Jump to content

Zreo za penziju


Chale

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eeek omg / hug nub

prosli vikend tj nedelju bilo je oko 170 AB-ova odjednom lol

posto se nub vraca samo jos vas trojica falite

@Chale ajde bre skidaj te patcheve Sale i HC te cekaju :P

@Pera zima je bre nema motora i Ade vrci se :P

@Balti omg bre sta tebi da kazem IGRAS DRUGU IGRU BRE i to SAM fffssss a ovamo neces da igras sa drugaritjima i to svi sad igraju a povrh svega ti da neubijes Ilidana???? to mi nikako ne ide u glavu:P

omg odo do sanduceta da vidim ima li koga za stipkanje eeek nub cekam te :P

Nobody is perfect i am nobody.

Link to comment
Share on other sites

@ Chale and Balti

Pera se vratio ostadoste samo vas dvojica bre ajde skidajte patcheve nema svrhe opirati se

hehe do sad nas je Nobina zabavljao oce se zeni covek :P

@Nub omg ajde bre vise fffssss sve cu iteme sto si mi poslao da prodam, mada sad kad se vratis mogao bi jos jednom da nestanes pred TBC posto kad to uradis ja dobijem pregrst itema od tebe , loguj se vise

Nobody is perfect i am nobody.

Link to comment
Share on other sites

fffffssssfffffsssfsfffffsssssss istekao mi pre paid period a 2 dana zatvorene prodavnice i 2 dana neradim loool

nista Kole objasnicu ti ideju za gild tj ovo nije samo moja ideja zajedno smo smislili Boki i ja :P

kada sam pricao na kanalu za gild svi su bili suzdrzani ali na wisp koji sam dobio od 90% ljudi odgovor je bio ok moze sve ali ako hoce Kole i Boki da vode gild ,Boki je za jedino jos ti ostajes, malopre mi Balti rece da bi se i on vratio ako bi nesto tako zazivelo ,realno sa ovima koje sam nabrojao i jos par ljudi koje sam izostavio zaboravio, to bi moglo da uspe

gild bi bio nesto tipa HYS znaci jaka baza od nas 20 ak koji se znamo i strendzeri

struktura bi isla ovako ako se ostali sloze ti i Boki GL, Officer ovi nabrojani sa rankom Veterani koji nista neznaci ali bar strendzeri moraju da prodju 2 ranka da se dokazu i ostanu tu gde jesu no to su sad detalji:)

Boki rece da imate iskuskstva u zajednickom vodjenju iz neke igre tako da mislim da bi vas dvojica mogli da funkcionisete dobro :)

zasto mislim da ovo moze da uspe prvo ima nas dosta matoraca a i znamo se bas dugo tako da mislim da ne bi bilo glupih svadja drugo svi nabrojani su iskusni igraci imaju 2+ 60 lvl chars 70% ociscen AQ40 i neznam koliko Naxxa

e sad ce da ide tipa ok ali ja necu vise hc ovo ono ja mislim da sa 3 max 4 raida nedeljno sa ovim ljudima uz par dobrih strendzera moze da se napravi veeeliki progres plus kad nema raidsa mozemo organizovano u pvp koji ce biti bar 50 % zanimljiviji nego sad imalo bi sta da se radi za hc igrace i one koji nece hc

uz samo malo volje sve ovo moze da uspe

rekoh ja i ostadoh ziv

Nobody is perfect i am nobody.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...