Jump to content

TV and DVD video


Kole

Recommended Posts

hola compadres

kao i vecina vas ja 95% svog "gledanja TV-a" obavljam preko kompa i monitora no svi mi imamo i druge ukucane...

elem, cHale se smilovao na svoje ochi i reshio da penzionishe pretamnog matorog filipsa i da uzme novi tv, ja sam u fazonu da se pazari onaj uzhi crt samsung od 100Hz...70ak cm dijagolale. sad pitanje je gde sve ima po gradu povoljno tv-ovi da se kupe itd itd? tehnomarket kod fontane mi je default prodavnica naravno

also za sada su aktuelna samo razmisljanja o dvd rekorderu...any thoughts? any adresses?

thnx

k

Link to comment
Share on other sites

adress se piše sa dva d :)

inače, ja bih za to što tebi treba jurio po oglasim polovan dobar crt od nekoga ko je prešao na lcd ili plazmu. kvalitetni crt-ovi se više ne prave, a i ako se prave, nećeš ih naći kod nas. prelazak na hdtv nema smisla jer nema šta da se gleda na tome.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pazario Neo flat, 72cm, 50 Hz. Bio je oko 250e i skroz sam zadovoljan. Ima činč ulaze, 2 scarta, s-video, i što je meni jako bitno, audio izlaze (standardni i 5.1) i odličan daljinski sa super menijem. Za taj novac nema boljeg.

Ako imaš više pucaj na taj Samsung [;)]

Link to comment
Share on other sites

Ja sam video jedan fin samsung hd ready kod tashmajdana, koshta oko 89k. Ja bi ti savetovao da uzmesh taj. Slika je fantastichna

[:D]

Shalu na stranu, u tehnomarketu cesh sve da nadjesh i obavish shto ti treba. Ne treba dalje razmishljati

Najbolji crt televizori su svakako sony

Link to comment
Share on other sites

u uzhi izbor su mi zaista usli 29' sony i samsung, oba 100Hz, teh stator kazhe da samsunzima se masovno kvari neki chip/smeshni deo elektronike, ali treba odbaciti 72cm tv u servis...no nakon toga da nema kvarenja...

flatovi i hd ready ne dolaze u obzir, kupicu full hd 1900x1300 kad budu pristupachni (btw od 5 prodavnica samo 1 (JEDAN) 1900x1300 tv je bio, samsung u tehnomarketu, interesantno, nit najveci nit najskuplji nije bio tamo, ali najkvalitetniji, a kavalitet se sada pishe sa trojkom i pet nisthica iza sebe =o)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...