Jump to content

bc ostajete il odlazite


kicpe

Recommended Posts

e ovako moram priznati da sam ovu ideju ukrao od nasih komsija ( hrvata ) , gledam njihov pederski sajt i imaju extra ideju da naprave grupu ljudi koja ce u bc da ode na jedan server i da igraju zajedno kao i sad.

izvalio sam da igraju na ragnarosu i da imaju extra guildu tamo .

lepo nek ljudi koji zele da igraju u BC novog chara kazu dal ce hordu il alijansu , i dal ce na neki nov server il neki na kom do sad igraju . ( bilo bi extra nov server )...

sta mislite o tome ? :( nadam se da mi topic nece popiti kick [xx(]

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

kili ajde vidim da imas neke komplekse neznam zasto ... nisam ti ja kriv sto neradi server atm...

ako ima neki ovakav topic reci mi gde je jer ga ja nisam video . a mislim da ovakva tema zasluzuje topic za one ljude kojima se smucilo da na serveru igraju na kom ima 600 rusa . a samo 10 ak 15 srba ...

ako ti se nesvidja nisi morao ni da odgovoris . . .

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

kili ajde vidim da imas neke komplekse neznam zasto ... nisam ti ja kriv sto neradi server atm...

ako ima neki ovakav topic reci mi gde je jer ga ja nisam video . a mislim da ovakva tema zasluzuje topic za one ljude kojima se smucilo da na serveru igraju na kom ima 600 rusa . a samo 10 ak 15 srba ...

ako ti se nesvidja nisi morao ni da odgovoris . . .

Ako nastavis tako s njim stavice te na ignore listu ko mene LOL. Ali si u pravu ofc ;)

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

pa znam ja to , i meni je tesko da ostavim roga , al sigurno mozemo da napravimo guildu na nekom novom serveru koji ce da dodje i da se zajebavamo , mogu da se kladim da cemo da se nalozimo na nove rase kao nenormalni :) ja imam vec dosta ortaka koju su 100% zainteresovani . mislio sam da ovde na forumu nadjem jos ljudi . jer ja sam sad u ruskoj guildi sa rogom . znaci to je extra ima ih 480... i 10 ak srba :)

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Necu se odvici od dolaska na forum lol :D

Jako je zanimljivo citati postove, briskati, itd itd

Istina nisam imao puno sanse da igram shadowpriesta, jer smo uvek kuburili sa healerima, mada se dogodili da sam isao u BWL kao shadow priest 2-3 puta, i bilo je jako zanimljivo, lockovi su POJELI magove/roguove, ja sam uz pomoc svih mogucih bafova uspeo da se izmigoljim na neko ~7 mesto po ukupnom dpsu. Al' opet, to je bio gear is MC/AQ20/ZG, tako da sam imao gear iz AQ40/BWL, bilo bi drugacije, ovako sam bio zadovoljan :)

Mada, neverovatno je kako brzo ostanes bez mane ^^

Edit, ne verujem da cu bacati priesta na ebay, ipak je to nesto sto sam stvarao, jednostavno ne zelim da se neko drugi kiti mojim utrosenim vremenom ^^

lik iz moje guilde sa plavom pvp opremom bio 2 u mc . na ukupnom dps u na kraju :)

ja i 10-tak ortaka krecemo TBC na novom serveru 100% a na kom neznam to cemo da se dogovorimo tek :)

ima i srba i bosanca i ljudi koji nisu iz ex yu pa nije lose da se dogovorimo da igramo na istom serveru reda radi

extra , ima vremena dogovoricemo se kad saznamo imena servera :)

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

lik iz moje guilde sa plavom pvp opremom bio 2 u mc . na ukupnom dps u na kraju :)

extra , ima vremena dogovoricemo se kad saznamo imena servera :)

PM-ujte i mene ako budete nesto organizovali ;)

Фак д пепси, фак д пица, ол ви нид из гибаница/шљивовица!!!

Link to comment
Share on other sites

e ovako moram priznati da sam ovu ideju ukrao od nasih komsija ( hrvata ) , gledam njihov pederski sajt i imaju extra ideju da naprave grupu ljudi koja ce u bc da ode na jedan server i da igraju zajedno kao i sad.

izvalio sam da igraju na ragnarosu i da imaju extra guildu tamo .

lepo nek ljudi koji zele da igraju u BC novog chara kazu dal ce hordu il alijansu , i dal ce na neki nov server il neki na kom do sad igraju . ( bilo bi extra nov server )...

sta mislite o tome ? :( nadam se da mi topic nece popiti kick [xx(]

Evo postoji jedna ekipa na Dragonu napravljena od bivsih hc pro Aliajnera, koji sada igraju hordu. Lvluju likove do 60 i spremaju se za TBC. Pitanje je samo da li ce da kreiraju nove charove???? I da vecina su Srbi, malo stranaca i svi su stariji, preko 30 god, ako ti to uopste znaci.

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

killy ga je ubio u pojam kada je otisao na frostmane lol

Pda zato doso kod mene i sad oce mene da zarazi, ali nece to da mu uspe !!!! NE DAM SE JA !!!!

P.S. Killy ckapi kad ce gankujemo nesto :) da te upoznam sa hordasima malo :) Mene tamo kad vide svi srecni pitaj Imm-a :) zna iz iskustva :P

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Evo postoji jedna ekipa na Dragonu napravljena od bivsih hc pro Aliajnera, koji sada igraju hordu. Lvluju likove do 60 i spremaju se za TBC. Pitanje je samo da li ce da kreiraju nove charove???? I da vecina su Srbi, malo stranaca i svi su stariji, preko 30 god, ako ti to uopste znaci.

dal ce oni krenuti ozpocetka u bc il ce igrati tu hordu ? i na kom serveru igraju ?

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...