Jump to content

Draenei mount iliti grind repa


Sasuke-kun

Recommended Posts

Jel jasu oni slonove bese? E ja bi hteo da to uzmem sa mojom elficom ...

nek mi neki iskusni rep grinder kaze kako da izgrindujem brzo exalted sa Exodarom... nekako sam vec dobio Honored kroz neke random questove ... sad sam lv38 kontam da cu brzo da izlevelujem ovaj druid ide ko 2 kineza :)

aj odgovor pa lock :)

edit:lol keva mi se nalozila na koreografiju daler mehndi-a (draenei dance) omg >.<

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Mozes da nabudzis exalted u Alterac Valley, dobijes rep kad predajes one gluposti sto loot od horde, to ti je najbrzi nacin :)

Edit: ovo je naravno za 51+, a za 38 lvl ne verujem da mozes exalted

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

sa drenaima...jako tesko posto ja nisam nashao nikakv repeatable kvest za njih...mozda ako krenesh reroll na serveru gde nije AQ otvoren pa turnin tamo...

mislim lvl 38 = 3-4 ingame dana...chemu to

tako da realno najbolje bi ti bilo da krenesh sad kad se tbc otvori novog lika (ako ti se bash igra nelf dru) na 6om nivou se relocirash tell>darkshore>azuremyst (it's THAT easy ;o)) i onda tamo sve drenai kvestove odradish pa onda krenesh da se nadash nechemu...

also bitje sigurno black warr elekk da se kupi....ali ako ocesh na 40om eleka bice malo veselo...

meni se od zhivotinja koje bi bilo cool imati za mouta u tbc najvishe clefthoofovi svidjaju...beli dlakavi banta....bolji od kodoa bre =o))

ah da, revered si zato sto su skenjali u nekom pechu rep owerflow i level rep decrement a niko im ne prijavljuje =o)) tako da pre ovog gore pomenutog rerola idi na azuremyst i tamo kreni da radish kvestove, mozda dobijesh za to full rep = bolteuvo =o) pa onda odesh i u sve ostale starting areas i odradish njihove...ja sam u beti zbog tog nemodifikovanog repoa bio revered sa exodarom i honored sa svim ostalim alijama na 21om nivou (kad sam igrao drenaia naravno, samo od njihvoih kvestova...)

Link to comment
Share on other sites

sa drenaima...jako tesko posto ja nisam nashao nikakv repeatable kvest za njih...mozda ako krenesh reroll na serveru gde nije AQ otvoren pa turnin tamo...

mislim lvl 38 = 3-4 ingame dana...chemu to

tako da realno najbolje bi ti bilo da krenesh sad kad se tbc otvori novog lika (ako ti se bash igra nelf dru) na 6om nivou se relocirash tell>darkshore>azuremyst (it's THAT easy ;o)) i onda tamo sve drenai kvestove odradish pa onda krenesh da se nadash nechemu...

also bitje sigurno black warr elekk da se kupi....ali ako ocesh na 40om eleka bice malo veselo...

meni se od zhivotinja koje bi bilo cool imati za mouta u tbc najvishe clefthoofovi svidjaju...beli dlakavi banta....bolji od kodoa bre =o))

ah da, revered si zato sto su skenjali u nekom pechu rep owerflow i level rep decrement a niko im ne prijavljuje =o)) tako da pre ovog gore pomenutog rerola idi na azuremyst i tamo kreni da radish kvestove, mozda dobijesh za to full rep = bolteuvo =o) pa onda odesh i u sve ostale starting areas i odradish njihove...ja sam u beti zbog tog nemodifikovanog repoa bio revered sa exodarom i honored sa svim ostalim alijama na 21om nivou (kad sam igrao drenaia naravno, samo od njihvoih kvestova...)

kole, plashish me o0

kakav bre server de nije aq otvoren o0

ima ljudi koji su digli Exodar/Silvermoon repku na exalted i to je radjeno iskljuchivo preko AV i radjenjem questova, SVAKI quest koji pripada nekom od tvojih gradova daje 100-150-200-250 repke primarnom i oko 50-100 "skrivene" repke koja ne bude ispisana pri zavrshenom questu, al dobija se svejedno... tako da, lv 51+ idi leshinari mrtve ljude po AVu, i radi questove kad te ne mrzi :p

reputacija ide relativno brzo, oko 1k po satu ako se trudish...

Link to comment
Share on other sites

Mozes da nabudzis exalted u Alterac Valley, dobijes rep kad predajes one gluposti sto loot od horde, to ti je najbrzi nacin :)

Edit: ovo je naravno za 51+, a za 38 lvl ne verujem da mozes exalted

nisi upravu

prvo sto su bafovali dobijanje repa iz kvestova, ja sam dobio exalted orgrimmar sa trollom na pre 55og lvl-a

a svi ostali gradovi su mi revered, ukljucujuci i blood elf grad

ALI su nerfovali av rep dakle ja kada sam video kako se lako dobija rep u avu i posto sa svima sabijam rep

sam teo da nabijem exalted svima iz av lootovanja ali malo sutra

ne moze da se predje preko pola reverda sa av predavanjem

jedino kako je logicno je da se igra av do pola reverda pa onda da se predaje runecloth do kraja

ili kao sto je kole rekao da se predaje za aq stvari

@shalala

da postoje serveri gde nije otvoren aq

burning steppes je jedan od njih, gde niko jos nije uradio ni onaj q u silithusu da se otvori proces otvaranja

aq gatea zato sto naravno niko nece raditi bwl nikada u zivotu, koji inace mora da se uradi za 5h ako ocete da

uradite q za aq

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...