Jump to content

Srpski igraci / timovi u solo/team ligama


Recommended Posts

Imamo mi nekog rusa u klanu e chat sa njim je najjachi. Ovo je jedan od sms-ova. Pitam ga ja kao sta se radi, kako ide engleski itd. On ce: Now i going kurse! Soon i be master english! I in village now. Here dont know what mean internet. I be in Moscow in thursday. [:D]

Slash ae kad(ako) dodjes u BG prvo pitaj gde je Brankov Most, i onda samo skocis dole i tu je forum! [|)]

Btw Govedo napisao si sedam puta Zaba!

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Ma sta ce ti spisak... sve sami nobovi... nesto najgore smisljeno je ovo ove godine...

A ti Highl1 ne pravi se pametan... 8 takmicara koji vrede u srbiji... zbog takvih kao ti mi nemamo nijednog prestavnika na sveckoj sceni...

Ima da bude karanje fensera i pozera 2 i 3 ......

odigra mi se kad svatim gde zivim

" sveckoj " .." svatim " ....e,bas to shabane jedan,gde ti zivis??? nauci prvo da pises i citas govedo jedno nepismeno..o Boze..

Link to comment
Share on other sites

" sveckoj " .." svatim " ....e,bas to shabane jedan,gde ti zivis??? nauci prvo da pises i citas govedo jedno nepismeno..o Boze..

Pa gde ces ga uporediti sa Humbom jesi normalan? Aj sto to nego sto rece jos da je i nepismen auuu teske reci :P

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, sertifikat.

Shad nije normalan chovek.

Ovaj drugi bih ochekivao da je Makaveli, al` ajde, mozda je i ovaj mentol [:)]

Nego, Slash, tebi stvarno nije lako. Pojma ti nemash o nashoj sceni realno govoreci. Nalupetao si jednu od najvecih gomiletina gluposti na ovom delu foruma do sada (ipak je teshko biti najveci lupach gluposti, konkurencija je prejaka, ali svaka chast na trudu, lepo ti ide, josh 2-3 posta i masterovao si).

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, sertifikat.

Shad nije normalan chovek.

Ovaj drugi bih ochekivao da je Makaveli, al` ajde, mozda je i ovaj mentol [:)]

Nego, Slash, tebi stvarno nije lako. Pojma ti nemash o nashoj sceni realno govoreci. Nalupetao si jednu od najvecih gomiletina gluposti na ovom delu foruma do sada (ipak je teshko biti najveci lupach gluposti, konkurencija je prejaka, ali svaka chast na trudu, lepo ti ide, josh 2-3 posta i masterovao si).

Ahaha rofl

Link to comment
Share on other sites

ali kao ona prava sirova seljachina! pa ne upuceno dete, zbog takvog kao sto je highl1 upravo wc3 scena i opstaje, ako se chak i ne drzi bolje od svih ostalih, on je jedini koji je i odrzava zivom, zato nemoj da pijuches! lepo je to, instalira baja war odigra jednu partiju i ide da prosipa pamet!

e decace,nikad ti neces premasiti mene u glupostima,ne kazem trudis se al za sada to jos nije dovoljno,moraces puno da postujes!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

i ponizavan od svih 2 jebene godine.....

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Svaka vam cast momci... Ma nemam sta da vam kazem. Ako vama nesto nije u redu sa ovim esvc-om, ne znam stvarno kako razmisljate...

Nadam se da cu nekad i ja da se prijavim na taj esvc... zivot je pred nama , mozda neke 2100 ... 64 igraca iz cele srbrije (no text)... ma ok to je samo igra na kraju krajeva. Samo znate da vredjate, ja nikogog nisam uvredio od vas samo sam izneo cinjenice iz ugla jednog pocetnika koji se trudi.. Znaci nema pisanja dok se ne pobedi na nekom turniru...lepo .. do tad navijam za tih vasih 8...

ma vredjajte koliko hocete...ja sam poceo da ozbiljno igram i necu da prekinem koliko god me nisko spustili svi "iskusni"

ma igraci svaka vam cast

Link to comment
Share on other sites

tako je, neka si im rekao, alal ti cufta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

...

Care, poenta cele ove priche je da u Srbiji NEMA 64 igracha koji bi se prijavili za ESWC.

Tebi niko ne brani da se prijavish, i siguran sam da cesh upasti medju 64. Evo ja cu chak i da te ohrabrim, turnir je extra iskustvo u svakom pogledu.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

josh ako izvuches grina, uz neponovljivo eswc iskustvo dobices i 35 kula za dzhabe, plus mozda i tenkove ako si elf

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

neces valjda da prodash ikonu, tj eswc

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Care, poenta cele ove priche je da u Srbiji NEMA 64 igracha koji bi se prijavili za ESWC.

Tebi niko ne brani da se prijavish, i siguran sam da cesh upasti medju 64. Evo ja cu chak i da te ohrabrim, turnir je extra iskustvo u svakom pogledu.

Nije moglo vece a? [:D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Svaka vam cast momci... Ma nemam sta da vam kazem. Ako vama nesto nije u redu sa ovim esvc-om, ne znam stvarno kako razmisljate...

Nadam se da cu nekad i ja da se prijavim na taj esvc... zivot je pred nama , mozda neke 2100 ... 64 igraca iz cele srbrije (no text)... ma ok to je samo igra na kraju krajeva. Samo znate da vredjate, ja nikogog nisam uvredio od vas samo sam izneo cinjenice iz ugla jednog pocetnika koji se trudi.. Znaci nema pisanja dok se ne pobedi na nekom turniru...lepo .. do tad navijam za tih vasih 8...

ma vredjajte koliko hocete...ja sam poceo da ozbiljno igram i necu da prekinem koliko god me nisko spustili svi "iskusni"

ma igraci svaka vam cast

Ja i dalje ne znam kojih je to 8 [:D] , inace, jel sam ja uspeo da se prijavim za eswc? ^^ Nisam siguran dal sam dobro sve odradio

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

LJudi...mislim lepo je to sto ima tako dobrih igraca...8 kako kazete...Ali sta??Jel ce oni da se takmice jedini u narednih 100 god???I jel ce oni jedini da ucestvuju na turnirima???Nema smisla jbt...Napravili ESWC samo za tih 8 igraca, a ostali...ko ih 'ebe...Neka gledaju...Les je to...Mogo je da se prosiri broj igraca...Bilo bi i zanimljivije i bolje...A to sto vi jaci igraci hocete da prodjete na nista...to je vase...Dajte bre prilike i mladima...

P.S.Mozda neko od njih nesto zna...

pozz Slash_

XD

:)

[:o)]

Link to comment
Share on other sites

LJudi...mislim lepo je to sto ima tako dobrih igraca...8 kako kazete...Ali sta??Jel ce oni da se takmice jedini u narednih 100 god???I jel ce oni jedini da ucestvuju na turnirima???Nema smisla jbt...Napravili ESWC samo za tih 8 igraca, a ostali...ko ih 'ebe...Neka gledaju...Les je to...Mogo je da se prosiri broj igraca...Bilo bi i zanimljivije i bolje...A to sto vi jaci igraci hocete da prodjete na nista...to je vase...Dajte bre prilike i mladima...

P.S.Mozda neko od njih nesto zna...

pozz Slash_

XD

:)

[:o)]

Nisam znao da ima samo 8 mesta : )))

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

ALO BREEEEEEEEEEEEEEEEE, jel vi ljudi kapirate da od tih 64 nece biti ni 40 igraca, sta prosipate pamet tu na forumu, znaci

NECE biti ni 40 igraca

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

LJudi...mislim lepo je to sto ima tako dobrih igraca...8 kako kazete...Ali sta??Jel ce oni da se takmice jedini u narednih 100 god???I jel ce oni jedini da ucestvuju na turnirima???Nema smisla jbt...Napravili ESWC samo za tih 8 igraca, a ostali...ko ih 'ebe...Neka gledaju...Les je to...Mogo je da se prosiri broj igraca...Bilo bi i zanimljivije i bolje...A to sto vi jaci igraci hocete da prodjete na nista...to je vase...Dajte bre prilike i mladima...

P.S.Mozda neko od njih nesto zna...

pozz Slash_

XD

:)

[:o)]

Ja sam odusevljen... Brate ima 64 mesta, koja su slobodna za prijave, ono sto pokusavaju da vam objasne je da se nece prijaviti ni 40 igraca, posto je takvo stanje u war3 sceni... ne vidim sta ti nije jasno?

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...