Jump to content

StarCraft i WCG 2007


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pobogu ljudi nisam pitao ovde zato shto je RUR centar sveta ali znam da ovde povremeno dolaze ljudi koji igraju redovno i razumeju se u trenutnu situaciju kao nekada ja. Ocekivao sam da me neko od njih kontaktira i kaze mi iskreno da li vredi zalagati se da SC ostane na WCG i ove godine ili ne.

p.s.

Nije ovo jedino mesto preko koga se raspitujem btw =P

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pobogu ljudi nisam pitao ovde zato shto je RUR centar sveta ali znam da ovde povremeno dolaze ljudi koji igraju redovno i razumeju se u trenutnu situaciju kao nekada ja. Ocekivao sam da me neko od njih kontaktira i kaze mi iskreno da li vredi zalagati se da SC ostane na WCG i ove godine ili ne.

p.s.

Nije ovo jedino mesto preko koga se raspitujem btw =P

Ja mogu da kazem da se donekle razumem u trenutnu situaciju. Svakodnevno sam prisutan na b-netu, shto kroz host bota, shto kroz igru. Ako je poenta ovog "ispitivanja" SC scene, dali ima dovoljno igracha za quali onda je odgovor DA. Ako bi svrha istog bila dali ima dovoljan broj kvalitetnih igracha, onda je odgovor NE, ali "tamo" ipak ide samo 1 :) a mi jednog kvalitetnog imamo.

Raspali slindura (iako papan u 3v3) ipak kvalitetom odskache u 1v1 od svih prisutnih koje ja znam a da su sa ovih prostora. Ukoliko se bude igralo, "proshetace" se ponovo kroz kvalifikacije.

SC treba da ostane jer ne vidim koja igra bi mogla da joj parira. Nadam se da finansijski interes nije pozadina ovako "rane" WCG kampanje.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne. Hvala, tako neshto sam trazio mada sam se nadao slicnom odgovoru od vishe ljudi.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Proshla godina je proshla a ovo je nova. Situacija se mozda promenila a ja ne znajuci da li jeste cisto hocu da znam da bih mogao eventualno da se zalazem za SC.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Proshla godina je proshla a ovo je nova. Situacija se mozda promenila a ja ne znajuci da li jeste cisto hocu da znam da bih mogao eventualno da se zalazem za SC.

do sada si trebao da nauchish da za SC treba uvek da se zalazesh, bez obzira dali se situacija promenila, a ja se nadam da jeste, i to na bolje, pa rasprave nece biti potrebne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rece mi drugar da ima neka ekipa klinaca iz Uzica koji su se toliko popalili za Starcraft, da su odlucili da nekako skupe pare i izazovu BOXERA na duel. [:D]

Kako ce to da urade ja ne znam i ne znam da li je Boxer jos uvek aktivan.

Uzicka republika rules. [b)]

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

sta ce da skupe, 50k dolara

lol

pa tacno bi ih i tad iskulirao :)

Veruj mi ne znam. Smejao sam se kada sam cuo. [8D]

Iz Uzica sam, ali ne znam ko su ti klinci i da li su uopste dolazili na WCG, posto sam ja dosta stariji od njih.

Ali po prici drugara, koji je cepao Starcraft dugo godina, izgleda da opasno igraju.

Aj pitacu ga kako se ko zove. Mozda ih neko i poznaje ovde na RURu.

Mada, bilo bi mi drago da neki seljachich pocisti kosookog [:D]

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

PA JEBOTE DULE ZNACI KAKO SAM KLIKNUO NA TOPIC DA POSTUJEM TO TI SI TO VEC URADIO OMG!

prestani sa tim tripujesh me :D.

Vidimo se na C&C ili SC2 kad bude izasao :).

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...