Jump to content

Srpska gilda u TBC?


TUP | Geek

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa dobro, osoba koja kvituje iz gilda u kom su normalni ljudim navodno zbog itema, ima druge razloge koje precutkuje....

ja sam iz hs-a izaso samo zbog itema, da bi usao u envy.

jer i igram samo za iteme [:D]

@psy

obozavam da rerolujem na sve nove servere [:)]

sta cu, to mi je navika ^_^

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

lolmatoriap6nl1.jpg

spreman si za novi reroll [:X]

dakle ... zamalo da umrem ... zamalo da jebeno umrem od smeha ... roooooooofl

btw kiligor igra za iteme ja igram za sex kk ? :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne radim to svojoj paladinki .... duboko je postujem tako da se gadim i pri samoj pomisli na tako nesto !

killigor je .... killigor .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ROFL kakva si ti carina!

I neko planira sa ovakvima da pravi Srpski guild ;)?

ja sam igrao u grifu [V]

peachka teh pussy mage ! [:)]

sto se tice itema

ja zaista vise ne igram za iteme od kad sam prestao da igram u ozbiljnjim guildama

posto se sve na kraju krajeva raspadnu, da cast hs-u ...

igram for fun pvp i tako zajebancije i lvlujem likove

sada cu bc igrati da bi istrazio sve sto se moze istraziti na putu od 60-70og lvl-a bez

ikakvog hc lvlovanja i sto pre

znam da je tesko ljudima da poveruju u to sobzirom da me se secaju sa haomarusha kao

nub debil deteta koji ide need i drka na sve sto je ljubicaste boje ;o

eto npr kad sam igrao te 2-3 nedelje u griefu sam samo dobio

frostfire wrist, koje niko drugi nije hteo nijedan drugi item nisam ni bidovao ni slicno trazio ili bilo sta

zna sir neo da kada sam igrao u wipe clubu sve iteme sto sam dobio su bila 2 bwl epica koje nikome nisu trebala :/

Link to comment
Share on other sites

Vidim da dosta vas pokusava naraviti gild sa Srbima. Malo je to vec komplikovano zato sto svi vode svoju politiku. Tesko je da stvoris gazgu u takvom gildu koji ce voditi glavnu rac a ostali da slusaju. Najveci problem su klinci. Oni su nestrpljivi, zeljni itema, skloni su provokacijama itd. Imam iskustva vec u jednom gildu ge su bili samo Srbi.

Pre 3 meseca sam poceo novog lika da igram i iz zezanja napravim EX YU gild, cisto ono da nadjem par ljudi sa kim cu da lvl-em. Medjutim, tu su mi se pridruzili moji prijatelji sa kim sam ranije sa drugim likom dizao lvl i napravismo ozbiljnu gildu za TBC. Vec nas ima oko 40 ljudi sa 60 lvl a manjih da ne pominjem.

Gild ne vodi jedan covek nego za sada ima 6 oficira koji vode racuna o gildu. Jedna psovka, nacionalna uvreda itd sledi mu kick.

Na ne duzim pricu i da kazem da ako imas ekipu oko sebe koja imaju slicna razmisljanja lako je napraviti gildu.

Link to comment
Share on other sites

namazan je kiligor svim bojama ... cuvajte se ... to mu je i ujedno jedna od glavnih vrlina :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Srdja Zlopogledja mnogim Turcima / Horashima izlomio ledja . /word

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...