Jump to content

Zreo za penziju


Chale

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi dolazim i ja u taj ponedeljak. Debelo razmisljam naravno o BE pali, ali o tome kasnije...Javicu i Peri ako ne procita ovde... A za Bokijevu kopiju, nacice taj negde u to sam ubedjen...

edit. Jel moze neko da nam rezervise TBC? Mada moze i laktanje naravno...

Edited by amoskg
Link to comment
Share on other sites

E malo off topic al ne bih da otvaram nove postove za dz, ako ima neko cc koja je istekla il tako nesto da mogu sa njom da aktiviram acc a da ne skida pare nek mi posalje na pm plz!

Thx

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tiche bolje od 22, ali moze i od 21

nego jebem mu misha, jel imao neko problem sa reiffeisen visa karticom?

nece da mi prodje uplata, kao kaze mi da mi ne valja onaj verification number. imam para na racunu dovoljno, to nije problem, takodje tupsani u banci nemaju pojma o cemu se radi, a istini za volju ne pravi problem na drugim mestima, tacnije uspeo sam da platim na drugom sajtu, samo nece n blizzovom.

ajde ako neko ima ideju nek kaze, ili da pazarim game card prokleti, grrrr

Link to comment
Share on other sites

ja cu da svratim kad se probudim =o)

gde je tachno taj rakija bar u odnosu na comtrade shop? =o)

za guzhvu u prodavnicama

- videcemo

za guzhvu u blastedu/hfp

- ako sutra u podne kad otvore kapije pola servera ne popada od ludaka koji ce da rushuju u outland onda svaka im cahst =o)

e da, ako se uspavam uletjem u prvi bus koji naleti - 75=obilitjev venac, 74 = vuk =o)

Link to comment
Share on other sites

I r sick :(! tako da nista za veceras, dotukose me ovi praznici! Ae GL HF

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

@ Kole: Lazes Kole masni su ti zubi, oces da se izvuces da ne dodjes ;)

a rakija bar ti je na 2 minuta od obilicevog venca, dal beshe dobracina ulica, zaboravio sam, u svakom slucaju ne ona sto ide na dole od narodnog nego sledeca kad krenes prema kalemegdanu. pa tu negde sa leve strane, mozda broj 5 ili 7 ili tako nesto

Link to comment
Share on other sites

dolazim u rakija bar dal u pola 10 dal u pola 11 ali dolazim, za laktanje ne znam, upravo sam saznao da je meni jedna kopja rezervisana na drugoj lokaciji tako da cu se nakon druzhenja sa vama oko pola 1 dati put KGBa...gde ce biti najveci fan WoW-a medju ljudima koji ga ne igraju - teh kjoot! =o)

nego

dobrachina pochinje "ispod" chika ljubine...aj dobro nije toliko daleko, al da dolazim tako rano ko sto predlazhete nemam shansu =o)

ah da, otkad sam upoznao detox odeljenje VMA nemam autorizaciju od sopstvenog mozga da se razbijem...za sada ;o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...