Jump to content

ameba100 fan's club


carref0ur

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sad ne znam ko je ovde sada lud . Jeste ja nekontam da se zezate LOL ajde kuci idi i peri usi znaci ono je bio sarkazam ajde pali bre sta ima da se i natezem sa gloopim bosancima . a ba sta ti ja znam ja ti iz bosne ba aj ba poz :))

Debili ...cccc

JA NAVIJAM ZA TEBE

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ja sad ne znam ko je ovde sada lud . Jeste ja nekontam da se zezate LOL ajde kuci idi i peri usi znaci ono je bio sarkazam ajde pali bre sta ima da se i natezem sa gloopim bosancima . a ba sta ti ja znam ja ti iz bosne ba aj ba poz :))

Debili ...cccc

dino, ono sarkazam bio nije.

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ja sad ne znam ko je ovde sada lud . Jeste ja nekontam da se zezate LOL ajde kuci idi i peri usi znaci ono je bio sarkazam ajde pali bre sta ima da se i natezem sa gloopim bosancima . a ba sta ti ja znam ja ti iz bosne ba aj ba poz :))

Debili ...cccc

shta ti nije bilo jasno u rechenici da se zajebavaju ?

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

daaaj nece vam uspeti kako mislite da preimenujete drzavu u bih100 za to morate ici kod predsednika pa predmet mora ici na razmatranje kod vlade na skupstinu i tek ako se odobri na skupstini ide referendum i ako i to kojim cudom prodjete tek onda mozete menjati ime drzavi. a gde mogu da kupim majcu amebe, cuo sam za njega ovde da svi pricaju kako je dobar, jel mogu i ja da potpisem peticiju iako sam iz srbije? isao sam na vas hub na cd++ ali nisam smeo ostati posto je pisalo da svi koji vole larsa ulriha moraju napustiti kanal inace bi se tamo potpisao preko pinga

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dino... jel si popio mleko pre spavanja? zato si i ljut tako.

Ma nisam ljut nego kada mi bosanci pocnu lupati i pametovati ono stvarno , nije da ih nevolim ali brate ovde od kako je najezda u Novom Sadu od njih grad su unazadili za 100 godina ponasaju se kao najveci cobani , bacaju otpadke po ulicama , deru se po busu ko ljaksetovci oni najveci , a vaspitanje na 0 strasno.

I onda dodjem i vidim topic kako se gloopira neki ljakse koji hoce da ispadne pametan a gloop je ko qrac .

Eto to me nervira samo :)

PS: a kada cujem po busu da govore a ba sta ti ja znam i bolan dodje mi da se upucam :)

Link to comment
Share on other sites

Kad si u stanju da napises ovako "fasisticki" post i ako ti je takvo razmisljanje i misljenje o drugim ljudima mozda je i najbolje da se ubijes...

btw, mrzelo me da citam bas sve postove pa nek mi neko kaze...da li je iko skapirao da je ovo zezanje???

Nije valjda da ste se poprimili? :D

Link to comment
Share on other sites

/nick mojprvipostposle100godinaovde

Naravoucenije - Sto vise ljudi podrzava amebu bice 100putabolji igrach tako da ce moci da se reimenuje u ameba10000

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Kad si u stanju da napises ovako "fasisticki" post i ako ti je takvo razmisljanje i misljenje o drugim ljudima mozda je i najbolje da se ubijes...

btw, mrzelo me da citam bas sve postove pa nek mi neko kaze...da li je iko skapirao da je ovo zezanje???

Nije valjda da ste se poprimili? :D

Fasisticki post omg ajde idi kuci plz...

ja sam napisao kako jeste a ne kako nije i ako je tebi ovo fstisticki post anda se ti upucaj jel ja nisam rekao treba ih sada satrti nego kako jeste i malo bolje razmisli sta je fasista pre nego upoteris tu rec .

PS: imas u knjigama istorija 5-8 razreda isto tako i u srednjoj 1-4 razreda i strucne knjige pa procitaj malo ili idi na neki istoriski sajt , oa se upoznaj sa reci fasista pre nego lupis.

Link to comment
Share on other sites

Kad si u stanju da napises ovako "fasisticki" post i ako ti je takvo razmisljanje i misljenje o drugim ljudima mozda je i najbolje da se ubijes...

btw, mrzelo me da citam bas sve postove pa nek mi neko kaze...da li je iko skapirao da je ovo zezanje???

Nije valjda da ste se poprimili? :D

Ovo je sve bilo zezanje ??????

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...