Jump to content

Patch Problems...


StrayderGame

Recommended Posts

Proverio sam dva puta, nemam nishta shto ima u sebi Cheksum or something.

Enivej chekam da proradi server i vidim da li radi posle brisanja WTF/Interface foldera.

Koliko sam skapirao, WDB folder je sada Cash folder or something.

Problem je totalno glup, od one gomile ljudi u Orgriju shto bleji polovinu sam video kao senku a od druge polovine neki su bili naked, neki su bili half-equiped a neki full-equiped. Takodje pola NPC-ova nisam video, to jest video sam samo njihove senke. Pola spellova i potsa/felwood plants etc koji su mi izvucheni u Action Barove sam video kao "?" icon. Bank slotove nisam video ali sam mogao da kliknem na njih, i opet sve shto je u tim bank torbicama je imalo "?" ikonicu. Otishao sam u Hall of Legends i one PvP rewardove vidim - ikonicu, a ne vidim koliko koshtaju Honor Pointsa/Markova niti mogu da vidim stats-ove (kada predjem mishem na ikonicu ne vidim stats).. etc.. etc.

Blah.

Link to comment
Share on other sites

Ma isti ti je problem kao meni ... to ti je tachno do podeshavanja ... bukvalno sve isto kao i meni . To ti se nece srediti dok ti ne sredish u top properitesu :( . Nesto tu treba da podesish . Pregledaj i procitaj sve pazljivo . Ja ne znam ne mogu nista vishe da pomognem .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

imao sam isti problem pre nekoliko patcheva i reshio ga isto kao shto je Ayreon objasnio, dakle :

Start > control panel > System > Hardware > Device Manager > Network adapters > Izaberi koji netvork adapter imash ,primer (Nvidia nforce networking controler) > desni click > properties > Advanced > Checksum Offload > Disable > OK

to bi bilo to...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ok, ja to NEMAM.. :(

Device Manager -> Network adapters -> Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC -> Properties -> Advanced -> e sada ovde imam:

Link Down Power Saving, Value: Disabled

Link Speed/Duplex Mode, Value: Auto Negotation

Network Address, Value: Not Present

Optimal Performance, Value: Disable

Receive Buffer SIze, Value: 64K bytes

WakeUp on ARP/PING, Value: Enable

WakeUp on Link Change, Value: Disable

WakeUp using APM Mode, Value: Disable

Baj d vej, ako je do podeshavanja Network adaptera, zashto pre nikada nisam imao ovaj problem?

Blah. :(

EDIT:

P.S.

Gledam sada na onom WoW USA forumu, gomila ljudi ima slichan problem - gomila njih NIJE imalo problem i nekima se problem reshava brisanjem WTF/Interface foldera, neki su reshili problem tako shto su 10 puta ulazili i izlazili iz WoW-a, neki preko ovih Network adapter podeshavanja..

Ma daj.. sigurno je do nashih kompova, a svako na drugi nachin reshio problem.

Jebeni Blizz.

Chak su uspeli i za gomilu klasa da ubace wrong patch notes, lol.. Druidi umiru od nerviranja, NI JEDNA promena koja je trebala da dodje i koja je bila u Patch Notes, nije tu.. kao "wrong patch notes, sry".

KAKO ME NERVIRAJU, TAKAV BES OSETJAM.. nemam rechi da ga opishem.

KAKO KOMPANIJA KOJA ZARADI 900 miliona mesechno moze da ima tako RETARDIRANE ljude.. ma najvetji LOL je shto ima gomila bugova i sranja kojih NIJE bilo na PTR serveru.. ma daaaaj.. ne bi me chudilo da su nekako uspeli da izbace neku staru verziju patcha.. ma uzas.. JAKO SE NERVIRAM.

Link to comment
Share on other sites

jos jedno pitanje, jel moguce da je sada wow velicine 4,87 GB (1.036 Files), koliko znam pre patch-ovanjaje bio preko 5GB ?

Rofl, meni je presao 8GB davno od print screen-ova:)

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ja to NEMAM.. :(

Device Manager -> Network adapters -> Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC -> Properties -> Advanced -> e sada ovde imam:

Link Down Power Saving, Value: Disabled

Link Speed/Duplex Mode, Value: Auto Negotation

Network Address, Value: Not Present

Optimal Performance, Value: Disable

Receive Buffer SIze, Value: 64K bytes

WakeUp on ARP/PING, Value: Enable

WakeUp on Link Change, Value: Disable

WakeUp using APM Mode, Value: Disable

Baj d vej, ako je do podeshavanja Network adaptera, zashto pre nikada nisam imao ovaj problem?

Blah. :(

EDIT:

P.S.

Gledam sada na onom WoW USA forumu, gomila ljudi ima slichan problem - gomila njih NIJE imalo problem i nekima se problem reshava brisanjem WTF/Interface foldera, neki su reshili problem tako shto su 10 puta ulazili i izlazili iz WoW-a, neki preko ovih Network adapter podeshavanja..

Ma daj.. sigurno je do nashih kompova, a svako na drugi nachin reshio problem.

Jebeni Blizz.

Chak su uspeli i za gomilu klasa da ubace wrong patch notes, lol.. Druidi umiru od nerviranja, NI JEDNA promena koja je trebala da dodje i koja je bila u Patch Notes, nije tu.. kao "wrong patch notes, sry".

KAKO ME NERVIRAJU, TAKAV BES OSETJAM.. nemam rechi da ga opishem.

KAKO KOMPANIJA KOJA ZARADI 900 miliona mesechno moze da ima tako RETARDIRANE ljude.. ma najvetji LOL je shto ima gomila bugova i sranja kojih NIJE bilo na PTR serveru.. ma daaaaj.. ne bi me chudilo da su nekako uspeli da izbace neku staru verziju patcha.. ma uzas.. JAKO SE NERVIRAM.

I meni se problem pojavio sa ptrom ... tj sa ovim patchom ... nesto su menjali i cackali ocigledno

hehe mozda jesam picka ali nekako mi mamish ospeh na lice kada se nervirash lol :))))

to sto ti si gore napisao ... probaj svaki od tih da dispeblujesh , onda rebootujesh komp i probaj onda da li radi ...

btw serveri su off do 20 00 ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

jos jedno pitanje, jel moguce da je sada wow velicine 4,87 GB (1.036 Files), koliko znam pre patch-ovanjaje bio preko 5GB ?

pre patcheva je imao one MPQ parts koji su sad obrisani najverovatnije, mislim da je to

@ tjiro

nemorash da rebootujesh mashinu, dovoljno je reconect, igraj se malo sa tim opcijama, kad se ovaj cheksum onesposobi, samo se diskonektuje.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Hmmm na Tech forumu sam nashao kao reshenje za moju network karticu, treba da instaliram poslednje drajvere ali, rofl, ti drajveri su za:

Auto installation program (support WinXP 64/Win98SE/WinME/Win2K/WinXP ver.649)(Submission ID: 1220690)

Ja nemam WinXP 64-bit, imam WinXP Prof. Service Pack 1 Version 2002 (to je kapiram stari, WinXP za 32-bit procesore - imam Intel Celeron CPU 2.66Ghz).. for fucks sake.

LOL supportuje sve sem WinXP 32-bit.. hahahha. Do jaja.

:(

Link to comment
Share on other sites

brate skini drajvere sa oficijalnog sajta odakle i treba ... lol najjche da nema za xp ahaha dobra fora

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa shto onda ne pishe da podrzava i WinXP 32 i 64, vetj samo 64.. netju da instaliram te drajvere i samo josh vishe sjebem neshto, posle uopshte da mi ne radi net.. pa da se samo ubijem.

Obrisao sam WoW, ne mogu vishe ja ovo da izdrzim.. skoro sam se shlogirao od besa.

Netju vishe da dajem ni dinar za ovo jebanje u mozak, mamu im jebem - crkli svi do jednog!

Link to comment
Share on other sites

Auto installation program (support WinXP 64/Win98SE/WinME/Win2K/WinXP ver.649)(Submission ID: 1220690)

Po ovome sto si napisao, na kraju pise WinXP...

Btw driver za Win2k skoro uvek radi i za xp

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...