Jump to content

Lektire ft. deca


Recommended Posts

ROMEO I JULIJA:Romeo i Julija su zabari iz Verone i oni se smuvaju.Ali,matorci im veoma zajebani,uopste se ne gotive jer rade isti biznis,ali u razlicitim ekipama (k'o Verona i Kjevo).Zent im je da ih ne provale,i ne ukinu im kintu,pa se vidjaju tajno.I tako na 50 strana oni se nesto kriju i kenjaju jedno drugom kako se vole a ne karaju se.Na kraju,jednom prilikom upadnu u los trip i roknu se.

ZLOCIN I KAZNA:Neki student je stalno bez filera,jer mora da placa stan posto je ispusio za mesto u studenjaku.Jedno prilikom je bio u bedaku,pa je uleteo kod neke babe,pune k'o brod na gajbu i overio je.Posle je uleteo u frku sa samim sobom,jer se plasio da ce murija da ga provali.U stvari on i nije bio neki krimos,vec picketina,pa se na kraju sam prijavio muriji.

ILIJADA:Ta Ilijada traje k'o gladna godina.Vodja jedne ekipe mazne ribu od vodje druge ekipe.Onda ovaj prvi,da ne ispadne jajara,skupi ortake i opkoli ih ko Babo Sarajevo.Ali ovi prvi ga ispuse,onako zestoko,jer su ovi drugi bili do jaja spremni.Onda jedan tip smisli kul foru da zajebu ove druge.Satro,kao boli ih kurac za ribu,vazan im je biznis koji moze da se sjebe zbog nastale frke.Da pokazu da su iskulirali,oni odu i ostave sleper cigara drugoj ekipi u kome su sakrili deo ekipe.Ovi prvi su mislili da su ih sjebali i poceli da slave.Kad su se ponapijali i udrogirali,ovi drugi su izleteli iz slepera i jebali im kevu k'o u Mortal Combatu.

RAT I MIR:Pre 200 godina Francuzi krenu na Ruje i dodju do Moskve (kao u Pancer Generalu).Onda je dosla zima i Francuzi se posmrzavaju k'o picke i onda se napasu muda Rujama k'o zec kelerabe.Knjiga ima soma strana,tu ima i neke ribe,zurke,zvacu nesto,njesra sve vreme.

PROCES: Tipa u'vate drotovi bez razloga i drkaju ga kroz celu knjigu i na kraju ga sjebu do koske.

aj da ne otvaram novi topic

englesko srpski recnik:

Whoareyou grass = Kositi travu

Runaway Hair = Bezanijska Kosa

Waiting All Right for Bread = Cekanje u redu za hleb

Oh Yes Gypsy Fox = Ada Ciganlija

Edge and Police Wagon = Ivica i Marica

In is = U, je!

Two Bad Milosh Dead = Dva losa ubise Milosa

Onfuck = Najebati

Forfuck = Zajebati

Withfuck = Sjebati

Fromfuck = Izjebati

Offuck = Odjebati

Yes Little Duck = Dapace

Who Washes, Him Two = Ko umije njemu dvije

Who Plums You = Ko te sljivi

Who cuts your hair = Ko te sisa

Don't lay devil = Ne lezi vraze

Hey Wire Wire Wire, My Raincoat is Shaking = Hej, zica, zica, zica, drma mi se kabanica

Where are you, sick = Dje si, bolan

Boys from the end = Momci iz kraja

Translate me to the second page of the street = Prevedite me na drugu stranu ulice

I'm begging you translate me on the to a friend page of the inface = Molim vas prevedite me na drugu

stranu ulice

Dark of the job = Taman posla

On the face of the place = Na licu mesta

How yes no = Kako da ne

Worked Melissa = Radio Mileva

Worked table one = Radio 101

Meat Community = Mesna Zajednica

They put him Foxes = Stavili su mu lisice

Bean Yourself = Opasulji se

Cabbaged book = Raskupusana knjiga

I axed myself very much = Mnogo sam se sekirao

Small Before = Malopre

New Now = Novi Sad

Castration City = Skoplje

Forescratch City = Zagreb

Wart City = Pristina

Sarah Is An Ox City = Sarajevo

Wolfcook City = Vukovar

Wolf's 100 Square Meters City = Vukovar

Saturday City = Subotica

Small Saturday City = Subotica

To elephant to nowhy = Nasloniti se na nesto

Have you pushed = Sigurno

Where Bill = Debil

On those grandma's = Natenane

Table by table = 100%

Little tommorow = Malo sutra

Brides Money City = Mladenovac

Small is wetting the wood = Mali mokri lug

Nick was digging = Kopaonik

Nopain wellfaces = Bezbol palica

Rather = Njen pacov

Service road = Sluzbeni put

Forever = Prednja verzija

Forest = Za istok

I know my rights = Znam svoje desnjake

A Little Tomorrow = Malo Sutra

I am working with a full penny = Radim punom parom

Big knife tomorrow = Kama Sutra

I am talking alone with the room = Pri

Link to comment
Share on other sites

ovo za interpretacije knjiga sam nasao na netu pre par godina kad sam trazio sastav za pismeni iz srpskog,a recnik sam sretao par puta u zivotu,al nikad ovoliki.secam se da mi je favorit bila don't axe yourself too much...

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

RAT I MIR:Pre 200 godina Francuzi krenu na Ruje i dodju do Moskve (kao u Pancer Generalu).Onda je dosla zima i Francuzi se posmrzavaju k'o picke i onda se napasu muda Rujama k'o zec kelerabe.Knjiga ima soma strana,tu ima i neke ribe,zurke,zvacu nesto,njesra sve vreme.

najbolje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...