Jump to content

Server?


TeacH

Recommended Posts

Umm, ajde ovako, svako ko me zna neka ispishe na kom je serveru (i frakciju), pa cu upasti na server sa najboljim drushtvom! :-)

btw ne ustruchavajte se da postavite vishe informacija.. :P

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj nek mi neko kaze najnoviji PvP server......plx.....mislim poslednji napravlje n xD

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Otpisujem vek'nilash jer su mnogi transferovali na njega.....a mislim i na boulderfist , a sto li sam ja mislio da je aggamagan nov.......

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja se iskreno nadam da blizz. ima planove za jos jedan novi server

pre bc-a , posto cuvam svu snagu da bacim na lvlovanje novog lika

jedini novi server u zadnje vreme je alonsus , ali je pve ...

a pre toga 3+ meseci stari serveri min

a da budem iskren fali mi malo starih vremena zato cekam novi server gde su svi tek poceli mali lvli , los gear ... ali to traje samo 6 meseci posto onda blizzard oce cash i stizu transferi i svi retardi koji beze sa nekog drugog servera i dolaze na novije da unistavaju atmosferu svojim retardiranim prisustvom (jedan od razloga zbog koga mi se povrace od bouldera , gde su 2 bukvalno kineska guilda se transferovali svi i sire jajca)

Link to comment
Share on other sites

A tebi killy smeta ako nisi 'najjachi' na serveru i ako ti guild nije najbolji na serveru pa zato chekash nove servere i pizdish ako omoguce transfer na njega..

Upravu si, bolje da budesh najjakiji na serveru i da mislish da si baja i da lechish komplekse nego da igrash sa drugarima/ortacima

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

A tebi killy smeta ako nisi 'najjachi' na serveru i ako ti guild nije najbolji na serveru pa zato chekash nove servere i pizdish ako omoguce transfer na njega..

Upravu si, bolje da budesh najjakiji na serveru i da mislish da si baja i da lechish komplekse nego da igrash sa drugarima/ortacima

killy pwned [gric]

EDIT: btw dodji na Dunemaul

Edited by 47@mission
Link to comment
Share on other sites

A tebi killy smeta ako nisi 'najjachi' na serveru i ako ti guild nije najbolji na serveru pa zato chekash nove servere i pizdish ako omoguce transfer na njega..

Upravu si, bolje da budesh najjakiji na serveru i da mislish da si baja i da lechish komplekse nego da igrash sa drugarima/ortacima

upravo tako

zato i igram igricu da bi bio najbolji [8D]

Link to comment
Share on other sites

ja se iskreno nadam da blizz. ima planove za jos jedan novi server

pre bc-a , posto cuvam svu snagu da bacim na lvlovanje novog lika

jedini novi server u zadnje vreme je alonsus , ali je pve ...

a pre toga 3+ meseci stari serveri min

a da budem iskren fali mi malo starih vremena zato cekam novi server gde su svi tek poceli mali lvli , los gear ... ali to traje samo 6 meseci posto onda blizzard oce cash i stizu transferi i svi retardi koji beze sa nekog drugog servera i dolaze na novije da unistavaju atmosferu svojim retardiranim prisustvom (jedan od razloga zbog koga mi se povrace od bouldera , gde su 2 bukvalno kineska guilda se transferovali svi i sire jajca)

Ima jedan da kazemo nov server.Bio je spanski,pa je sada prebacen na engl.90% servera je mali lvl.Na hordi ima jedan guild koji radi MC i to neredovno.A i ove 60-ice su plave uglavnom.Ima poneki transfer u epicima.Ma trip je kada udjes u OG a ono masa ljudi 20-30 lvl se setka. [:D] Server je Spinebreaker PvP.Ja sam napravio orc hunta,lvl-ujem lagano i uzivam.Odmaram se od raidova jer mi se guild raspao.Ko voli nek izvoli.

Link to comment
Share on other sites

"Ja sam napravio orc hunta" ..... Pa zar nisu svi hunteri orc-ovi ( orci kako vec ) .... xD .... E pa ja sam bas krenuo sa NE Huntardom :P ... :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

upravo tako

zato i igram igricu da bi bio najbolji [8D]

E Killy ja tebe chak shta vishe gotivim, zanimljiv si na svoj nachin i slichno ali brate mili kada prochitam ovako neshto kao odgovor na onaj TeacH-ov post, stvarno i iskreno se zapitam da li neko moze toliko glup i lowlife da bude ili se samo zajebavash sa tim "self pwnage" forama.

Svako sa malo mozga ne moze ozbiljno da postavi tako stvari.

Jednog dana tjesh zazaliti.. verovatno si vetj izgubio vetjinu ortaka zbog WoW-a ali makar se potrudi da imash neke ljude pored sebe, pa neka to bilo i u igrici, koji te gotive i sa kojima mozesh da poprichash i o ne-WoW stvarima.

I isqliraj se sa tim self-pwned forama, jedno vreme je bilo zanimljivo i kranje simpatichno sada je preshlo granicu i postajesh bash patetichan.

(iako znam da tjesh odgovoriti, 99%, tipa "da, no lifer sam, nemam ortake i glup sam" ja ti ovo govorim, ako mozesh da provalish, kranje prijateljski.)

Nije da sam ja sada neki ultra-lifer, da imam 3 pichke svaki dan koje jebem i te fore. Dosta vremena proverem uz komp i WoW ali ipak u nekoj meri postavljam sebi granice i imam real life.

Jebesh ti to ako si ti stvarno takav kakvim se izadjesh na ovom forumu (pichka prema drugima zbog igre, elitist, best of the best, no friends just pwnage.. i slichno).

Evo samo pogledaj svoje postove, gledano samo 24h unazad..

ot0to0ot0to0to0tot0ot0to0tot0to0tot0ot0ot0to0tot0ot0t0tot0ot0tt0tot:D:D:D:D

IN YA FUCKING FACE LIFE NUBS GTFO !

JEL BLIZZARD VODI RACHUNA OD NE HC IGRACHIMA

lololol0llo0l0lo0lo0lo0l kako volim kako ste se nobovi ponadali da cete moci da igrate :D:D:D:D:D

ne

ja sam najgori no life hc wower ikada !

to je kao kad ljudi koji voze yuga kazu :

"vazno je da ide"

(kao odgovor liku koji kaze da nije noob ali ima i real life)

[:(]

I josh jedna stvar, kako mozesh tako arogantan da budesh prema ljudima koji nemaju "uber imba hot" opremu kao ti? Ponashash se prema "nubovima" kao da su niza rasa samo zato shto si ti proveo vishe vremena uz komp (tuzna istina.. vreme da se bude uz komp u WoWu = imba epics). A drugo, nije da imash full T3 pa i da se malo kurchish.

Jbt kako znam da ovo netje imati nikavih uticaja na tebe i da tjesh i dalje biti idiot koji druge ljude na ovom forumu ne gleda po osobinama i kako se ponashaju vetj po broju epika.

Da sam Admin banovao bih te samo da ne gledam tvoje arogantne i patetichne postove ali ipak nisam i rechitju samo /peace.

..

Link to comment
Share on other sites

Najgore je sto Killy nema uber imba hot opremu, ima mrtvi rank14 koji je trash u odnosu na PvE stvari.

Tako da kolko god se on tripovao, blizzard ce onako lepo da mu se popisha kad izadje patch/TBC :)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Pa izvini , sajro , tebi bi bilo lepse da kad mu vi napisete " no life-ru " da on kaze " picke jedne nisam ja no lifer " da se malo svadjate? Pa i ja bih to radio

da mi neko svaki dan to prica xD

Mislim da se "self-pwnujem "

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan da kazemo nov server.Bio je spanski,pa je sada prebacen na engl.90% servera je mali lvl.Na hordi ima jedan guild koji radi MC i to neredovno.A i ove 60-ice su plave uglavnom.Ima poneki transfer u epicima.Ma trip je kada udjes u OG a ono masa ljudi 20-30 lvl se setka. [:D] Server je Spinebreaker PvP.Ja sam napravio orc hunta,lvl-ujem lagano i uzivam.Odmaram se od raidova jer mi se guild raspao.Ko voli nek izvoli.

O chemu ti prichash? Evo sada gledam WoW-Europe i nema nishta o novom PvP serveru, pretpostavljam da bi najavili novi server.

Link to comment
Share on other sites

nema novog servera ...

@cira

evo ja sam bio dobar drugar kiligoru i pljunio mi je u lice zbog 5 golda iz igrice :/

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...