Jump to content

2.1 Proffesions Review, Offical preview. New shitz


Silencer

Recommended Posts

ima li lakseg heroica od mechanara?

u principu mechanar hero je jako lagan ako imas locka i maga, problem su samo tempest forged destrojeri na kojima uvek wipujemo jer hocu da combat zavrsim sa 50% mane :) e da ...i u tunelu posle drugog bossa obavezno wipujemo bar jos jednom jer u jednom cugu mora da se bori sa 4 BE i jednim destrojerom ...doduse nisam ni puno heroica probao...cuo sam da je Black Morass heroic jezivo tezak

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi, mech heroic je definitivno najbolji heroic za farmovanje bedzeva. imas 3 eZ mode bedza(koja mogu da se uzmu za 30-45min bez vecih cimanja sa vecinom grupa) i jos 2 malo manje eZ mode(nisam isao dalje od prvog bossa, pa "malo manje eZ mode" shvati kako zelis :P). za razliku od toga, u steamvault heroic, gotovo da nema razlike u odnosu na normal mod, na osnovu onoga sto sam ja video. heroic auchenai crypts sa rogue, mage i shadow priest dpsom je previse lak, zato sto svaki pull moze 100% da se iskontrolise.

Edited by L'Italiano
Link to comment
Share on other sites

ma svi ti heroici su sranja i kroz neko vreme moci ce da se rade sa pugom u 3 ujutru bez nekog preteranog cimanja za setup. Samo treba ljudi da uvezbaju i se malo bolje opreme. Pa setite se da se wipovalo u 10 man strat a pred sam izlasag TBC vidjao sam druid + warr kako farmuju baronovog mounta :)...chuo sam i za film priest solo scholo al neverujem dok ga nevidim

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

black morass heroic?! ...

tamo sam rekla da cu uci samo kad mi bude trebao za attun. & nikad vise, tako je & bilo... :)

je li neko probao shattered halls/shadowlab na heroicu? zivo me zanima sta je promena u shadowlabu u onoj sobi pre 2. bossa oO :)

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

Shattered halls smara ali je izvodljivo, mada je potereban onaj Limited Invulnerability Potion za drugog bossa, jer kad restartuje agro samo to moze da te spase, sto se tice shadow laba sve standardno zajebano samo sto te mobovi ubijaju iz 2-3 udarca, 3. boss summonuje milion onih addova tako da tank mora da ih kajtuje po sobi a murmur je isti kao ranije samo sto svi moraju da stoje u onom krugu oko njega jer ima neki beam ili sta vec koji gadja sve koji se odalje od njega

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Black morass heroic je vrlo lak ako ide paladin kao main heal sa shadow priestom i 2 aoe ranged dps ... recimo mage i lock . Mada ne verujem da ce biti izvodljivo posle paladin nerfa .

Sto se tiche shatered hallsa .... sobzirom da nerfuju limited inv pot ... samo treba da se rokne zadnji boss a drugog preskocis ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

neki dan smo pravili nas 4 iz gilde MC pug...skupili 30 ljudi i lepo je islo dok ML (pala iz mog gilda) nije lutovao Lava Core i cim su noobovi videli plavi item poceli su "OMG NINJA ROLL FOR THAT" "FFS ROLL" "OMG I NEED" i taman kad smo ih smirli malo neki rogue poceo da kenja i mi ga kickovali . On onda otisao i pullovao gehennasa na nas i mi wipovali.

raid pugovi samo mogu da se prave po "inv friend and friend of a friend" sistemu :P nevredi sa random likovima

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pazi ovako - pala mi je miner/blacksmith, warrior mi je bio miner neko duze vreme. sa palom sam bio poceo da radim na TB reputaciji, pa mi je BRD bio jedan od stabilnijih priliva dark irona. to na stranu, opet mi je najzanimljivija isntanca, zato sto ima puno subzona, moze da se radi 2-3 sata cela instanca bez wipa, etc... :)

Link to comment
Share on other sites

Sto se tiche ovih nethera , morali su da povecaju cost za te iteme , jer craftovanjem bi oni koji imaju retke recepte mogli da zgrcu brdo para ... recimo 2k golda po 3 heroica u proseku ... sto je retardirano .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...