Jump to content

Delfini


Santa

Recommended Posts

Nemoj se sad vadis :) .

Joj dino isro si se za sve pare. Nije to nishta covek uradio to je uradila majka priroda. Najjaci opstaju, slabiji umiru. Tako je bilo i pre nas a bice i posle nas.

Prema tome, jedino zashto bi ovo potpisao je u slucaju da su ugorzena vrsta a ne zato shto "jaooo jadni delvini kako ih seku na delove". Shta bi onda rekao za decu koja umiru od gladi u Africi.

To je klasicna prica, nemojte da ubijate Delfine mnogo su slatki. A svaki dan da kasape jebene [random ruzna zivotinja] niko ne bi ni primetio.

Ako nekom nije jasno nek pogleda Cure for Cancer od Denisa Lirija i bice mu jasno o cemu pricam.

Jeste u pravu si donekle .

Jbga sto sam ja previse emotivan pa primam sve ka srcu .

Kada imaju ljudozderi .

Kada je covek spreman coveka da ubije zarad nekog cilja .

Sve je to tacno , ali zasto da makar malo se potrudimo da to se umanji , svestan sam da ne moze da nestane ali vredi se truditi .

U ljudskoj prirodi je da unistavaju jedni druge , sve oko sebe i na kraju da i podaruju zivot , i tako sve u krug .

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, ali necesh uspeti da promenish ljude i njihov stav sa postovima koji su kao ovaj koji si napisao :). To se radi drugacije, i potrebne su godine i godine a verovatno i decenije :).

Drago mi je da si skontao shta sam hteo da kazem, i da nisi samo josh jedan "Zeleni retard" koji place kad ubiju hrcka zbog experimenta.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, ali necesh uspeti da promenish ljude i njihov stav sa postovima koji su kao ovaj koji si napisao :). To se radi drugacije, i potrebne su godine i godine a verovatno i decenije :).

Drago mi je da si skontao shta sam hteo da kazem, i da nisi samo josh jedan "Zeleni retard" koji place kad ubiju hrcka zbog experimenta.

Drago mi je da ne mislis da sam RETARD :))

Nego kada bi smo bili uljudniji i prijatniji jedni prema drugima ne bih bilo negativnih misli i vibracija medju svima nama .

PS: Lepa rec i gvozdena vrata otvara . Neko jednom rekao davno :)

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre dosta sa spamom na ovom forumu, imate ovaj isti topic na fajlovi ili kako se vec zove pa tamo spamujte :).

ljudi > all

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...