Jump to content

Evidence: The Last Ritual


Ste

Recommended Posts

Nisam pricao o game stylu, vec o tome koliko te prica i izvodjenje udubi u nju.

Kako si nasao da poredis myst i evidence? Verujem da je evidence prva ovakva igra sa ovim nacinom izvodjenja.

U kojoj jos igri ti stizu na pravi mail poruke od ubice, poruke od saradnika, od "policije", u kojoj igri moras da trazis na guglu earthu ili gugl maps nazive ulica ili gradove u spaniji, americi,....moras da trazis stvarne slike iz muzeja da bi ih uporedjivao sa slikama iz igre, gde moras da gledas milisekunde filma da bi nasao dokaze,...i jos mnogo toga.

Nemoj pogresno da me shvatis, moj omiljeni zanr igara su avanture i na njima sam odrastao, i dalje volim p&c, ali kada sam video ovakav tip igre, odusevio sam se.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

...Ona je nastavak igre In Memoriam od pre par godina [;)]

Dziiizus, ko moderise Avanture?!?

Evidence je nastavak The Missing-a. Koji je vise poznat(u ovom obliku ima za skidanje) pod imenom Missing: Game of the Year Edition. I sadrzi orginalnu igru, ekspanziju The 13th Victim i making of... i dolazi na 3 cd.

Nisam jos igrao Evidence(tesko za DL pa cekam da mi neko doturi), ali ako je bar upola dobar kao Missing(a cuo sam da jeste) onda je to ne igra, nego igretina.

Skoro da nista drugo ni ne igram sem avantura, ali ovako nesto jos nisam video. Igra me je ispreturala gore dole. Stvarno se u nekim momentima zapitas sta je stvarno....dolaze mailovi, stizu SMS poruke, javljaju se ljudi....paranoja. A koliko sam cuo, Evidence je jos "strasniji" sto se tice toga.

Zamislite sitaciju da igrate Evidence u neko gluvo doba noci, i odjednom vam zvoni mobilni(ili fiksni) telefon. Prvo vas strecne zvonjava(posto ste udubeni u igranje), a onda sok. Sa druge strane zice cuje se hrapavi glas Phoenix-a aka serijskog ubice. Padanje sa stolice je neizbezno. Okretanje oko sebe, gledanje kroz prozor...paljenje svetla :D

Verujem da nema nista slicno ovim igrama

Link to comment
Share on other sites

Dziiizus, ko moderise Avanture?!?

Lol, "In Memoriam" i "Missing" su ista igra. Prvi naziv je za evropsko trziste, a drugi za USA. Pre nego sto "ospes paljbu" po nekome, proveri da li stvarno imas osnova za to [;)]

Najveca fora je sto sam razmisljao u proslom postu da li da navedem oba naziva, ali sam kapirao da ce onaj koga bude interesovalo to saznati cim procita negde review igre [:)]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...