Jump to content

Armed Assault


konfuzni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jbt jel moguce da niko nije igrao flashpoint 2(nisam upucen zasto se tako ne zove)?

Samo sam par misija odigrao pa nisam nesto kompetentan da sudim,ali prvo sto se vidi da je isti nacin igranja kao u kecu sto je sjajno,cak je i grafika slicna(na malim detaljima pogotovu [:D] ),ali je igra iz nekog razloga neverovatno zahtevna.Glavna razlika je sto sad ne koljete bracu Ruse nego neke Arape ili sta su vec u naravno izmisljenoj drzavi koja uopste ne lici na onu iz prvog dela.Prica je slicna kao u kecu,mirna obuka,odjednom krece rat,ne znas protiv koga se boris,nemas nikakvu podrsku itd sve u svemu ekstra.Sada postoje i opcione misije koje ne moras da radis,ali ti je laksa obavezna misija ako ih odradis,a prve dve su ekstra zanimljive.Igra bi bila skroz dobra samo da je prokleta zahtevnost manja [b)] ovako stvarno nema smisla,posto grafika nije nista specijalno.

...немој да ме убијеш Рамиз,плиз

10092008372130x65vk0rk0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja imam graficku Ati Radeon 9250 na 256 mb i nece da mi radi zbog nekog shader-a... Ja imam verziju 1.4 a zahteva minimum 2.0 ((

Obozavao sam Flashpoint 1, a koliko se secam ovo nije Flashpoint 2, jer ce to raditi ili drugi tim ili ce to izaci u skoroj buducnosti...Ovaj deo su samo odradili cesi iz Boheima-e....

exyutrance.editboard.com

Link to comment
Share on other sites

Ma uzhas koliko je zahtevna. Imam i ja tu nemacku verziju koja me uzasno nervira jebene svabe :)

Imam komp 3,4ghz dual core intel 7600 gt graficku 1,5 gb rama i sece mi igra moram da igram na 800x600, pa sta oni hoce da postignu sa igrom?? debilcine

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ma uzhas koliko je zahtevna. Imam i ja tu nemacku verziju koja me uzasno nervira jebene svabe :)

Imam komp 3,4ghz dual core intel 7600 gt graficku 1,5 gb rama i sece mi igra moram da igram na 800x600, pa sta oni hoce da postignu sa igrom?? debilcine

Znaci mogu da se kladim da si nesto pogresno setovao

sa tako jakom mashinom i da ti seche igra na 800x600 ?

Smanji malo detalje i povecaj rezoluciju, i radice sve kul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...