Jump to content

Pregled ljudi koji su batalili da igraju WoW :)


Silencer

Recommended Posts

Vidis jesmo mi na sve strane.....I jedan od modova ovog podforuma je na fonu ....Sir Neo aka Smee...Prvo fonforum,sad polako rur.....Jednog dana CITAV SVET!

SirNeo mi je ortak iz osnovne i iz srednje, i sad na faxu, ali pajser i dalje ne zna da sam ovo ja.Noob [:D]

Edited by Cold Fingers

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JEBO VAM JA PAS MATER SVIMA STO IDETE NA FAX ! Kreteni ... ispiranje mozga

znachi subota 9 sati u citaonici ja i josh 6 debila ... ne .. nemam vishe ni malo mozga ... wow je nula za ispiranje fax je pro , najgori kamper .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

srecom po amosa i mene, WoW je izasao kasno da bi nam poremetio studije.

Nemam nista pametno da vam kazem sem da sam imao vise srece nego pameti. Mada sve zavisi od stava koji zauzmesh. ja jednostavno nedam da me bilo sta nervira (sem kolega iz gilde koji mole da passujem item).

Tako da ljudi drzite se, uzivajte u onome sta radite i radite ono u cemu uzivate. Prvih 100 godina je tesko posle se covek navikne.

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Necemo da se lazemo ... kada opet padnesh na prijemnom ima da popizdish i krenesh paladina :) drenai paladina na ahn quiraju :) i ja cu da krenem alta palawana :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Gospode boze ... znachi planirash da do jula sjebesh zivot nachisto i onda krecesh najgoru klasu u igri ... ok

shaman lol ... cak je i war bolje od toga .. koliko josh treba nisko da padnes ..

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hi kuta :)

@dzogaz - brate, meni je zanimljivo da igram klase koje nisam igrao. obzirom na to da roguea i warloka organski ne podnosim(da, probao sam obe klase), izbor pada na shamija. ne igram ja neku klasu zato sto je uber pwnz0r u pvpu. nikada na pvp nisam obracao previse paznje. i mislim da nisam pogresio. sticem potpuniji utisak o igri ovako. uvek se smejem kada vidim nekoga ko poznaje samo svoju klasu pa kaze magu da radi sheep na undead moba :)

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

Cao ja sam Kuta i ja sam wowkoholichar imam 135+ dana na rogue-u i oko 50 dana na druidu.

Josh oko 25 dana na ortakovom priestu i josh onolko na drugim accountovima...

Da... i vi neshto kazete...

super imamo veterana na forumu lol

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

U lebac ti, bas dugo nisam posecivao ovaj forum, pa sam zaboravio koga sve ovde ima.

U svakom slucaju tedoh reci da sam se ja sa wow-a nedavno, a mislim da je glavni razlog prokleti TBC. Smara me da se cimam opet do 70-og nivoa. Itd...

Kily ne kenjaj majke ti da ti je wow najvaznija stvar u zivotu, pa dal je moguce da ima takvih ljudi uopste. Strasno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...