Jump to content

IZBORI, GLASANJE, danas.....


Recommended Posts

O zidovi od glupog crnogorskog kamena sa kime ja ovde pričam majke vam ga pozovem na kafu!

navedi gde sam ja to rekao da je neko prvi poceo ili da je jedna strana odgovorna za sve? Samo sam teatralno, ti cesh pompezno reci patetichno, odgovarao na imbecilnu prichu,nedostojnu jednog ma ne Homo Sapiensa, nego bilo kog primata, kako je jedini povod za stotine hiljada mrtvih od 91-ve srpska zelja za Velikom Srbijom od skoplja do Karlobaga...

A kome si to odgovarao na TU priču ako se sme znati? U čijim postovima na ovom topicu makar i između redova stoji kao teza naivna priča o Velikoj Srbiji.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo tebi zlatna ribizla i malo dzema od sumskih jagoda takodje za zamenu teza, zlonamernost, diskvalifikaciju onih koji ne dele tvoje mishljenje....

Hocesh josh da se castimo? ja tebi vojvode, ti meni serdare?

koliko su glasova dobili kuchan, tudjman, alija istih tih 90 tih? 15, 10 %? Nisu ni cenzus proshli? Ovde, u Srbiji je Sloba sinonim, opravdano, za sve loshe i zlo, ali nesto ne vidim da se iko ikada na HRT-u ili OBN sablaznjava na pomen Franje ili Izetbegovica...

reci da su srbi svojim glasanjem za slobu jedini odgovorni za rat na tlu SFRJ je kao reci da smo odgovorni za Prvi svetski rat ili josh neka veca glupost, tipa da holokausta nikada nije ni bilo....

samo napred. veceras imam snage za svih pet setova.

Navedi moj post u kome sam jasno rekao, ili cak ovlash naslutio :

A) SRBI NISU KRIVI ZA RATOVE NA TLU SFRJ

B) HRVATI, SLOVENCI, BOSANCI JEDINI TREBA DA SE STIDE I OSECAJU ODGOVORNIM ZA SVE MRTVE I SVU STETU NACINJENU OD 1991 DO 1995-TE

jednostavan zadatak.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ne vredi da objasnjavas kad on ne zeli da promeni svoj stav koji je ocigledno pogresan a za to ima dokaza koliko voli.

A) SRBI NISU KRIVI ZA RATOVE NA TLU SFRJ

Ne mozes govoriti da su Srbi krivi, nije nacija kriva zarad delovanja nekog idiota, da su Amerikanci ispostovali dogovor i da se formirala velika Srbija a pritom da su Hrvati i Muslimani bili optuzeni za ratne zlocine ova prica bi bila da su Hrvati i Muslimani krivi, sve je to jako isprepletano, ne mozemo nikako celu naciju tuziti za nesto.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

poenta mojih postova? poenta mojih postova jeste bes na opste rashirenu modu samo posipanja pepela na ovaj narod,od pripadnika tog istog naroda, i preuzimanje sve krivice i sramote za sve sto se desilo za poslednjih godina na ovim prostorima, dok se drugi ucesnici diche svojim "oslobodilachkim" ratovima koji su isterali stotine hiljada i ubili desetine hiljada.

dodji malo u bataju, pa reci nesto od toga sto mislish u lice nekom od 15 hiljada izbeglica u ovom mestu od 1991. mnogo je lako teoretisati u stilu fonda za humanitarno pravo, ali je nesto sasvim drugo misliti tako jednostrano kada dodjesh do trenutka kada svoje mishljenje treba da podelish sa nekim ko je proteran ili je izgubio sve i svakoga samo zato sto je srbin.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ti ovo ozbiljno??

[roflmao]

da malo razmislis pre nego sto postujes uvideo bih sta sam hteo da kazem. da li bi te bilo sramota da ubijes nekoga ko pokusa da ubije celu tvoju porodicu ? ili nekoga dovoljno bliskog ?

i uopste otkud znas da imas osecaj sramota kad nekoga ubijes ? jel neko od vas ubio nekada ?

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

da malo razmislis pre nego sto postujes uvideo bih sta sam hteo da kazem. da li bi te bilo sramota da ubijes nekoga ko pokusa da ubije celu tvoju porodicu ? ili nekoga dovoljno bliskog ?

i uopste otkud znas da imas osecaj sramota kad nekoga ubijes ? jel neko od vas ubio nekada ?

da neko ubije nekoga meni dovoljno bliskog,ne bih nista preduzeo osim sto bi mrzeo tu osobu.ako bi ja njemu naudio postao bih kao on.a onda smo isti.dozivotna kazna je u tom slucaju bolja od smrtne.

/edit da se to desi,tako bih voleo da mogu da odreagujem,ali nisam bash siguran...

Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

da neko ubije nekoga meni dovoljno bliskog,ne bih nista preduzeo osim sto bi mrzeo tu osobu.ako bi ja njemu naudio postao bih kao on.a onda smo isti.dozivotna kazna je u tom slucaju bolja od smrtne.

zasto ne citas postove na koje odgovaras ? ajde da ti nacrtam. psihopata ti ulece na gajbu sa sekirom i sa ociglednom namerom da vas sve pobije. imas mogucnost da uzmes caletov pistolj i da ga ubijes. ti to radis

- bez osecaja krivice

- ne radis to jer se protivi tvojim ubedjenjima

- osecas se krivim sto si morao nekoga da ubijes da bi spasao sebi bliske ljude

?

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Realno Amerikanci i Englezi su krivi za to sto se desilo sa SFRJ, a Englezi su i krivi sto su nas uvukli u drugi svetski da ne pricamo dalje,

OoO

Jebote budi mi tutor kroz zivot, ti sve znas.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zasto ne citas postove na koje odgovaras ? ajde da ti nacrtam. psihopata ti ulece na gajbu sa sekirom i sa ociglednom namerom da vas sve pobije. imas mogucnost da uzmes caletov pistolj i da ga ubijes. ti to radis

- bez osecaja krivice

- ne radis to jer se protivi tvojim ubedjenjima

- osecas se krivim sto si morao nekoga da ubijes da bi spasao sebi bliske ljude

?

ok,ok,morao sam malo da prdim [:D] .

ali verovatno "- osecas se krivim sto si morao nekoga da ubijes da bi spasao sebi bliske ljude"

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

da neko ubije nekoga meni dovoljno bliskog,ne bih nista preduzeo osim sto bi mrzeo tu osobu.ako bi ja njemu naudio postao bih kao on.a onda smo isti.dozivotna kazna je u tom slucaju bolja od smrtne.

/edit da se to desi,tako bih voleo da mogu da odreagujem,ali nisam bash siguran...

Daj sine ne lupaj, cuj gledao bi i mrzeo, te price trt mrt necu da budem kao on piju vodu samo u romanima i slicnim fantazijama.

Da neko proba da ti kokne nekog clana porodice, a ti ima sansu da koknes njega, sve bi pevao dok ga ubijas.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On topic : kao clan demokatske stranke osecao sam duznost da izadjem na izbore. izasao sam i glasao za radikale. ne mogu da slusam i gledam demokrate kako seru i kradu, + ne mogu da glasam za nekoga ko je spreman da bude u koaliciji sa pajdomanom.

[roflmao]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

psihopata ti ulece na gajbu sa sekirom i sa ociglednom namerom da vas sve pobije. imas mogucnost da uzmes caletov pistolj i da ga ubijes. ti to radis

- bez osecaja krivice

- ne radis to jer se protivi tvojim ubedjenjima

- osecas se krivim sto si morao nekoga da ubijes da bi spasao sebi bliske ljude

?

- pucas u njega iznova i iznova dok mu ne saspes 10 metaka u glavu i onda ga mrtvog isutiras.

to si zaboravio.ja zaokruzujem to.

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

Covek zivi u nekom svom svetu pustite ga, ja sam ubedjen da mogu da ubijem bilo kog coveka bez imalo osecaja krivice, naravno ovo znaci ubiti neprijatelja ili nekoga ko ima slicne indicije prema meni i mojoj porodici.

Nemanja jos zivi u svetu koji je video na TVu a nije ga ni malo osetio, svet je surov i svi gledaju samo kako da ti podmetnu nogu, sto znaci da se treba boriti od prvog dana. Polako nisi ti iskusio ni z od zivota jos, a i bolje da nemas prilike da iskusis.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...