Jump to content

Prostori za


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moji letuju 2 puta godisnje, cale svakih malo-malo menja kola jer mu je to pasija, keva stalno kupuje neke sitnice, obucu, odecu, parfeme, jer je to njena pasija.. ne otkidaju nista od sebe da bih ja imao.. veruj mi.

ako cemo iskreno, ja sam celo leto radio, obucio elektricara da ugradjuje elektromotore koje radi caletova firma, sam sam imao brdo popravki i instalacija, uzimanja mera po terenima, nabavke i sl i nisam za to bio placen dok je elektricar za to mnogo dobro placen kao i ostali radnici. plus sam uradio glomazan softver na koji se oslanja cela proizvodnja od 20+ radnika ali opet, ja to ne racunam u posao jer je to ipak posao "kod caleta".

cek,ne kapiram onda sto hejtujes Statora da radi u TUDJOJ firmi kad se posao u caletovoj ne racuna? oO

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ne hejtujem ga sto radi u tudjoj vec sto se pravi da zna nesto o ekonomiji zato sto je omg sales executive u nekoj firmi. ispod svakog posta mu pise sales executive, e to me nervira.

a raditi je dobro, sta god, gde god... ausvic je imao jednu dobru stvar, a to je natpis arbeit macht frei

Daki nhf ali prvo krenesh neshto da prichash u globalu i na kraju prichu zavrshish na lichnom zato shto te svi lepo izkontra-argumentuju :]

svi sem tebe xP

i dalje mislim da je ok trositi roditeljske novce ako oni to podrzavaju

Link to comment
Share on other sites

U jbm ti bio sam tamo na otvaranju, reci mi leba ti jel njima pivo josh uvek 300 dinara onaj becks? Mislim daj brate moj na ambisu je Heiniken 340...kad sam video samo shlog shto me ne strefi, al doshla ona hostesica da me pita za broj i email pa mi bilo lepshe ahahahahaaa

Jeste 400eu, ovo 800eu je bio paket za jednu zhurku sa josh nekim dodatnim "porezom na promet" i sa sve platjanjem preko rachuna tj PDV included...

Daj vidi da me zovesh sa plus jedan/dva ako tje da bude dom perignon...mada dovoljno i da ima tek punoletnih devojchica ili pred punoletnih xi xi xi ololl

Meni je White gotivan...vidi mozhda Blaywatch? Nije tolko basuslovno skup za zakup zimi kad radi klince...

hmm, gledao sam slike bulleta, nije losh, samo dajte neki kontakt...

blay, otqd znam, kapiram da bi bilo jeftinije, al on mi je neshto seljana...

mogu da sredim free za jeftine pare, da ga otvore specijalno lol, ali ne verujem da mogu da napunim.

zurka zurka

stigo i kili

Link to comment
Share on other sites

ne hejtujem ga sto radi u tudjoj vec sto se pravi da zna nesto o ekonomiji zato sto je omg sales executive u nekoj firmi. ispod svakog posta mu pise sales executive, e to me nervira.

a raditi je dobro, sta god, gde god... ausvic je imao jednu dobru stvar, a to je natpis arbeit macht frei

Zapravo bolja je ona ordung und arbait, disciplina se normalno podrazumeva :)

U svakom slucaju meni je na primer bedak da od matoraca trazim kesh jer moj Tjale nije privrednik niti ima svoju firmu za koju sam ja rmbacio za dz, doduse da jeste ni meni ne bi bio blam da mu trazim kesh jer sam to realno i zaradio. Najbitnije je da se sto pre skinemo sa grbace matoraca jer to je osposobljavanje za kasniji zivot, mislim da bi svako ko ima preko 20 morao da radi nesto sa strane i da studira, mada opet to je neko moje misljenje.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

dei ti si kao neki programer sta ja znam uglavnom radis od kuce ?:D ali ne mogu svi od kuce da rade ne znaju to i sta npr radi u nekoj prodavnici i da studira dok ode na posao 1h dok se vrati 1h i tamo 8h :D jbg ne moze svako da radi i da studira :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi svako ko ima preko 20 morao da radi nesto sa strane i da studira, mada opet to je neko moje misljenje.

normalno, ali bi to morao da bude ok placen part time posao, i ok organizovan faks. a kod nas nema ni jednog, ni drugog.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...