Jump to content

Srbija u Australiji


rockdudbg

Recommended Posts

U svakom sportu sudija može žestoko da te ošteti ako ima zlu nameru. Jedina je razlika što će npr. u košarci sudija biti kažnjen a u vaterpolu neće jer mu se može. Titulu, u svakom slučaju, niko neće izgubiti posle završetka utakmice.

Ta priča o novcu i sportu nema poentu. Amerikanci od svega što žele naprave industriju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prc, prc, ako i treba. "Lako cemo", ocete, al' u...

koliko sam partio, nisam video ni jednog igracha da je rekao tako enshto, chak naprotiv, svi do jednog su kenjali kako ce ovo biti zajebano prvenstvo.

jbg, kad nas nece, bash nas nece.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

gg

jos je i dobro - kako ce da bude.

uostalom kao i svaki drugi nas timski sport.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

neka, mozda je i trebalo ovako nesto da se desi da bi se trgli malo. jos pre odlaska na sam turnir zabrinule su me izjave tipa "ne vracamo se u drzavu bez zlata oko nasih vratina.." i "dolazim u novi sad da vidim tjeru i poklonim joj zlatnu medalju..".

nadam se da ce ih sve ovo spustiti na zemlju i da ce dokazati ko smo i sta smo u vaterpolu na sledecem prvenstvu.

mozda i treba dati sansu mladjim igracima, tj maksimalno ih isforsirati, a tu ne mislim na filipovica i prlainovica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...