mozda ni ne secam dobro :D.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

lol... i mene !

nego da ... mocni sunken u 1.0 verziji koji te nabada svake prestupne .. i dodje jedan zila koji je tad imao vec helt nego sad i uz pomoc jos jednog sjebe sunk i smori se.

a da ne kazem sto su dva skroz upgrade linga mogla da sjebu cannon... imba...

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...