Jump to content

Ko se drogira ?


Recommended Posts

Wow Mohi i ostali kakve ste vi face i kul shto se gudrate.

Ja cirkam i pushim i ponekad varim i pijem antidepresive i tako to, al necu nikad govoriti kako je to dobro i podrzavam svakoga ko moze super da se provede bez uzimanja ichega.

Jedno je zloupotreba lekova, a drugo droza ciljana da zabavi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo, uzeo sam dva ferveksa i nisam se zabavio, samo me malo manje bolela glava, probacu sutra sa pet:)))

LOL i ja sam trenutno na fervexu [:D]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

" Lopove... Narkomane... Kradesh da bi se drogirooooo ,,

ahahahah

zasto nisi isao po kalemegdanu sa devojkom i setao se kalisom negu tu se drogiras umesto da ides sa devojkom po kal...

[roflmao]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate Muhamed je bio na esidima kad je tripovao da mu se alah javlja i tako stvori najgoru religiju trenutno...sjebashe muslimani po' sveta >.<

lepo neko rece, drogirajte se za sebe al ne serite o tome kako je droga predivna stvar =/

Sta seres bre ti :DDD Vidis da su nasli dokaze da je Isus imao potomke znaci Hriscanstvo je " FAKE " .

Nemojte sada hejt to sam samo nacuo .

Link to comment
Share on other sites

pravo pitanje je da li je ovaj dule pijan ili samo tako kuca; ako jeste, zašto je pijan u pet popodne?

NIJE!!1 LOL!!!111! NEGO JE VEGE PRE MENE POSTOVAO 'USOEVAJU' PA SAM PRAVIO FAZON OMG!!!!1111!!!11ELEVEN

dobro, sad je stvarno dosta...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ovaj dule je pravi shaljivdzija, nisam znao da u blokovima postoji toliki shaljivdzija. trebalo bi ime bloka da mu promene u "shaljivi blok broj 1", a zgradu da mu ofarbaju u shaljivo!

;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jel znate zasto se nije zavrsila utakmica columbija jamajka ?

kolumbijci posmrkali sve linije a jamajcani popusili svu travu :)))

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...