Jump to content

Prostori za


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je lichno loshe...

Loshe se osecam... Ne mogu da mu trazhim nikako i ni za shta :/ u odnosu na moju sestru koja to opushteno radi i sa 30 skoro :]

+ josh gore se osecam poshto sam zaradjivao i stalno imao za svoj troshak, a sad ne radim :[

JER SAM POSLUSHAO PEJU! :)))

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

A zamisli da je tvoj cale tako razmisljao po potrosio celu dedinu kintu samo na sebe,jel bi ti postojao?

Jos gora situacija je da je krenuo od nule,stvorio neku kintu i sad se ti pojavis sa pricom "mene cale jednog ima" i potrosis sve...

Naravno da roditelji sluze da izdrzavaju i pomazu deci,ali davati ustedjevinu na gluposti koje ce sutra nestati je totalni debilizam.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

meni je lichno loshe...

Loshe se osecam... Ne mogu da mu trazhim nikako i ni za shta :/ u odnosu na moju sestru koja to opushteno radi i sa 30 skoro :]

+ josh gore se osecam poshto sam zaradjivao i stalno imao za svoj troshak, a sad ne radim :[

JER SAM POSLUSHAO PEJU! :)))

pa dobro.. ja studiram jos uvek i moji rashodi su veci nego da i imam neki honorarac.. tako da nema druge nego da se cepim kad mi nesto treba.

A zamisli da je tvoj cale tako razmisljao po potrosio celu dedinu kintu samo na sebe,jel bi ti postojao?

Jos gora situacija je da je krenuo od nule,stvorio neku kintu i sad se ti pojavis sa pricom "mene cale jednog ima" i potrosis sve...

Naravno da roditelji sluze da izdrzavaju i pomazu deci,ali davati ustedjevinu na gluposti koje ce sutra nestati je totalni debilizam.

cim ima da da 1500 samo za prostor znaci da nije njegov cale skupljao 5 plata da bi to platio.

i niko ne prica o trosenju cele imovine vec random troskovi na gorivo, odecu, obucu, hranu, kola, komp, tel, letovanja, zimovanja i sl.. ne vozim x5, ne pijem dom u izlasku i ne furam vertu

Edited by daki_
Link to comment
Share on other sites

Ocu samo da kazem da mi je los traj trip sto se pojavljuje kod mase 20+ "e lose mi da trosim caletov kes"... lmao

odlichan si daki, mislish kao pravi mali parazit. poenta zivota roditelja nije samo da tebi bude lepo jer on u trenutku kada te je dobio/napravio nije prestao da bude ljudsko bice sa svim svojim lichnim zemljama i snovima

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

odlichan si daki, mislish kao pravi mali parazit. poenta zivota roditelja nije samo da tebi bude lepo jer on u trenutku kada te je dobio/napravio nije prestao da bude ljudsko bice sa svim svojim lichnim zemljama i snovima

moji letuju 2 puta godisnje, cale svakih malo-malo menja kola jer mu je to pasija, keva stalno kupuje neke sitnice, obucu, odecu, parfeme, jer je to njena pasija.. ne otkidaju nista od sebe da bih ja imao.. veruj mi.

ako cemo iskreno, ja sam celo leto radio, obucio elektricara da ugradjuje elektromotore koje radi caletova firma, sam sam imao brdo popravki i instalacija, uzimanja mera po terenima, nabavke i sl i nisam za to bio placen dok je elektricar za to mnogo dobro placen kao i ostali radnici. plus sam uradio glomazan softver na koji se oslanja cela proizvodnja od 20+ radnika ali opet, ja to ne racunam u posao jer je to ipak posao "kod caleta".

Edited by daki_
Link to comment
Share on other sites

zanimljivo u sta se ova tema pretvorila...

sto zivite sa matorcima? sto ste im na grbaci?

nego, daj meni nabacite te sljake preko leta, vidim svi zarade 10k za jedno/dva leto ovde...?

plejer, ako imas da das za zurku, daj... neces zaliti, ja i mitch smo lepo platili nasu i nikad mi nije bilo zao, da imam pare opet bi je napravio.

Edited by Protagonist

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

moji letuju 2 puta godisnje, cale svakih malo-malo menja kola jer mu je to pasija, keva stalno kupuje neke sitnice, obucu, odecu, parfeme, jer je to njena pasija.. ne otkidaju nista od sebe da bih ja imao.. veruj mi.

ako cemo iskreno, ja sam celo leto radio, obucio elektricara da ugradjuje elektromotore koje radi caletova firma, sam sam imao brdo popravki i instalacija, uzimanja mera po terenima, nabavke i sl i nisam za to bio placen dok je elektricar za to mnogo dobro placen kao i ostali radnici. plus sam uradio glomazan softver na koji se oslanja cela proizvodnja od 20+ radnika ali opet, ja to ne racunam u posao jer je to ipak posao "kod caleta".

tvoj primer je postao irelevantan onog trenutka kada si na osnovu svog primera "tata mi je mali privrednik koji moze da mi da da bmw" komentarisao kako je chudno kada neko nece da zhivi na rachunu matoraca... koliko vidim ovde ljudi u proseku voze kola stara 12 godina, prosek primanja u beogradu je 40k i manje od pola ljudi i jednom godisnje negde ode a da to nije kod babe i dede da bere maline

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

tvoj primer je postao irelevantan onog trenutka kada si na osnovu svog primera "tata mi je mali privrednik koji moze da mi da da bmw" komentarisao kako je chudno kada neko nece da zhivi na rachunu matoraca... koliko vidim ovde ljudi u proseku voze kola stara 12 godina, prosek primanja u beogradu je 40k i manje od pola ljudi i jednom godisnje negde ode a da to nije kod babe i dede da bere maline

to je prosek. ali ne i prosek forumasa. koliko sam skontao, ovde svi imaju vise nego prosecno..

ali da, sa te strane si u pravu.

btw. i nije mi ga dao, jos uvek je lizing kuca vlasnik

Link to comment
Share on other sites

daki,gledajuci kako ti uvek izvodish paralele opste-pojedinachno ili obratno, ti zaista ne znash da diskutujesh sa ljudima. barem ne sa onima koji nisu paralizovani od ushiju navishe.

99,9 % tvojiih postova su gluposti koji se mogu objasniti samo tvojom sociopatskom potrebom da budesh primetjen i manijom trolovanja

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Overi i klub Bullet :)

nije losh prostor i uredni su toaleti :)

U jbm ti bio sam tamo na otvaranju, reci mi leba ti jel njima pivo josh uvek 300 dinara onaj becks? Mislim daj brate moj na ambisu je Heiniken 340...kad sam video samo shlog shto me ne strefi, al doshla ona hostesica da me pita za broj i email pa mi bilo lepshe ahahahahaaa

Jeste 400eu, ovo 800eu je bio paket za jednu zhurku sa josh nekim dodatnim "porezom na promet" i sa sve platjanjem preko rachuna tj PDV included...

Daj vidi da me zovesh sa plus jedan/dva ako tje da bude dom perignon...mada dovoljno i da ima tek punoletnih devojchica ili pred punoletnih xi xi xi ololl

Meni je White gotivan...vidi mozhda Blaywatch? Nije tolko basuslovno skup za zakup zimi kad radi klince...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Kili cenim da nisi ustao da vozish zubarski materijal?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...