Jump to content

Zreo za penziju


Chale

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auuuu, opet ste konzumirali teske alkoholne stvari =o)

znate kako, kole se vetj prihvatao organizacie i nije mu vishe do iste, ako iko zheli slobodno mozhe ali ja da bude omficir netju, a kamoli gm...lol bre pa ne znam ni kad se vratjam igri, a vi bi da me ubacujete u neke hevi akcije =o)

ono, podrzhavam pokusaj ali...ono =o)

Link to comment
Share on other sites

auuuu, opet ste konzumirali teske alkoholne stvari =o)

znate kako, kole se vetj prihvatao organizacie i nije mu vishe do iste, ako iko zheli slobodno mozhe ali ja da bude omficir netju, a kamoli gm...lol bre pa ne znam ni kad se vratjam igri, a vi bi da me ubacujete u neke hevi akcije =o)

ono, podrzhavam pokusaj ali...ono =o)

polako ... prvo par lozica da se prokurazimo ... za posle cemo lako ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ovo mi dosta lici na situaciju iz skole. Tipa, fale mi dve ocene za "odlican", pa ako mi Vi date, dace mi i matematicharka. Mislim, alo!!!, krenes mesec dana pa ako neide, onda neide, ali krenes opusteno i sve ce biti uredu. Jos sto ce mesec dana da se lvluje do 70 (mozda i vise). Pa pravi endgame tek posle 30-40dana.

Slazem se, da ako ideja propadne onda ispada da si bacio jos desetak ingame dana, ali dosad je otislo 80+, pa sta je jos 10. Takav stav moze biti poguban, jer posle dva-tri dana bez raid-ovanjamoze da izazove nervozu. So be happy :)

Ja cu u svakom slucaju da krenem da igram i da se nadam najboljem. Igracu max vremena koliko mogu

Pare necu ni da pominjem, jer mislim da to nije problem.

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

naravno, ali "fox Force Fifty" the 50 blood elves female pala guild je specijalna operacija =o))

i nb i nobina ce sigurno da uchestvuju...a i boki je dovoljno gay da se pridruzhi ;o)

also vi sto se sad online i oce vam se, pripremite masu rude za jewcrafting (mada mislim da je kha vec pripremio) i ruda za oklope za te blood elf pale isto nije losha stvar...mada ono...ja mislio svog blood elfa da bach tjeifim natenane =o)

Link to comment
Share on other sites

bah aj jos jednom samo da kazem zasto sam mislio da ovo stvarno moze da uspe posto 70 % nabrojanih ljudi su medju prvih 10 u svojim klasama na serveru ako neki od njih nisu mozda i najbolji tipa Dzoa i nasih hunti ,pogledaj te heal power jos ako bi i otome dosao best healers na serveru hunte takodje najbolje mozda jos Bizona fali Sale takodje medju best da nepricam o Devu i Jabreu ah da i Boki the nub sa Fendzom bi bio najbolji tank offf tank par verovatno, mislio sam da najbolji zasluzuju da igraju sa najboljima no sta ja znam vidim da ovde nema volje nizasta aj bar te BElfice da igramo omg kad vidim njihove slicice mmmm znaci kad se 16 ujutru vratim iz radnje sa TBCom u rukama prvo sto radim je kreacija jedne BE paladinke eek

odo da pijem mesano pivo jebiga zapadnjak :P poz drugaritji

@Kole ah da zaboravih ja imam ruda koliko hoces posto geystina nub kad nestane ima neki addon koji mi posalje sve njegove rude strasno imam po 3 pune torbe njegovih stvari ali pazi stvar je najjaca sto on to i ne primeti strasnoooo bre mnogo bi voleo da se ulogujem na njegov acc samo da vidim sta covek ima po torbama.

e sad sto se tice Kha Daskalo je vec spreman za jwl mislim da ce do 16. uvece vec imati full skill za 60 lvl

BE paladinke nice [8D]

Nobody is perfect i am nobody.

Link to comment
Share on other sites

lol Dashkalo? =o)

jeee ja mislio da sam sa onih svojih par likova na 30om bio lud ali on je digao josh likova na 60ti? agonija =o))

mada i ja lupam, nisam bio na haomi 8 mesec, za to vreme svi ste mogli da nabavitw bog te pita sta =o)

sto se mog igranja BCa tiche ja planiram da odem do prodavnice kad izadje, pa ako ga ima super, ako nema odlazhem do kad ne bude ;o)

Link to comment
Share on other sites

isto to ... ja se uzdam u plato ... i znam da ce da kasni 1000 god ali sta da se radi ... sva planiranja su mi propala ;P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lol Dashkalo? =o)

jeee ja mislio da sam sa onih svojih par likova na 30om bio lud ali on je digao josh likova na 60ti? agonija =o))

mada i ja lupam, nisam bio na haomi 8 mesec, za to vreme svi ste mogli da nabavitw bog te pita sta =o)

sto se mog igranja BCa tiche ja planiram da odem do prodavnice kad izadje, pa ako ga ima super, ako nema odlazhem do kad ne bude ;o)

Ma.....Darko aka Kha ima armiju altova, dovoljno da napuni pola gilde :D

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...