Jump to content

OMGZOR kako lik kida gitaru


Recommended Posts

s obzirom da je klinac, svaka mu cast

ali zaista nije nesto preterano tesko, sve ovo bih mogao da odsviram osim mozda one a la steve vai skale

znam lika '89 koji moze da odsvira 10x teze stvari

pa dobro sad, niko ne kaze da je najjaci na svetu:) istina je da nije radio nikakve zavrnute stvari, ali vidi se da zna, buducnost je pred njim:) otkud znam, prilicno je tacan, e sad, da li zna neke jingvijevske arpedjoe sad jebiga:) meni je kul sto ekstenzivno koristi mali prst posto sam ja retardiran za mali prst:)

sto se tice sabijanja, treba odgledati onaj g3 ili kako se vec zove sa vaijem i satrijanijem kad zovu likove, e pa onaj sa malmstinom, mislim, ne volim predrkavanje i ne vidim svrhu u tome, ali cisto da se covek malo smori:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne svira lik nista posebno.Jedino sto je melodija do jaja,ali bash.

Realno ne svira nista tesko.

Ali kao sto rekoh melodija ubija.

@Doolio keep on rockin mali prst brate.

treba to:)

Ja sam ga uvek smarao i sad sluzi bash:):D

pogledajte ovo.e to je skill:)

Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

a nije da sad ne koristim mali prst uopste, ali kad ne moram, radije ispruzim domali nego malim da se jebavam:)

a ingvija ne volim da gledam, nije mi dobro posle par sati:) kako on lako sve to plete, a ja polomim ruke na molskoj pentatonicnoj na jednoj poziciji otprilike:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...