Jump to content

SATNICA - CATACOMB "BODC2"


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo hocu da kazem da turnir nije ni poceo a vec ima namestaljki.

Pod jedan kako to da nema fosila koji su vec godinama u vrh sceni.

Pod 2 kako poa, kka i thl su nosioci samo zbog zadnjeg kgb-online turnira.

Pod 3 kako nema paka koji su takodje godinama u vrhu scene.

Pod 4 slazem se da domaca ekipa treba da bude nosioc. ali da stavi eliminacije po njemu zeljenom sistemu...

Malo sam razocaran...

Pa kad se mi ne zalimo ne kapiram zasto se ti Deki zalis???

Kako brate namestanje kad tur nije ni poceo? nhf

Poz Roka

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ljudi kako vi zamishljate da se cak iz bg pojavimo od 8h ujutro???? Jedino da dodjemo u petak pa prespavamo u nekom podrumu....I koja je to fora da bash mi (jebiga novajlije) dobijemo tu satnicu a recimo ovi "malo" poznati od 9h i 10h jel se i satnica zrebala(prvi izvuceni par od 8h kao i drugi i treci pa tim redosledom) ili ste nameshtali kome kako odgovara.... Znaci ja sad treba da jurim nocni voz (poshto je prvi od 6h krene oko 6:30h......stigne u ns oko 9h.....josh da ne pricam kako ce ortaci lastom koja isto tako vozi tek od 5-5:30h.....znaci sve u svemu od 8h mi nema shanse da stignemo u NS a kamoli da igramo.....

+ treba naci igraonicu koja je samo 3km od zeleznicke stanice.......mislite o tome....nisu sve ekipe iz NS......

#Vir2aL @quakenet

v2L TEAM

Link to comment
Share on other sites

sve ti je jedno, jedini voz kojim bi mogao da stignes na prvo kolo meceva, bilo u 8 ili 12, je voz u 4:40

Zovi pa pitaj....ja prvo dobio info pa pisao...btw....kako covek iz Ralje stigne u 4:40 na stanicu ako prvi jutarnji iz njegovog mesta za bg ide u 5h???

Nebitno nasha greshka....mi smo sebi trebali obezbediti prevoz....

Edited by zigOne

#Vir2aL @quakenet

v2L TEAM

Link to comment
Share on other sites

koja namestaljka ne mogu da verujem!! zasto crew nije izabran za nosioca ?::D grupe ?:D mislim em smo iz bg-a em smo iz blokova ozloglasenog dela :D mislim ko su ti koji su ispred mene ;D neki provincijalci makedonci :D nepostovanje :D jao :D

organizacija vam je -100000 :D

imate srece jer nameravamo da prodjemo prvo kolo eliminacija :D

inace : Dbilo bi mrtvih :D

a i imam pouzdanu informaciju da je hed adminu ekipa iz mkd platila tacno 1000e da bi bila postavljena :D ispred nas :D :D

Od koga ste vi to bolji? A ekipe koje takodje nisu nosioci kao sto su Fosili,HS+,x-files,PAK.......

Stvarno mi nije jasno?!? Jel ste vi uopste i bili nekad nosioci? [:D][:D][:D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Od koga ste vi to bolji? A ekipe koje takodje nisu nosioci kao sto su Fosili,HS+,x-files,PAK.......

Stvarno mi nije jasno?!? Jel ste vi uopste i bili nekad nosioci? [:D][:D][:D]

lol roko kad se prijavish tako... ti ne znash kalimera... on nikad nije ozbiljan :D

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

i mi smo tako isli za bg u 4 ujutru iz igraone na vozd klackanje 4 sata da bi dosao u 9 na tur pa nam nije nista falilo. Dodjes dan ranije odes u neku kafanu i iz nje na tur!!!!!!!!!!

kao sto mi radimo ... krecemo iz bg-a u petak oko 21h ... idemo u pivnicu i ujutru pravac na tur !

@roka :D

hihihi prvi si koji je kalija shvatio ozbiljno ... samo pogledaj koliko je smeshaka ( :D ) u tom postu :D

P.S.moze li mi samo neko od novosadjana reci gde se nalazi igraona ... blizu cega .. :D ?

Edited by mrk1

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

Nalazi se na novom naselju okruzena zgradama :D dosta tesko kontam za nekog sa strane ... ulica se zove valjda Djdrdja Niksica Johana (lol) ima neka banka blizu , Panonska , e pa to je to ... inace to je atomsko skloniste ta se ne gubite puno :D ....uostalom kad dodjete do te ulice onda je vec gg .... pa najbolje taxi ~150 din.

uh , valjda je pomoglo

Edited by Ortega
Link to comment
Share on other sites

brate ako do sada tako nesto niste doziveli , vreme je :D

Taj fazon , morate da se kalite malo ,

koliko puta sam dolazio u bg u 10 ujutru jer ko se ne pojavi tad ne igra,

i onda saznash da igrash za 12 sati , koji se pretvore u 15 , i tako

spavanje po klupama na kalishu , tako da deco ovo je sve luk i voda :)

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Brate ala ovde ima ljudi koji pricaju gluposti JUJUJU, samo da se iznerviras nista drugo. Samo trazite turnire i onda kad se neko iscima da napravi, vi konstantno kritikujet, a da ne spominjem da su ovaj turnir napravili momci koji su duplo mladji od vas koji tu pisete neke gluposti kako ne valja tur, ili sta vise kako je namesten. Ma daj bre isqlirajte. Nosioci su tu, knock-out sistem je napravljen, ko je dobar proci ce u grupe ko je najbolji u grupi ici ce dalje, i tako sve do finala kad ce se znati najbolji. Mogli bi i mi da se bunimo kako FP nije nosioc, pogotovo sto smo imali sponzorstvo katakombe i sto znamo momke koji prave tur i kao nesto da "NAMESTIMO" (LOL) i onda kao da glumimo ludilo. K'cemu to vodi ljudi... Dodjite, igrajte, druzite se, i ako ste najbolji POBEDITE BEZ OBZIRA NA SVE i uzmite pare i svako svojoj kuci.

Sale and ekipa koja organizuje tur: Sve je do jaja momci, samo napred. Kako bude bice, sta vise kontam da ce biti do jaja tur. GL u organizaciji i GL svim ekipama. Pucamo se kroz par dana :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...