Jump to content

Mage dilema


Eternall

Recommended Posts

E ovako digo sam tailoring na 360 atm i uzo sam spellfire tailoring. Trenutno od materijala imam 4 spellclotha,8 primal fire-a i dvoumim se sta prvo da pravim:belt,gloves ili robe ili da stekam materijal za spellstrike ako mi padne uskoro pattern ili da nadjem nekoga da mi napravi. Razmisljam da uskoro respec na 33/28 ali ostacu 41/0/20 dok ne nagrindam jos malo primal fire posto je lakse sa frost.

http://armory.wow-europe.com/?#character-s...&n=Disolved

pogledajte profil pa recite sta prvo da pravim :)

Link to comment
Share on other sites

killy pusti coveka, lepo je pitao.

ja vec imam belt sa magom, skoro sam nakupio za rukavice, ali to je bilo jutros, kada sam se speccovao na frost i celo jutro/dan bio u nagrandu i shadowmoonu.

nema poente da cekas za jace delove seta, posebno kada su "slabiji" delovi laksi za nabaviti.

Link to comment
Share on other sites

ja se dvoumim dali da uzmem frost/shadow ili arane/fire ....al prvo moram na druidu da izlvlujem herb da bi na magu uzo tailoring a to moze da potraje posto me mrzi da cvecarim po azerothu dok heroici cekaju :)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Kad si vec hteo da grindash trebao si uzeti Frost kao osnovno drvo, a ne arcane. Ali to je stvar ukusa. [showoff] Ja imam Frozen Shadoweave 3/3, Spellstrike 2/2 i Girdle of Ruination vec jedno mesec dana. [/showoff] Po mom mishljenju, najbolje ti je da idesh od najlaksheg itema ka najtezhem.

Link to comment
Share on other sites

Napravio sam juce belt prvo :) .Sto se tice talenata ja volim frost i uvek sam bio full frost i pre tbc al na lvl 70 me smarali da probam ovaj arcane frost build i svidja mi se trenutno. Spellfire sam poceo da pravim iako ne volim nesto fire talente(bio sam fire nesto kratko) ai vecina magova ga pravi pa reko ajde i ja cu.Eh napravio bi i ja ceo set i spellstrike da sam skupljao mats od pocetka tbc al sam tek pre nedelju dana batalio skining i uzeo tailoring i poceo da grindam mats.Ostajem na ovom buildu dok ne napravim ceo spellfire pa onda respec na fire.

Link to comment
Share on other sites

OMFG pa ti nisi svestan koju si gresku ucinio. sama cinjenica da "ne volis nesto fire talente" je dovoljna da pravis frozen shadoweave a ne spellfire. well, to je moj stav. iskreno sumnjam da ces moci da budes zadovoljan fire buildom, samo zbog toga sto "vecina magova pravi spellfire set".

Link to comment
Share on other sites

Nije da ne volim fire nego jednostavno nikad nisam igrao sa njim tako da je vreme da probam nesto drugacije :). A odlucio sam se za spellfire zbog toga sto sam i onako hteo da se respec na fire u skorije vreme.Frost igram od kako sam krenuo maga,malo mi postaje vec dosadan.

Link to comment
Share on other sites

cuvala sam matse za spellstrike set u nadi da ce mi ispasti patterni (nesto mi se nije dalo da dam po 500g za craft pogotovo sto imam 10ak primal nethera), posle nebrojeno runova u shadowlabu + s.halls, popizdila sam i prodala sve matse, jednostavno ih vise i ne zelim :D mana etched pantsi mi vise i ne izgledaju toliko lose posle onoliko nerviranja :p (mada, cak ni doom lord k. ne dropuje bolje pantse od spellstrike, al jednostavno mi ne treba toliko - stamine & - intellecta za ljubav malo crita, imam ga i previse za frost magea)...

girdle of ruination ti je must :) po meni nema boljeg craftovanog itema :D <3

+ blizz oce od mog frozen shadoweavea da napravi haljinicu :(

bla bla

jebeni fire mageovi :p

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...