Jump to content

Srpski igraci / timovi u solo/team ligama


Recommended Posts

poly / kyosh1 / semir relax plx :o

Nase je bilo da pitamo za to, njihovo da odgovore sa Da ili Ne.

Prvo znam da se ne boje barred igraci posto i vs njih imaju dobre sanse, drugo znam i da ne vole ggc posto aca svagde spamuje lc > ggc :D I na kraju krajeva ni srpski hdx-ovci nisu tolko losi.

Nevezano za cw: Jedino sto meni smeta je sto neki iz 4gl-a imaju neko minimalno (il ga nema) postovanje prema HDx (a i ne samo prema HDx-u), isti likovi pricaju da je scena slaba, da je treba ojacat, a realno ih MNOGO boli kurac za to. Necu da imenujem, al ne lupam.

Sto se tice cw-a mape suxaju , na vasoj su strani vise [:D]

Link to comment
Share on other sites

ako vec iznosis takvu neku stvar, onda navedi koji su to ljudi, umesto kao "E znam ko je, al necu", skroz bezveze

Inache, mi mrzimo ovaj map pool, najsrecniji smo sa WCG2006 mapama (ei/tr/ts/tm)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

map pool se odredjuje tek u cetvrtak kako ja znam zato sto onda pocinje playday , a ovo sto nedate da koristimo bared igrace je stvarno unfer.. n/c

a to za usa igrace nije problem posto box igra na ger hostovima i ponekad na LC ako je potrebno

al dobro sad vase je pravo da se bojite i da nedate barred igracima ko nase da trazimo GGc

Link to comment
Share on other sites

ma ok, radite shta ocete, mozete da terate inat kolko ocete, bash nas zabole..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kolko se ponavljate ko deca, zar niste provalili do sad da zivot nije fer..otkrivate toplu vodu u 20 dina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Glupo mi je sto ima ovako debilnih rasprava izmedju jedina 2 srpska clana, al ono, Mare je djubre, njega necu da imenujem uopste, dramatic ne znam ko je...

Bull je skroz ok ispao sto se toga tice iako se slazem da imate pravo da se osecate ostecenim, al jednostavno uvek imamo probleme sa amerima/rusima.

Takodje smatram da 'bojite se, u redu..' i te fore su bespotrebne, jer nema nikakve potrebe da se tako ponasate kao deca.. I ja zelim da znam ko to prica sto je bull rekao 'propada scena i smatra hdx buljama itd' jer sam radoznao i ja govorim da scena propada i da nema napretka nikakog, a voleo bih da me neko razuveri. Unapred se izvinjavam za neke pravopisne greske ako ih ima jer me mrzi da ispravljam.

Jos jednog gl na cwu, najmanje bih zeleo neko debilno flejmovanje

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Zanemari sve ostalo ako cete iskreno 4gl me razocarao svojim stavom jer da se ne lazemo iskreno daju nam bugari i nemcu mutavi da koristimo bared igrace a vi od kojih nisam uopste ocekivao ovaj stav kao ne moze bared ovo ono ma daj pusta prica. Ako laga ok je igrace box na bnet nije to nikakav problem. Nego to vase NE je mene uvredilo na neki nacin. Em se znamo, i svaki dan pricamo i sad kao ne moguce je se s nama dogovoriti oko toga da se taj lag sredi. Sve se moze kad se hoce. Ja nemam nista protiv vas, vecinu sam vas upoznao i ok ste momci sta vise sa nekima kad se cujem ispricamo se ko da se znamo od malih nogu. Izjava da ggc lag ovo ono ma daj sve se to moze srediti nego eto vi sad kao nedate da se koriste barred igraci. Ova dva klana umesto da se podrzavaju samo jos vece sranje nastaje. Sta sad treba da vas mrzim posle svega ovoga. Nije istina da se mi ponasamo kao deca. Primera radi, ispadne igra Aca protiv Lugera, i zali se aca kao lag mi na ggc ae da igramo na bnet i mi sad pravimo se smradovi kao kuronje teramo inat e zna sta boli me kurac ima da igras na ggc to su pravila, pa nismo mi smradovi najveci i nama je u interesu kao i vama da to prodje bez ikakvog laga i sl. Ako ste bolji bolji ste i mi svi sami kazemo da ste bolji od nas ali eto terajte inat ali da je obrnuta situacija dajem glavu svoju da bi bez problema mogli koristit bared igrace. Da je lik iz tadzikistana ili neke druge zemlje to se moze srediti. Ali mi nismo Vi i to je ogromna razlika.

Vasa odluka je konacna i to niko ne moze promeniti.

GL&HF 4GL

<4gl.Aca> e Kyoshi mozemo li igrati na lc?

<HDx.Kyoshi> ME RUS

<HDx.Kyoshi> PREVED !!!!!!!!111

Edited by Kyoshi

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

Znaci ovako da rezimiramo celu stvar.Postavio sam neku vrstu pitanja kao orga HDx-a u vezi sa predstojecim cw-om i sasvim ocekivano odgovor mi je dao hajli kao orga 4gl-ja i zaba koji je izneo zasto je ta odluka takva i to je sasvim u redu.Kao u svakoj normalnoj diskusiji iskoristio sam svoje pravo na repliku da dam odgovor na pre svega hajlijev post i vrlo precizno zamolio da raspravu oko toga zavrsimo.

Zhabo par stvari upucene tebi:ne osecam se ostecenim a mislim da se ni ostali ne osecaju tako jer posteno nismo to pravo ni imali ranije a to sto smo mi navikli da nam klanovi koji nas ne poznaju daju to pravo pa samim tim ocekivali to i od onih koje znamo to je nash problem i jase oko toga ne bunim.Bunim se oko toga sto mi kao razlog navodish neke izvini ali moram da kazem debilne razloge tipa on je iz amerike pa kako cemo hosta da nadjemo pa da li ce da igra on na ggc-u ili na lc-u sto su sasvim sporedna pitanja jer naravno da bi da se je pao da igra tipa sa acom igrao bi na lc-u pa makar mu bio ping 200 jer niko ne bi terao acu da igra na ggc-u zbog njega i tako bi vazilo za svakog drugog iz 4gl-ja ma ko on bio.Kao sto sam i rekao poste je bilo da odmah kazete "ej nedam i necu da ulazim nedamo i gg" nego da se upustate tj. upustas u objasnjavanja pa josh kazes da su to jedini razlozi....E sada sto se tiche ovo smatranja ko je bulja a ko nije slazem se da je bul trebao da kaze na koga misli a ne da pokrece neko pitanje a da nedaje svoje misljenje do kraja a sada ja tebe pitam zabo onako posteno na sta si mislio kada si na cw-u vs nas kada je vudu izgubio od krte i kada je rez. bio 3-3 rekao " ma dajte bre nemogu da verujem,stvarno ste debili, ako izgubite od ovih ja izlazim iz klana".Zar je toliko neverovatno da mozemo da pobedimo i sta je tu toliko tragicno i ponizavajuce za tebe da bi ti izasao iz klana?Steta je sto nisam uhvatio ss pa mozes reci da lazem i da oni koji te znaju poveruju tebi a ne meni ali meni stvarno sa 24 godine uopste mi netreba da ovde nekoga lazem i da se ponasam kao dete i neradim to.Da nebude neke zabune ja to bullu nisam rekao da ne ispadne da je on ono gore napisao na osnovu toga sto sam mu ja prepricao.Ovim stvarno ali stvarno ne bih zeleo da zapocnem ponovo neku raspravu nego se samo osecam duznim, posto sam raspravu i zapoceo da apelujem da se i zavrsi.

Link to comment
Share on other sites

Znaci ovako da rezimiramo celu stvar.Postavio sam neku vrstu pitanja kao orga HDx-a u vezi sa predstojecim cw-om i sasvim ocekivano odgovor mi je dao hajli kao orga 4gl-ja i zaba koji je izneo zasto je ta odluka takva i to je sasvim u redu.Kao u svakoj normalnoj diskusiji iskoristio sam svoje pravo na repliku da dam odgovor na pre svega hajlijev post i vrlo precizno zamolio da raspravu oko toga zavrsimo.

Zhabo par stvari upucene tebi:ne osecam se ostecenim a mislim da se ni ostali ne osecaju tako jer posteno nismo to pravo ni imali ranije a to sto smo mi navikli da nam klanovi koji nas ne poznaju daju to pravo pa samim tim ocekivali to i od onih koje znamo to je nash problem i jase oko toga ne bunim.Bunim se oko toga sto mi kao razlog navodish neke izvini ali moram da kazem debilne razloge tipa on je iz amerike pa kako cemo hosta da nadjemo pa da li ce da igra on na ggc-u ili na lc-u sto su sasvim sporedna pitanja jer naravno da bi da se je pao da igra tipa sa acom igrao bi na lc-u pa makar mu bio ping 200 jer niko ne bi terao acu da igra na ggc-u zbog njega i tako bi vazilo za svakog drugog iz 4gl-ja ma ko on bio.Kao sto sam i rekao poste je bilo da odmah kazete "ej nedam i necu da ulazim nedamo i gg" nego da se upustate tj. upustas u objasnjavanja pa josh kazes da su to jedini razlozi....E sada sto se tiche ovo smatranja ko je bulja a ko nije slazem se da je bul trebao da kaze na koga misli a ne da pokrece neko pitanje a da nedaje svoje misljenje do kraja a sada ja tebe pitam zabo onako posteno na sta si mislio kada si na cw-u vs nas kada je vudu izgubio od krte i kada je rez. bio 3-3 rekao " ma dajte bre nemogu da verujem,stvarno ste debili, ako izgubite od ovih ja izlazim iz klana".Zar je toliko neverovatno da mozemo da pobedimo i sta je tu toliko tragicno i ponizavajuce za tebe da bi ti izasao iz klana?Steta je sto nisam uhvatio ss pa mozes reci da lazem i da oni koji te znaju poveruju tebi a ne meni ali meni stvarno sa 24 godine uopste mi netreba da ovde nekoga lazem i da se ponasam kao dete i neradim to.Da nebude neke zabune ja to bullu nisam rekao da ne ispadne da je on ono gore napisao na osnovu toga sto sam mu ja prepricao.Ovim stvarno ali stvarno ne bih zeleo da zapocnem ponovo neku raspravu nego se samo osecam duznim, posto sam raspravu i zapoceo da apelujem da se i zavrsi.

WORD !!! Poly svaka ti je na mestu ...

@glorijanci : opustite se ...

Link to comment
Share on other sites

Znaci ovako da rezimiramo celu stvar.Postavio sam neku vrstu pitanja kao orga HDx-a u vezi sa predstojecim cw-om i sasvim ocekivano odgovor mi je dao hajli kao orga 4gl-ja i zaba koji je izneo zasto je ta odluka takva i to je sasvim u redu.Kao u svakoj normalnoj diskusiji iskoristio sam svoje pravo na repliku da dam odgovor na pre svega hajlijev post i vrlo precizno zamolio da raspravu oko toga zavrsimo.

Zhabo par stvari upucene tebi:ne osecam se ostecenim a mislim da se ni ostali ne osecaju tako jer posteno nismo to pravo ni imali ranije a to sto smo mi navikli da nam klanovi koji nas ne poznaju daju to pravo pa samim tim ocekivali to i od onih koje znamo to je nash problem i jase oko toga ne bunim.Bunim se oko toga sto mi kao razlog navodish neke izvini ali moram da kazem debilne razloge tipa on je iz amerike pa kako cemo hosta da nadjemo pa da li ce da igra on na ggc-u ili na lc-u sto su sasvim sporedna pitanja jer naravno da bi da se je pao da igra tipa sa acom igrao bi na lc-u pa makar mu bio ping 200 jer niko ne bi terao acu da igra na ggc-u zbog njega i tako bi vazilo za svakog drugog iz 4gl-ja ma ko on bio.Kao sto sam i rekao poste je bilo da odmah kazete "ej nedam i necu da ulazim nedamo i gg" nego da se upustate tj. upustas u objasnjavanja pa josh kazes da su to jedini razlozi....E sada sto se tiche ovo smatranja ko je bulja a ko nije slazem se da je bul trebao da kaze na koga misli a ne da pokrece neko pitanje a da nedaje svoje misljenje do kraja a sada ja tebe pitam zabo onako posteno na sta si mislio kada si na cw-u vs nas kada je vudu izgubio od krte i kada je rez. bio 3-3 rekao " ma dajte bre nemogu da verujem,stvarno ste debili, ako izgubite od ovih ja izlazim iz klana".Zar je toliko neverovatno da mozemo da pobedimo i sta je tu toliko tragicno i ponizavajuce za tebe da bi ti izasao iz klana?Steta je sto nisam uhvatio ss pa mozes reci da lazem i da oni koji te znaju poveruju tebi a ne meni ali meni stvarno sa 24 godine uopste mi netreba da ovde nekoga lazem i da se ponasam kao dete i neradim to.Da nebude neke zabune ja to bullu nisam rekao da ne ispadne da je on ono gore napisao na osnovu toga sto sam mu ja prepricao.Ovim stvarno ali stvarno ne bih zeleo da zapocnem ponovo neku raspravu nego se samo osecam duznim, posto sam raspravu i zapoceo da apelujem da se i zavrsi.

I shta ako je to rekao, da necemo mozda sad da mu sudimo, svako ima pravo na svoje mishljenje, to je njegovo i ja to postujem, jer je on to barem rekao javno. Dalje, za mene ovo nije cw protiv "bratskog, srpskog etc" klana, vec cw ko i svaki drugi, u kome je meni najvaznije da moji igraci budu zadovoljni oko hostova, da se ne nerviramo, i da pobedimo naravno. Dal igram sa 4K, TeG-om, HDx-om ili nekim retardiranim Nemcima, meni je svejedno, jer kad igramo cw nemam "vishe omiljeni i manje omiljeni" klan, vec su mi svi isti, a nash prvi i osnovni cilj je da prodjemo dalje. To shto neki od vas dozivljavaju ovo ko derbi zvezde i partizana, vasha stvar, mi znamo shta nam ne odgovara, a to su ameri/rusi/azijati sa hostovima, znamo pravila, i postupamo onako kako nama odgovara. Ionako smo vam pustili da igramo vikendom, kojim nikada ne igramo cw-ove u punoj postavi jer ne mozemo da sklopimo lineup (pogledajte BCL i TGL shto je cube igrao, nikada nismo igrali vikendom, chak ni protiv amera). I shto zaba kaze, te priche "uplashili ste se" je samo jedan veliki rofl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"Pustili ste nas da igramo vikendom?" na to nemam komentar iskreno mislim da je pretenciozno u najmanju ruku.Kada si vec stavio reply na moj post ona budi posten pa nemoj da ubacujes teze tipa derbi partizan zvezda i ostala ("uplasili ste se") sranja jer ja to nisam spominjao cak sam i svojim prvim postom rekao da se neradi o derbiju.

Link to comment
Share on other sites

ti nisi, tvoji drugari jesu, za mene ista stvar

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1. Alo ljudi, o cemu vi pricate? Iskulirajte se malo svi...

Ja sam rekao srletu i ne secam se ko je jos bio na clanu 'Ako izgubite ovo izlazim iz clana' jer po meni smo mnogo jaci team, i ozbiljniji sa vise rezultata itd, nebitno je sve to, JA SRLETA ZNAM, zivi na 500 m od moje kuce lol, vidjam ga 3-4 puta nedeljno, o cemu vi pricate, a drugo nemoj da me prozivas kao 'sad moze on da laze pa njemu verujte', nemam pametnija posla nego da lazem oko gluposti.

2. Pitajte krticu sta sam ga /w pre zadnji mec vs padasha................... On ce vam sve lepo reci.

3. CW se igra vikendom, ja nikad ne mogu da igram vikendom zbog vise razloga, subotom 99999% slucajeva izlazim, nedeljom nikad ne mogu da igram jer aktivno igram odbojku, i uvek smo izbegavali cwove vikendom, a nije isto dal igra bilo ko, ili se napravi neki dobar LU.

Malo razmislite kako se vi ponasate i vasa ocekivanja, dramatic je u krajnju ruku bezobrazan, i prica o nekim stvarima o kojima nema pojma jer mene ne poznaje kao sto ne zna moj odnos sa srletom/padashom i ostalima jer se svi znamo i vidjamo vise puta nedeljno.

Ne zelim da ovaj post uospte zvuci kao 'mi smo iznad svega', nego je takva situacija cemu je doprinela ova debilna rasprava, i smatram da hajli kao ni ja nemamo potrebu da se pravdamo ni vama ni nikome, a pogotovu ne preko ovog public foruma. Sve moze private porukama da se resi.

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

E ovako...

Onaj cw u BCLu smo igrali sa srpskom postavom i dobro smo odigrali.Znachi tako mozemo i ovaj cw isto.Ja ne znam lichno nikog sa ovog foruma i inache iz srpske wc3 scene pa moje mishljenje vjerovatno nema nikakvu vaznost ali mislim da se odnosi zaostravaju bez nekog posebnog razloga.Ne znam zasto ne mozemo odigrati ponovo onakav cw kao prije u BCLu.

Primjetio sam ovdje da se obe strane osjecaju napadnutim u svakom novom postu iako to nije bila namjera autora posta.Ochigledno je da smo mi iz HDx-a ochekivali neku vrstu razumjevanja jer je to ipak cw izmedju 2 srpska klana a da su 4gl-ovci shvatili ovo kao samo jos jedan cw na putu do WCIP-a.Zato mislim da se moramo i mi ohladiti i pristojno odigrati ovo.

A ono za nepostovanje HDx-a ... sumnjam da je bilo kakva izjava nekoga iz 4gl ,iz koje se to moglo izvuci kao zakljuchak, imala to za namjeru.Chinjenica je da je 4gl trenutnom formom/rezultatima u proslosti superiorniji u odnosu na HDx ali to nije presudno uopste.Pobjedili smo par klanova koji su se chinili isto tako jachi od nas.Isto mislim da i ovdje uz smirenost i koncentraciju mozemo pobjediti.

I za kraj GL and HF ! !

Link to comment
Share on other sites

Pretopstavljam sta si njemu rekao (verovatno gl pebij tog malog pacera ili nesto u tom fzonu) ali to uopste nije moje pitanje bilo niti si mi ti dao odgovor na njega vec skreces temu boze kako sam ja bezobrazan.Izvini molim te odgovori mi ma koliko da ste jachi sta je tu tragicno toliko da se izlazi iz klana ako se izgubi cw od nas.Jer to znachi da smo mi i nasi igraci tolike bulje da ti neces da igrash za taj klan koji nemoze da nas pobedi. Od nas pukli su si neki drugi solidni klanovi pa niko nije pravio dramu ovo je sport i kada bi sve bilo izvesno ne bi niko ni igrao ovo.ako to to znaci nema nista protiv onda kazi javno i postovacu to ali nemoj da se pravish u neku ruku lud kada dobro znas sta si rekao i kada je cinjenica da to znaci bash ovo sto sam napisao.Prvo si napisao da neprihvatate amere zbog problema sa hostovima sto je bilo bezobrazno jer ispade da se sa nama nemoze covek dogovoriti oko hostova a onda radish ovo i josh me napadash da sam bezobrazan.sledeci put kada hoces nesto da kazes javno budi spreman na to da je neko mozda osim srleta procitao to i samim tim da je to javno i da mogu da te citiram gde god hocu a sto se tice ovog oko laganja posto si realno slagao za razloge oko barred igracha onda neznam sta da ocekujem.

Oko tvog problema kada mozesh da igrash reci cu samo jedno a to je da uvek ali uvek mozemo pp tvoje mech ma kada saznali da nemozesh kao sto pored toga mozemo josh jedan pp tako da vreme zaista nemozhe da bude problem.A to sto se ti znash sa srletom i padashem super blago tebi reci njima a ne javno a pogotovu ne kada je tu neko iz hdx-a

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...