Jump to content

REAL LIFE(eri)


StrayderGame

Recommended Posts

meh, pretprosle godine napravio sam pauzu od WOWa , i onda shvatio da nisam imao sta da radim u zivotu (upisao se na fax i 3 meseca bleja :D ) pa se vrnuo i poceo HC da raidujem i sve je islo ko podmazano ...

na svaka 2 dana je bio raid , guilda se sastojala od 4 nacije a to su Holandjani , Turci , Svedjani i verovali ili ne SRBI!!!111 (i komsije iz Bosne) i extra je bilo , ceo dan PVP / PVE chat zezanje i sve ostalo kako to ide dok Guild Master nije provalio da nemamo neki poseban progres i odlucili da pocnemo da malo ozbiljnije raidujemo.

Onda vishe nije bilo na svaka 2 dana raid vec svake noci od 18 do 1 i slicno ,na pocetku mi nije smetalo , posto u to vreme sam imao bruka slobodnog vremena. Medjutim , onda je poceo ozbiljan pritisak , pa ko nesto skenja onda proizivanje ljuvanje i slicno... cak par ljudi je bilo kickovano zbog gresaka...

kao i sve ostalo vremenom dosadi konstatno farmovanje golda za repair wipeove , cak sam sve manje vremena imao za raidovanje , ljudi poceli masivno da prelaze iz jednog u drugi guild i slicni problemi, i onda kad su poceli da se pojavljuju novi patchevi u kojima su poceli da ubacuju tone i tone novih zezancija i promena shvatio da nece WOW imati kraja dugo dugo vremena...

+ sa odlaskom nekoliko osoba koje sam najvishe gotivio sa servera , slucajno ukucah played i videh 100+ dana pa rekoh sebi da je vreme za penziju...

Jednostavno pritisak u WOW-u da budes najbolji (lik sa najvecim e-peenerom) nekako zamara mozak...

A i nedostatak vremena

Krizu nisam ni imao jer sam sebi preko noci rekao da prestajem i kraj priche...

Evo proslo je 7 skoro 8 meseci od mog zadnjeg loga i kad shvatim koliko sam zapravo gubio vremena na WOW... muka mi je...

Nashao sam pravo zadovoljstvo u igli...

sad heklam i super mi je :)))))))))

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

igrao sam mmorpg od kad su prvi izasli (2-3 god pre wowa) i mogu reci da je to stvarno magican osecaj. kada se skupi grupa ljudi koji igraju zajedno svako vece, druzenje, zezanje. pokusao sam da prekinem wow i vratim se RL-u ali sam shvatio da nemam bas toliko toga da radim i opet igram wow. fora mi je da ne igram vise od 6 sati dnevno i super je, ne zasitim se. kontam da cu manje vremena imati za igre kad zavrsim fax i nadjem posao ali do tada nameravam da uzivam maksimalno u igrama koje mi donose zadovoljstvo. btw, zivim zajedno sa devojkom i nije istina da je nekompatibilno sa wowom. igrice 4life.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Pozzz ljudi WoW-ovci i ex WoW-ovci.. Evo posle ne znam ni ja koliko,par meseci od kako sam batalio igru da dodjem da napravim topic za ljude koji su prestali da ga igraju a posecuju sajt.Kako vam se cini RL,dal imate krizu kad kad da opet zaigrate,dal se kajete sto ste "odabrali" Real LIfe umesto TBC-a i tako te stvari??? [:D]

Licno mene sto se tice kupio sam 2 TBC-a ali sam prestao par dana posle izlaska ,licno imam krizu i to veliku posebno par zadnjih dana al me spasava sto moram da podjem u banku da uplatim a meni je to crnjak tako da je OK za sad.Real life je bolji po meni i na neki nacin se ne kajem sto sam ga izabrao tako da preporucujem da prestanete (ako uopste i ima nade)..

Btw pitanje za likove koji igraju i dalje kako vam se cini TBC ,meni licno tbc ne moze da pruzi ono uzivanje kao WoW ,jednostavno nemam u cemu da se uzivim,tbc nema duh igre kao WOW jednostavno je za mene kao veliki patch etc..pa da li gresim u necemu,da li sam propustio nesto BIG i tako nesto pricajte?Btw sta se radi na Magtheridon serveru,i jel uspela koja od Srpskih gildi na bilo kojem serveru (mislim na HC gilde)??

REAL LIFE>WoW [:D][;)]

brate ,kolko imash godina?nemash valjda dve nedelje pa nemoz da izdrzish bez sise?

nikad necu skapirati ljude koji stvarno ne mogu bez neke kompjuterske igre.

Krizirash?eh zivote... [roflmao][roflmao]

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

brate ,kolko imash godina?nemash valjda dve nedelje pa nemoz da izdrzish bez sise?

nikad necu skapirati ljude koji stvarno ne mogu bez neke kompjuterske igre.

Krizirash?eh zivote... [roflmao][roflmao]

kriziram brate stoo posto posebno kad cujem neku muziku koja baci par utisaka iz wow-a i te stvari kad pogledam LOTR fim o tome necu ni da pricam... al ako opet pocnem nema stajanja naredne 2 godine.. [V]

Link to comment
Share on other sites

toliki je promasaj da nemas za cim da kriziras jer ga uzimash u dovoljnim kolicinama :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ma da,95% vremena koje sam proveo ingame poslednjih par dana je blejanje u orgrimmaru,smaranje po bg-ima semi-afk dok chattujem na mircu...u shatt city ne idem iz principa,vrlo ruzno mesto imo [:D] + mnogo onih retardiranih npc-ova koji se smeju non stop -.-

a ovih 5% je ta jedna noc kada sam bio u karazhanu i gruuls lair-u

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...