Jump to content

pomagajte


qoou

Recommended Posts

dali ce biti od neke vaznosti exalted sa ab, wsg i av? dali ce biti mozda itemi za lvl 70 i slicno?

znaci neminovno je da ce recimo blue lvl64 item etc biti bolji od nw nekog dela?

hoce li t2 i t3 biti ista buffovani ili ne? video sam rhokdelar i on je malo pojacan , sta ce biti sa slicnim itemima (claw of chromagus...)

ono sto me muci je dal se lagano isplati igrati drugu klasu (imam roga 60) i napustiti t2+r13 mage u tbc?

deluje mi da ce svi biti na istom pre mc dobu na lvlu 70?:(

okej je da ce t2,t3 igraci lakse prelaziti nove instance ali poenta je da sav trud pada u vodu i svi silni t1, t2, t2.5 setovi...?

Link to comment
Share on other sites

Hm neminovano je da ce 61 lvl zeleni itemi biti bolji od T2, na 64om nivou niko nece nositi nijedan tier item i nijedan iz aq40...

Aj sto kenjas kad nemas pojma, objasni mi? Na lvl 65 ces na sebi imati nekih 3-4 plavih itema, a na lvl 70 mozda vecinu ... a ako si pre toga imao naxx/aq40 equip onda max nekoliko stvarno boljih itema (u vecini slucajeva oruzija...)

Tako dal vl 61 zeleni item nece biti ni priblizno bobar ko t1 na primer, bice na nivou plavih itema iz silithusa na primer.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

aman zaman

a neko da chita druge topike de vec postoji info pre nego sto otvori novi?

znachi

t2 se opusteno nosi na lvl 65, ima SLICHNE opreme, ali bolje i dalje NEMA

razlog za to je pomenut ranije - sada agi daje 1 ap, a epic oprema je modifikovana da daje malo manje agi + solidno ap-a

poenta je da npr zeleni lvl 64 cest armor ima recimo agi ap i staminu, sto je super i zaista dobiesh na kraju veci ap a bogami i armor od t1 chesta ALI to hit, to crit kao i spirit, int i ostali statsi nisu tu, tako da ti je dugorochno bolje da nosish i dalje t1

e sad posle lvl 65 nekoi plavi bop-ovi zaista su impresivni, pa josh ako su soketabilni = imba ludilo no bozhe moj

i sad kad sam sve ovo napisao pada lock i link na

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...=40579&st=0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...