Jump to content

Potroshnja CS?


MiC-K

Recommended Posts

cek ti si znao za komandu fps_max cim si stavio da bude 99 posto je default vrednost 72 fpsa i nikad ti nije palo na pamet da mozda stavis neki broj preko 99? lol

@mrk1 kakve veze ima flat sa ovim topikom?

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Chek, chek..... znachi znam da druge igrice idu vishe, ali nisam znao da to moze i CS. HOW?

AUuuu...pa nije valjda da tebi radi samo na 99 ?

Probaj bre da skines nov patch...

Prvo sto radi do jaja,a drugo,kao da nekako svakim metkom pogadjas coveka u glavu...

Klizi jednostavno cs...

Probaj,probaj...

Nadji na google-u...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

naravno da nije,ljudi te zezaju bre [;)]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

si siguran ?

u sta? u hitonov konfig? [:D]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Hmmm..... da zanimljivo.. pocheo sam da se gubim [:)] . Na CS sceni sam pravio pauzu 2.5 godine i sad kad sam se vratio nishta ne razumem NISHTA. Prvo nemam steam nego non-steam patch 1.6 v28 ( i nemam pojma pojma po chemu se razlikuju verzije ), a ovo sa Heatonovim config. zvuchi idiotski.

P.S. Dok sam se ja majao sa fps-om mashine nisu bile neshto jake [8D]

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

kakva nepravda da se na klabezajblama brisu spam poruke.

A realno najgluplji spam tamo ima vise mozga od najinteligentnijeg posta ovde.

Znaci jel postoji uopste admin ili neko ko je domacin ovog dela foruma da obrise ovaj ceo topik.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...