Jump to content

Zreo za penziju


Chale

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

popizdeo sam danas opet...4 diskonekta, onda uzeo na dialup se zakacio samo da uzmem ad torbaju...i kad sam uzeo to opet disc....smorilo me mega...

i to chini se samo u wowu da problema imam, ovako van njega veza drzhi savrsheno....

a to sto sam vas ufatio pa molio sam vas 2x da se lepo slozhite...a ne zhelite da vidite prvu sliku (iste poze samo face mutnije i raspalije ;o))

Link to comment
Share on other sites

igor je zhenetina koja je pochela pre mesec dana da igra na magtheridonu jer mu se svidja server (tachnije misli da izrabljuje populaciju igracha u njegovoj igraonici da mu pomazhu) kad sam mu ja rekao da je najboje domace drushtvo na haumi nije mi verovao =o))

mada ruku na srce i na magu ima mnogo dobrih ljudi, ali to ne umanjuje chinjenicu da je igor zhenetina =o)

Link to comment
Share on other sites

kako sad matore, pa majka mu stara, nismo bas matori

malo stariji nego 90% ljudi koji su to isto vece cekali red za TBC, to je tacno, ali matori... nije to u redu

bezi bre deda

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

igor je zhenetina koja je pochela pre mesec dana da igra na magtheridonu jer mu se svidja server (tachnije misli da izrabljuje populaciju igracha u njegovoj igraonici da mu pomazhu) kad sam mu ja rekao da je najboje domace drushtvo na haumi nije mi verovao =o))

mada ruku na srce i na magu ima mnogo dobrih ljudi, ali to ne umanjuje chinjenicu da je igor zhenetina =o)

Da pomazu pa razbijaju :)

Nego...kako je izasao TBC magtheridon je non stop FULL, i juce ona luda gilda - lvl 70 ???

A napravio sam i alta na homo-rushu :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

u principu guzhva je i dalje ako potrefish trenutak...ko sinotj u terokaru kod onih blood elfova sa mana bombom - kad sam radio kvest sa ubijanjem bilo je 8 ljudi tamo i svakog moba jurio ko da je od zlata...ali kad sam ishao posle da detoniram bombu kao drugi deo chaina - nema zhive dushe pa sam morao da ubijam da ochistim do bombe =o)))

tako je svuda, ako potrefish guzhvu relociraj se....sem ako je guzhva u beast area onda deresh i pevash =o))

Link to comment
Share on other sites

Lepo budesh top 10 ljudi na serveru koji su uzeli lvl 70 = pro . Izbegao sam guzvu , izbegao sam smaranje sa gankerima itd.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

u pvp ne koristim ds ni healove a hs sam unishtio ...

sve ubijam 1 shotom levog oka crnog moga chemernog !!!111 !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

u pvp ne koristim ds ni healove a hs sam unishtio ...

sve ubijam 1 shotom levog oka crnog moga chemernog !!!111 !

ako si stvarno unistio hs onda si totalni lal nab, ajde de da si shaman, pa astral recall da imas

a to da ne koristis healove u pvpu, voleo bih da te vidim. ili se cepas protiv najgorih nabova ili se hvalis ko svaki pala [}:)]

Link to comment
Share on other sites

ako si stvarno unistio hs onda si totalni lal nab, ajde de da si shaman, pa astral recall da imas

a to da ne koristis healove u pvpu, voleo bih da te vidim. ili se cepas protiv najgorih nabova ili se hvalis ko svaki pala [}:)]

jbg moracu da ti frapsujem ... takodje tuchem sa 2 shielda i lupam critove 5k :PPPPPPP

ffs ljudi sve shvataju ozbiljno ...

inache hs kada unistis dobijes u bilo kom innu

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...