Jump to content

Clan Base Q3A TDM OpenCup Spring 2007


Recommended Posts

evo coach demoa vs lkff:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/demoi/Quake%20III%20Arena/clanbase%20opencup%20spring%20'07/uq%20vs%20lkff
ima ih po 3 jer sam ispadao sa servera, puko sbb, pa puko kvejk, pa me izbacivao pb... u svakom sluchaju valja pogledati ko je shta radio u odnosu na druge gg za drugu mapu ste se pokupili, bice bolje uz vezbu (na dm7 ne zaboravite pravilo da se nikad ne izlazi na RA osim ako ga ochistimo kvodom: znachi MEGA+YA i RL+chekanje KVODA+nikako ginuti sbog spon rejpa... ala se proseravam,ccc :) ) ne zaboravite da su svi demoi sa proshle sezone tu (i nashi i strani):
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/demoi/Quake%20III%20Arena/clanbase%20opencup%20spring%20'06

sigurno vredi pogledati i podsetiti se shta je bilo dobro raditi a shta ne+pogledati demoe onih koji su proshli kroz plejof i do finala..

aplodujte ako ste snimali svoje..

sledeci mech:

Match: wCm versus uq

Cup: Q3A TDM OpenCup Spring 2007

State: Challenged by wCm for 29 Apr 21:00

League: Second

Group: C

Week: 23-30 April

Date Status Warid Descr By By

11 Apr 22:55:08 Challenged for 29 Apr 21:00 6601159 doz3r of wCm

*razmislite o tim spiku pri igri (ali da se koristi za informacije tipa da se usaglasite kad se ide na kvod ili kad se izlazi na RA i tome slichno)

TNX raletu za podrshku!! ;)

hf

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

bacio sam neke LKFF i Miel demoe sa ClanBase-a pa overite, kapiram da ce biti od koristi:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/demoi/Quake%20III%20Arena/clanbase%20opencup%20spring%20'07/

Igramo sutra, ne zaboravite obavezno 1 sat ranije da dodjete!!

(zbog pretrage servera po pravilima..)

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ovaj put dolazim na vreme (sat ranije) :)

Nego.. ja neshto bash ne stizhem da se igram :(( a i net gajbi mi je u kurcu.. pa ono ne bi bilo loshe da nadjete nekoga da me mozhda zameni posle ovog mecha, a?

pa teshko da cemo naci, cuti i igraj kako mozes! ;)

ha, siso kako je u vojsci??

cutis sve vreme jer radish kao medicinska sestra!!

(sreo sam andreu, isprichala mi je za vasheg ortaka koji radi u chigoji--->roflmao)

ako zbilja hocete sbb, potvrdite da bacim jedan od servera na punkbuster...

i, da, samo ne zaboravi da dodjesh sat vremena ranije!! hahhahah

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

pa teshko da cemo naci, cuti i igraj kako mozes! ;)

ha, siso kako je u vojsci??

cutis sve vreme jer radish kao medicinska sestra!!

(sreo sam andreu, isprichala mi je za vasheg ortaka koji radi u chigoji--->roflmao)

ako zbilja hocete sbb, potvrdite da bacim jedan od servera na punkbuster...

i, da, samo ne zaboravi da dodjesh sat vremena ranije!! hahhahah

Ma koja sestra, samo guram neke ormane i slazhem knjige.. odluchili da presele biblioteku.. bah.. Al da nije bilo toga ko zna shta bi radio [:D] Ali ne mogu bash da trchim svaki drugi dan do igraone, a nemam bash ni para za to planinarenje. A sbb ne radi nikako, uveche je totalna katastrofa.. opteretjena mrezha ili shta vetj.. [:(!] ne bi bila tolka frka da mi je gajbi bolji net.

Odoh da se spremam imam rezervisano u igraoni za vecheras [:D]

Link to comment
Share on other sites

Osecam se duznim da napisem shta se danas zbilo na clanbaseu....

- Posle poslednjeg poraza od holandskih sabijacha pod tagom LKFF, za ovaj mech nismo vezhbali josh jache nego za onaj s holandjanima, te se to i isplatilo...

uq 2 : 0 wCk

pro-q3dm6 - Ne znam bash tachan rezultat, ali je bilo izmedju 50 i 100 razlike za nas

q3dm7 - 170 : 80 - ponovo u nashu korist...

napomenuo bih da je na obe mape bio najbolji remedy i da ga treba pohvaliti za sabijashtinu sa 60 pinga. uskoro cete moci skinuti i demoe, za to ce se pobrinuti Niko.

Ako se neko bash iscima da pogleda demoe.. savetujem da pogleda dm7 i to oko 10. min.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

pro-q3dm6

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/demoi/Quake%20III%20Arena/clanbase%20opencup%20spring%20'07/uq%20vs%20wCk/uq.ReMeDy_-TDM-pro-q3dm6-2007.04.29-19.36.18.dm_68
q3dm7
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/demoi/Quake%20III%20Arena/clanbase%20opencup%20spring%20'07/uq%20vs%20wCk/uq.ReMeDy_-TDM-q3dm7-2007.04.29-20.01.26.dm_68

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

remy ih ispresavijao.. pogotovo na dm7 :P a oxo hteo da ga menja na pochetku :)) "vidi kakav ti je ping.. !! kako tjesh da igrash?? daaj samo se zajebavash!" :P

btw sledetji mech nam je blago zajebaniji, al bi trebalo da dobijemo ako se ne izretardiramo neshto :)

edit: e ko tje da aploaduje skrinshotove na cb?

Edited by Sima Fuse
Link to comment
Share on other sites

remy ih ispresavijao.. pogotovo na dm7 :P a oxo hteo da ga menja na pochetku :)) "vidi kakav ti je ping.. !! kako tjesh da igrash?? daaj samo se zajebavash!" :P

btw sledetji mech nam je blago zajebaniji, al bi trebalo da dobijemo ako se ne izretardiramo neshto :)

edit: e ko tje da aploaduje skrinshotove na cb?

Poslao sam adminima screenshotove pa nek' se snalaze..

Za sbb jbg, idi zali se na http://forum.sbb.co.yu ali budi fin kad budesh pisao poruke (sve u fazonu molim vas ovo-ono, prvi put imam problem -> tada obichno odgovore)..

Odgledao sam demoe. : )

Sledeci mech je predlozen za 6. maj, nedelja u 21h, "shto znachi 1 sat ranije". [:p]

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Pa znash kako.. sbb na svakih 2-3 meseca izgleda prebaci signal.

Kako to utiche na nashu ekipu? Kada meni lepo radi, oxo ima ping 100 i obrnuto. Netju da se zhalim da ne ujebem oxa :P Ja imam i dalje popuste u par igraona pa mi stvarno nije problem da odem 2 puta nedeljno i da odigram to. Btw, ja sam uvek fin:)

Link to comment
Share on other sites

josh jedna stvar... jel neko moze da prijavi rezultat na cbu (: ? jos uvek stoji kao da nismo odigrali mech protiv wCm-a.

Prijavio je okso posle mecha, i ja svim sup.ovima kad sam video tvoj post ovde. Pisao sam i jednom adminu na cb irc kanalu i nije mi odgovorio.. :/

Ne kapiram shta se deshava, mogli bi nas par da se nadjemo na ircu pa da isterorishemo admine sve dok nam upishu rezultat.

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

I kad se igra? U subotu(danas) ili u nedelju?

Okse mi je rekao u sredu u 21h. Ali mu poshalji poruku da ti potvrdi za svaki sluchaj.

Na CB sajtu stoji otvoren proposal i dalje, nije prihvacen predlog za subotu.

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...