Jump to content

Srpska gilda u TBC?


TUP | Geek

Recommended Posts

windgod samo se predstavi pls :) Balanor ? Iceshade ? ili Manve ?

Btw to sto sam reko lik je reko "AOE Srebrenica" savrseno nemam nista protiv njega meni je on i dan danas drag kao osoba, to samo daje primer kako reaguju srbi, bosanci i ostli na nesto ako iz cista mira se prolupis ili ti izleti takva glupost nazalost... Da ne pricam kakav je bio azaroth kakav je bio crya kakav je bio balanor Manve takodje i iceshade. BTW ko je Steven ?

Izvinite ako ima gresaka u recima ovde posto radim na jebanoj novoj tastaturi i ne mogu se pokupim !

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hard core guild i lvl-ovanje u njemu?!?! rofl

Ajde objasni mi shta je toliko smeshno?

Vi hocete da kazete da vam smeta taj lik shto lvluje 3 meseca i da zbog njega ne mozete da raidujete i da se zbog njega raspada guild? rofl?

Ako je friend shto ne bi doshao s vremena na vreme online i da bude u guild-u, izchatuje malo i zapali...

Nego ste vi triperi

btw nisam doshao mesec dana na wow a na forumu sam napisao da sam imao nekih rl problema i da mi je net fucked up i napisao da cu doci ovih dana ii bez obzira na to oni me kikovali iz guild-a... zbog chega.. smeta im? i rekli kao ovima "kikujemo ga, ako dodje nazad neka pita i ubacicemo ga u guild opet", smetalo im je tamo shto pishe da sam offline?... i chistp me boli kurac da budem sa takvim likovima u guild koji brinu samo o OMFG epix!!! a 90% ovde sa foruma je tako, ko da ste neki kurac ako imate t3 set, to samo govori koliko bacate (bacamo) vremena na najobichniju igricu...

anyways, batalio sam ostali deo foruma zbog kompleksasha i likova koji misle da su neki tuki ako imaju t3, ako igraju dobro cs, ako imaju zilion postova na forumu i koji se proseravaju preko net-a a u rl-u cute i gledaju u pod, its fucking annoying... izgleda da cem batalim i ovaj forum, mada i ovako mnogo "chesto" dolazim... -_-

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ideja ovog topica, kao sto i jeste normalno, je da se napravi guild koji uspesno raiduje a ne chatuje.

Za opusteno chatovanje 13 eura mesecno je previse. Ovaj i slicni forumi su dzaba, pa za chat uvek ima prilike:)

Uvek mi je zadovoljstvo da procitam sta se vrzma po glavi Stivenu,Imm-u itd... a i ostalim likovima koje ne poznajem.

Edited by windgod

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

@Teach

To kickovanje iz gilda je cisto psiholoshki ,utice na igrace da igraju ceshce da attendance bude bolji, npr u slucaju da nema dovoljno ljudi za raid, kuckuje se inaktivan igrac, to dobri gmasteri/oficiri znaju. Bez razloga to shvatash licno. Pogotovo ako je u putanju HC guild. Vecina tih gildova ima veoma malo membera. Dakle 100 max, 40 stalnih, 10 backup,40 altova, 10 inaktivnih top i ovo je max. Neke HC gilde su i sa >60

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

@Teach

To kickovanje iz gilda je cisto psiholoshki ,utice na igrace da igraju ceshce da attendance bude bolji, npr u slucaju da nema dovoljno ljudi za raid, kuckuje se inaktivan igrac, to dobri gmasteri/oficiri znaju. Bez razloga to shvatash licno. Pogotovo ako je u putanju HC guild. Vecina tih gildova ima veoma malo membera. Dakle 100 max, 40 stalnih, 10 backup,40 altova, 10 inaktivnih top i ovo je max. Neke HC gilde su i sa >60

/sign

Edited by windgod

I wish it need not have happened in my time,' said Frodo.'So do I,' said Gandalf, 'and so do all who live to see such times. But that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Link to comment
Share on other sites

ja dok sam bio guild master pvp guilda sam gkikovao sve koji nisu bili duze od jednog dana online lololololl

ozbiljno .. nisu wow i guildovi tu da bi mi neko dolazio na chat jednom u 3 dana , ako neces igras ae cao -> google / irc dl

dakle ako vi ocete takav srpski guild .. pa to bi bilo gore nego da srbi i albanci rade zajedno bilo sta , primer ...

a i pre svega nebi se skupilo vise od 15-20 ljudi sto nije dovoljno ni za zg [:D]

i sta onda imate od toga ?

zajebavanje ? chat ?

znaci to nije wow onda [:D] to moze da se radi u bilo kojoj drugoj igrici koja se jos + ne placa

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, niste me bas svi shvatili, mislio sam da se pravi iskljucivo hardcore guild. Vidim da su mnogi cisto nacionalni gildovi dosta uspesni, mozda bismo mogli i mi.

Slakeri, grebatori, budale i sl se kikuju odmah. Takvih je fala bogu koliko hocete ne samo kod nas nego svugde u svetu, ali kod nas najvise. Ali ima i dosta pametnih i sposobnih. Dovoljno je samo 40 ljudi, jer su raidovi max 25 ljudi. Problem naravno ostaje kad neko ode, gde naci novog a da je srbin.

Edited by TUP | Geek

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno mislim da domatji, HC, guild moze da uspe ali mora da se poklopi gomila faktora tipa da domatji HC izadju iz svojih HC guildi, da se nadje odlichan nolife GM i oficiri slichni njemu, da se ne primaju debili, da se primaju ljudi samo koji zele da igraju i hotje da pomognu guildu.. etc etc etc.

Na kraju, to je jako malo verovatno.

P.S.

Ako se bilo shta organizuje, rachunajte na mene.. napustitju dobar guild u kome sam zadovoljan ako ideja bar na papiru uspe.

Link to comment
Share on other sites

Realno ne mislim da to moze da uspe ako ne okupite dobru zli zaista dobru i ajde da kazem ozbiljnu grupu ljudi koji ce da vode guild . Jer od njih sve zavisi . Tako dje mislim da bi ako sredite taj prvi i krucijalni deo ako uzmemo multi nacionalni guild jedino tako moze da uspe ( sem da ta srz guilda budu srbi ) jer realno gde cesh ti da nadjesh 40 skillovanih srba koji hoce da igraju hard core a i da nadjesh kada jedan prestane da igra teshko je naci zamenu itd . Tako da to je moje mishljenje .

POsto verujem da cete poceti hordu cisto da se zna ja cu da napravim alta pomognem koliko mogu i vidim kako ide :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ok evo i moj doprinos

ja se prijavljujemd orbovoljno da pomognem u ideji

znaci spreman sam da lvlujem lika i probamo nesto da napravimo u bcu

voleo bi da to bude horda ali nije bitno i ako je alijansa vazno je da probamo

mogao bih cak i da se ponudim da budem kao neki oficir ili slicno , posto imam dosta oskustva sa vodjenjem ljudi ali ne verujem da bi se vecini svidelo tako da bih bio srecan i da me samo prihvate ljudi

pre bilo kakvih odgovora , procitajte moj post na topicu "server"

Link to comment
Share on other sites

ok evo i moj doprinos

ja se prijavljujemd orbovoljno da pomognem u ideji

znaci spreman sam da lvlujem lika i probamo nesto da napravimo u bcu

voleo bi da to bude horda ali nije bitno i ako je alijansa vazno je da probamo

mogao bih cak i da se ponudim da budem kao neki oficir ili slicno , posto imam dosta oskustva sa vodjenjem ljudi ali ne verujem da bi se vecini svidelo tako da bih bio srecan i da me samo prihvate ljudi

pre bilo kakvih odgovora , procitajte moj post na topicu "server"

evo hocu i ja.ako nishta ne bude od ovoga,mozemo da pocnemo na novom serveru sa frozenom i inkassom(oni ce sigurno da pocnu iz pocetka)

e da,nisam citao tvoj post na topicu "server" ali sam siguran da je neka glupost [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...