Jump to content

preporucite...


Doolio

Recommended Posts

Idi kupi kaktus, to otprilike odgovara tvom stepenu odgovornosti...

Šifra: morsko prase

e, svi znamo da je prase debil i da drugi pripadnici te vrste ne rade takve stvari, otkud znam mozda sam imao emo prase koje se koknulo?

a kaktus sam imao, pa je umro [:D]

ajde bre dajte nesto softversko, ne smarajte...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebiga, imam highgrow odavno, a imo sam i ono s cvecem i ono s akvarijumom i sve je bezveze osim highgrowa. i u medjuvremenu sam malo isao po netu i predomislio sam se:) ocu neki ekosistem, to je jos jace omgzor!!!one

nasao sam neki darwinpool, primordial life i tako to, ali sve je to sranje, ako neko zna nesto valjano, obavezno neka kaze, bas sam se istripovo, a ne znam vise ni gde da trazim, ni koga da pitam.

prasetu sam dao kupus da hasa i stavio sam mu ceo kupus ne bi li se pentrao na njega i zajebavao, a i da bi mu trajao par dana, da se ne smaram. car je pojeo ceo kupus odjednom i naso sam ga knorenog i okruglog:( misim, trip, i ranije sam mu davao velike tripove, milion kora od lubenaje, pa pohasa ono sto oce, a ovo ostavi za posle, ne znam sta je istripovo. eto primera za 'oci vece od stomaka'...

inace je bio ultra pametan, umeo je da dodje kad ga zoves po imenu omg!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa nije tolki, daj mu sansu:)

evo, recimo, upravo sam uspeo da breedujem nekog cara bez ekstremiteta koji pliva ko blesav i taman kazem taj rad i ispostavi se da lik ide samo unazad i da ne ume da skrece, tako da su mi izumrli samo tako iako sam ih bejbisitovo:)

iscekiraj info i tripuj se malo...

smor je kad je guzva i kad su svi retardirani, kad se iskristalisu malo stvari, kul je...imas i na sajtu da skines sejvove za stvorenjca...

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa nije tolki, daj mu sansu:)

evo, recimo, upravo sam uspeo da breedujem nekog cara bez ekstremiteta koji pliva ko blesav i taman kazem taj rad i ispostavi se da lik ide samo unazad i da ne ume da skrece, tako da su mi izumrli samo tako iako sam ih bejbisitovo:)

iscekiraj info i tripuj se malo...

smor je kad je guzva i kad su svi retardirani, kad se iskristalisu malo stvari, kul je...imas i na sajtu da skines sejvove za stvorenjca...

ne mogu brate, ruzno je :D ne patim od grafike, ali ovo je bash odbojno nekako :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...